25/05/2017

Дитячі табори в Україні: 13 кращих з бюджетом до 5 000 гривень за зміну

Зовсім небагато залишилося до літніх канікул — найрадісніший і яскравий час для всіх школярів. Адже можна хоч ненадовго забути про навчання, книжки і завдання, а замість них — гуляти і загорати.

Турботливі та люблячі батьки хочуть подарувати своїм чадам яскравий відпочинок, щоб малюки набралися сил перед майбутнім навчальним роком. Один з варіантів незабутніх канікул — це літній табір, де ваша дитина заведе собі хороших друзів і навчиться чомусь новому.

Дитячі табори Україна розвиває з ревною наполегливістю, підходячи до справи максимально відповідально. І таких закладів відкривається надзвичайно багато — тільки встигай вибирати: дитячий мовний табір, дитячий табір на морі або наметовий табір. А адже в Україні працюють не лише дитячий табір «Зміна» або «Артек». На якому ж зупинити свій вибір?

Дитячі табори в Україні

1. Дитячий наметовий табір «Мандрівник – еколог»

Відпочинок у наметовому таборі — це незабутні враження. Хлопчики і дівчатка стають ближче до природи, дізнаються більше про навколишній світ і відпочивають від усіх новомодних гаджетів, комп’ютерів та Інтернету. А головне — у них з’являється можливість перейнятися атмосферою єдності та взаємодопомоги. Адже дуже часто ті, хто проходили пліч-о-пліч туристичну стежку, ставали вірними і надійними друзями. Такий відпочинок і пропонує наметовий табір «Мандрівник – еколог».

Вік: від 6 років.
Тривалість зміни: 10 днів.
Місцерозташування: Національний парк «Бузький Гард», Миколаївська область.
Проживання та харчування: дітей годують три рази на день. Проживання в 3-х і 4-х місних наметах, на території табору є санвузли і рукомийники.
Програма: екскурсії по околицях заповідної зони, вечори біля вогнища, конкурси талантів, змагання з орієнтування «Як Робінзон і П’ятниця».
Вартість: 1 750 гривень за зміну; 250 гривень за добу.
В ціну включено: проживання, харчування та спорядження.
наметовий табір «Мандрівник - еколог»
Стрільба з лука в наметовий табір «Мандрівник - еколог»

2. Дитячий табір Salo-Мандри

Незвичайний річковий відпочинок, катання на вітрильниках та вечори біля багаття. Великий, дружній колектив і купа нових емоцій. Табір об’єднує в собі природний аскетизм і якість наданих послуг. А діти ще довго не зможуть забути ці канікули!

Вік: від 7 до 14 років.
Тривалість зміни: 5 днів.
Місцерозташування: Київ, острів Муромець.
Проживання та харчування: діти живуть в 3-х місних наметах на березі. Є зони з санвузлами і раковинами, а також медичний пункт. Харчування 4 рази на день.
Програма: навчають керувати яхтою, творчі конкурси, туристичні тренування, майстер-класи з орієнтування. Спортивні змагання, уроки зі стрільби з лука і походи. У фіналі зміни — похід на яхтах до острова Великий.
Вартість: 2 000 гривень.
В ціну включено: проживання та харчування.
Керування яхтою, Дитячий табір Salo-Мандри
Дитячий табір Salo-Мандри

3. Наметовий табір «Кінбурн-ектів»

Наметовий табір для дітей — це завжди цікаво. Особливо коли поруч з ними — дружна і досвідчена команда вожатих-туристів. За зміну хлопці навчаться багатьом хитрощам: як не заблукати і розважити себе на природі. А ще познайомляться з новими друзями і обов’язково спробують найсмачнішу їжу, приготовлену на вогнищі.

Вік: від 8 років.
Тривалість зміни: 10 днів.
Місцерозташування: берег річки Дніпро, Кінбурнська Коса, Миколаївська область.
Проживання та харчування: намети на 3, 4 і 5 персон стоять в 15 метрах від морського узбережжя. Поруч є туалети і рукомийники. Гігієнічні процедури здійснюються в душі сусідньої туристичної бази відпочинку. Харчування 3 рази на день.
Програма: похід в музей Суворова, конкурс талантів «Грецькі міфи», спортивні змагання, майстер-класи з орієнтування, туристичні тренінги. Створення поробок з природних матеріалів, виставки та квести.
Вартість: 2 500 гривень.
В ціну включено: харчування, страховка, проживання, послуги інструкторів і спорядження.
Наметовий табір «Кінбурн-активні»
табір «Кінбурн-активні»

4. Дитячий табір «Розвідник»

Польові умови — це не тільки весело, але і допомагають загартувати дух. Поміняти затишний побут на природу іноді корисно, а допоможе в цьому дитячий табір в Карпатах. Дитина може навчитися всьому необхідному, а також запастися враженнями на цілий рік вперед. Досвідчені інструктори розкажуть і покажуть незвичайні способи виживання на природі і навчать дітей працювати в командах.

Вік: від 9 років.
Тривалість зміни: 10 днів.
Місцерозташування: Івано-Франківська область, Верховинські Карпати, заповідна ущелина р. Бситрець.
Проживання та харчування: діти живуть в 3-х місцевих кімнатах туристичної бази «Срібна Косиця», де є все необхідне. Харчування 3 рази на день і перекуси під час походів.
Програма: похід в Долину Змій, відвідування Кизилового водоспаду. Спортивні змагання, майстер-класи з туристичного орієнтування, вивчення основ виживання. Квест в ущелині Російського струмка. Навчання стрільбі з лука, верховій їзді. Спільне приготування обіду на вогнищі.
Вартість: 2 600 гривень + 700 гривень проїзд.
В ціну включено: проживання, харчування, страховка, спорядження, послуги інструктора.
Дитячий табір «Розвідник»
похід, Дитячий табір «Розвідник»

5. Дитячий табір TaKo Camp — англійські канікули

Не обов’язково збирати на дорогі путівки і закордонний паспорт, якщо хочете відправити дитину в мовний табір. Це місце об’єднує в собі ази вивчення іноземних мов, цікаву програму і справжню британську лаконічність. А також надає незабутній дитячий відпочинок для всіх і кожного.

Вік: від 10 років.
Тривалість зміни: 10 днів.
Місцерозташування: територія табору «Пролісок», місто Лисянка, Черкаська область.
Проживання та харчування: діти живуть в 2-х і 4-х місцевих кімнатах. Харчування — 5 разів на день.
Програма: вивчення англійської та німецької мов, майстер-класи з рукоділля, малювання. Творчі завдання, круглі столи, обговорення книг. Походи та екскурсії.
Вартість: 3 000 гривень.
В ціну включено: трансфер, проживання, харчування.
Дитячий табір TaKo Camp
Дитячий табір TaKo Camp — англійські канікули

6. Дитячий Скаутський Табір «Гірка»

Можливість об’єднати туристичний відпочинок і сучасні зручності. Для цього достатньо відправити свою дитину в дитячий табір під Києвом, де вона зможе зайнятися спортом і навчитися працювати у великому і дружному колективі.

Вік: від 8 років.
Тривалість зміни: 14 днів.
Місцерозташування: село Пісківка, Бородянський район, Київська область.
Проживання та харчування: діти живуть в 5-місцевих кімнатах на території бази, з санвузлом і медичним пунктом. Харчування 4 рази на день.
Програма: майстер-класи зі скелелазіння, підйоми з перешкодами, уроки по установці наметів, туристичні квести. Театральні конкурси, майстер-класи з рукоділля.
Вартість: 5 000 гривень.
В ціну включено: трансфер, проживання, харчування.
Дитячий Скаутський Табір «Гірка»
Скаутський Табір «Гірка»

7. Дитячий табір «Vvedenie camp»

Як завести надійних друзів? Перевірити їх в поході, в лісі і у веселій компанії. Все це ваші малюки зможуть випробувати самі. Перебуваючи в надійних руках вожатих та інструкторів, діти навчаться майструвати туристичне спорядження і обходитися в природних умовах без модних технічних пристроїв.

Вік: від 8 до 17 років.
Тривалість зміни: 10 днів.
Місцерозташування: село Гавронщица.
Проживання та харчування: харчування 5 разів на день. Проживання в наметах на 2 і 3 місця.
Програма: дітей навчать, як ставити намети, як створювати з підручних матеріалів все найнеобхідніше. Інструктори покажуть: як розводити багаття, готувати дрова, орієнтуватися на місцевості.
Вартість: 5 000 гривень.
В ціну включено: проживання, харчування, трансфер до табору.

Відео — Дитячий табір «Vvedenie camp»

8. Дитячий табір «FinaRibba»

Дружні загони, об’єднані однією ідеєю, сприяють вихованню командного духу. А якщо ви боїтеся відпускати своїх чад одних — то можете відправитися на відпочинок разом. Приймайте участь у творчих конкурсах і знаходите з дітьми спільну мову.

Вік: від 6 до 16 років (з батьками).
Тривалість зміни: 12 днів.
Місцерозташування: Краснооскольдське водосховище, Харківська область.
Проживання та харчування: харчування 4 рази на день, дітей селять в кімнати на 5 осіб. У деяких номерах є санвузол, для інших — зручності на вулиці.
Програма: конкурси талантів, екскурсії в заповідні зони, свято «Холі», день професій і бізнесу, спортивні конкурси, вечори танців, показ фільмів під відкритим небом. Навчання театральній майстерності, рукоділлю, співу. Круглі столи з обговоренням актуальних для дітей і підлітків психологічних питань.
Вартість: 5 800 для дітей, 5 000 для дорослих.
Дитячий табір «FinaRibba»
табір «FinaRibba»

9. Літній табір робототехніки «Boteon»

Якщо ваша дитина шанувальник сучасних технологій, любить не тільки грати в комп’ютерні ігри, а ще й створювати вироби, винаходити, мріє побудувати робота або розробити програму майбутнього. Тоді саме час відправити її в літній табір робототехніки.

Вік: від 8 років.
Тривалість зміни: 12 днів.
Місцерозташування: денний табір: Києві, Харкові, Житомирі, Дніпропетровську, Чернівцях, Обухові. Виїзний варіант: Печенізьке водосховище, курорт Драгобрат, курорт Затока, Трускавець.
Проживання та харчування: у денному таборі — ланч і обід, у виїзному – триразове харчування. Проживають діти в 2-х і 3-х місцевих номерах курортів.
Програма: вивчення моделювання на 3D принтері, управління роботами, хімічні і фізичні експерименти. Вивчення основ програмування, моделювання електронних систем.
Вартість: 4 250 гривень (Харків, Київ, Житомир), 8 900 гривень (Харківська область, Карпати, Одеса)
В ціну включено: проживання, харчування, страховка, спорядження, послуги інструктора.
Літній табір робототехніки «Boteon»
Літній табір «Boteon»

10. Дитячий табір «Mandarin Creativ Camp»

Обговорення бізнес-ідей, проведення тренінгів та розвиток комунікаційних навичок. Вожаті допоможуть сформувати з ваших чад майбутніх чемпіонів, лідерів та переможців у всіх структурах. Дитячий табір «Мандарин» подбає про вашу дитину.

Вік: від 8 до 17 років.
Тривалість зміни: 10 днів.
Місцерозташування: база «Перлина», Приморськ, Запорізька область.
Проживання та харчування: діти живуть в 2-х і 3-х місцевих номерах бази відпочинку, харчування — 4 рази на день.
Програма: тренінг «Я — лідер», майстер-класи публічних виступів, спортивні конкурси, брейн-ринги, вечірні конкурси, шоу талантів. Дітей навчають висловлювати свою думку, чітко формулювати свою точку зору, проявляти винахідливість.
Вартість: 4 800 гривень.
В ціну включено: харчування, проживання, тренінги.
«Mandarin Creativ Camp»
Дитячий табір «Mandarin Creativ Camp»

11. Дитячий табір «Горизонт»

Цей дитячий табір поєднує в собі максимальне оздоровлення за допомогою різних технік, а ще — збалансоване дієтичне харчування, спортивні заходи та конкурси, які допоможуть дитині розвинути свої творчі здібності.

Вік: від 6 до 17 років.
Тривалість зміни: 21 день.
Місцерозташування: село Горишні Плавні, Кременчуцький район, Полтавська область.
Проживання та харчування: дітей заселяють у двоповерхові корпуси. Харчування — 5 разів на день.
Програма: оздоровчі заходи (загартовування, фітотерапія, кліматотерапія і так далі). Різні творчі завдання, конкурси талантів, майстер-класи з театрального мистецтва та вокалу. Спортивні конкурси, спартакіади. Психологічні та професійні тренінги.
Вартість: 1-ша зміна — 5 600 гривень, далі 5 900 гривень.
В ціну включено: проживання, харчування.
Дитячий табір «Горизонт»
табір «Горизонт»

12. Дитячий англомовний табір «Magic House»

Щоб дитина підтягнула або вивчила нову іноземну мову не обов’язково відправляти її за кордон. Дитячі табори в Україні можуть запропонувати вам відмінну практику. Професійні педагоги допоможуть вашому улюбленому чаду наблизитися до нових знань. А веселі вожаті створять з цих уроків справжнє свято. Практично весь побут в цьому таборі проводиться англійською мовою, навіть поза уроками діти запам’ятовують нові слова і вчаться їх використовувати в звичайному житті.

Вік: від 7 до 12 років.
Тривалість зміни: 14 днів.
Місцерозташування: Трускавець, Прикарпаття.
Проживання та харчування: діти живуть в 2-х і 4-х місцевих кімнатах. Харчування — 5 разів на день.
Програма: уроки англійської мови, круглі столи, конкурси талантів, спортивні змагання з волейболу, футболу, тенісу, дартсу, бадмінтону та інших видів спорту. Вечори кінотеатрів, конкурси караоке, екскурсії по Трускавцю і околицях.
Вартість: від 4 500 гривень. Трансфер з Києва (4 дітей) — 250 гривень, з Львова індивідуально — 550 гривень.
В ціну включено: проживання, харчування.
Дитячий англомовний табір «Magic House»
англомовний табір «Magic House»

13. Дитячий табір «Fortis»

Цей табір — відмінна можливість загартувати і зміцнити внутрішню силу дитини. Потрапляючи в незвичне середовище і працюючи в команді, вони вчаться бути відповідальними і сміливими. Підтягується фізична форма і зміцнюється моральний дух.

Вік: від 8 до 14 років.
Тривалість зміни: 10 днів.
Місцерозташування: село Рудковці, Хмельницька область.
Проживання та харчування: проживання в наметах на 6 і 8 осіб. Харчування — 5 разів на день.
Програма: поділ на взводи та загальне знайомство. Прийняття статуту, отримання бойових завдань, спортивні конкурси, тренування. Відпрацювання марш-кидків, катання на водних атракціонах. Навчання філософії, теології, літературі. Вивчення основ бойових мистецтв, спортивного і туристичного орієнтування.
Вартість: 4 500 гривень.
В ціну включено: проживання та харчування, необхідний інвентар.

Відео — Дитячий табір “Fortis”

Дитячий табір — це не тільки місце відпочинку та розваги для дитини, а також навчання мовам, наукам, принципам виживання або видами спорту. Кількість таборів з різноманітними програмами просто безліч, а вибір відповідного варіанта для дітей залишається за вами.

Коментарі закриті.

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: