25/05/2017

Дитячі табори в Україні: 13 кращих з бюджетом до 5 000 гривень за зміну

Зовсім небагато залишилося до літніх канікул — найрадісніший і яскравий час для всіх школярів. Адже можна хоч ненадовго забути про навчання, книжки і завдання, а замість них — гуляти і загорати.

Турботливі та люблячі батьки хочуть подарувати своїм чадам яскравий відпочинок, щоб малюки набралися сил перед майбутнім навчальним роком. Один з варіантів незабутніх канікул — це літній табір, де ваша дитина заведе собі хороших друзів і навчиться чомусь новому.

Дитячі табори Україна розвиває з ревною наполегливістю, підходячи до справи максимально відповідально. І таких закладів відкривається надзвичайно багато — тільки встигай вибирати: дитячий мовний табір, дитячий табір на морі або наметовий табір. А адже в Україні працюють не лише дитячий табір «Зміна» або «Артек». На якому ж зупинити свій вибір?

Дитячі табори в Україні

1. Дитячий наметовий табір «Мандрівник – еколог»

Відпочинок у наметовому таборі — це незабутні враження. Хлопчики і дівчатка стають ближче до природи, дізнаються більше про навколишній світ і відпочивають від усіх новомодних гаджетів, комп’ютерів та Інтернету. А головне — у них з’являється можливість перейнятися атмосферою єдності та взаємодопомоги. Адже дуже часто ті, хто проходили пліч-о-пліч туристичну стежку, ставали вірними і надійними друзями. Такий відпочинок і пропонує наметовий табір «Мандрівник – еколог».

Вік: від 6 років.
Тривалість зміни: 10 днів.
Місцерозташування: Національний парк «Бузький Гард», Миколаївська область.
Проживання та харчування: дітей годують три рази на день. Проживання в 3-х і 4-х місних наметах, на території табору є санвузли і рукомийники.
Програма: екскурсії по околицях заповідної зони, вечори біля вогнища, конкурси талантів, змагання з орієнтування «Як Робінзон і П’ятниця».
Вартість: 1 750 гривень за зміну; 250 гривень за добу.
В ціну включено: проживання, харчування та спорядження.
наметовий табір «Мандрівник - еколог»
Стрільба з лука в наметовий табір «Мандрівник - еколог»

2. Дитячий табір Salo-Мандри

Незвичайний річковий відпочинок, катання на вітрильниках та вечори біля багаття. Великий, дружній колектив і купа нових емоцій. Табір об’єднує в собі природний аскетизм і якість наданих послуг. А діти ще довго не зможуть забути ці канікули!

Вік: від 7 до 14 років.
Тривалість зміни: 5 днів.
Місцерозташування: Київ, острів Муромець.
Проживання та харчування: діти живуть в 3-х місних наметах на березі. Є зони з санвузлами і раковинами, а також медичний пункт. Харчування 4 рази на день.
Програма: навчають керувати яхтою, творчі конкурси, туристичні тренування, майстер-класи з орієнтування. Спортивні змагання, уроки зі стрільби з лука і походи. У фіналі зміни — похід на яхтах до острова Великий.
Вартість: 2 000 гривень.
В ціну включено: проживання та харчування.
Керування яхтою, Дитячий табір Salo-Мандри
Дитячий табір Salo-Мандри

3. Наметовий табір «Кінбурн-ектів»

Наметовий табір для дітей — це завжди цікаво. Особливо коли поруч з ними — дружна і досвідчена команда вожатих-туристів. За зміну хлопці навчаться багатьом хитрощам: як не заблукати і розважити себе на природі. А ще познайомляться з новими друзями і обов’язково спробують найсмачнішу їжу, приготовлену на вогнищі.

Вік: від 8 років.
Тривалість зміни: 10 днів.
Місцерозташування: берег річки Дніпро, Кінбурнська Коса, Миколаївська область.
Проживання та харчування: намети на 3, 4 і 5 персон стоять в 15 метрах від морського узбережжя. Поруч є туалети і рукомийники. Гігієнічні процедури здійснюються в душі сусідньої туристичної бази відпочинку. Харчування 3 рази на день.
Програма: похід в музей Суворова, конкурс талантів «Грецькі міфи», спортивні змагання, майстер-класи з орієнтування, туристичні тренінги. Створення поробок з природних матеріалів, виставки та квести.
Вартість: 2 500 гривень.
В ціну включено: харчування, страховка, проживання, послуги інструкторів і спорядження.
Наметовий табір «Кінбурн-активні»
табір «Кінбурн-активні»

4. Дитячий табір «Розвідник»

Польові умови — це не тільки весело, але і допомагають загартувати дух. Поміняти затишний побут на природу іноді корисно, а допоможе в цьому дитячий табір в Карпатах. Дитина може навчитися всьому необхідному, а також запастися враженнями на цілий рік вперед. Досвідчені інструктори розкажуть і покажуть незвичайні способи виживання на природі і навчать дітей працювати в командах.

Вік: від 9 років.
Тривалість зміни: 10 днів.
Місцерозташування: Івано-Франківська область, Верховинські Карпати, заповідна ущелина р. Бситрець.
Проживання та харчування: діти живуть в 3-х місцевих кімнатах туристичної бази «Срібна Косиця», де є все необхідне. Харчування 3 рази на день і перекуси під час походів.
Програма: похід в Долину Змій, відвідування Кизилового водоспаду. Спортивні змагання, майстер-класи з туристичного орієнтування, вивчення основ виживання. Квест в ущелині Російського струмка. Навчання стрільбі з лука, верховій їзді. Спільне приготування обіду на вогнищі.
Вартість: 2 600 гривень + 700 гривень проїзд.
В ціну включено: проживання, харчування, страховка, спорядження, послуги інструктора.
Дитячий табір «Розвідник»
похід, Дитячий табір «Розвідник»

5. Дитячий табір TaKo Camp — англійські канікули

Не обов’язково збирати на дорогі путівки і закордонний паспорт, якщо хочете відправити дитину в мовний табір. Це місце об’єднує в собі ази вивчення іноземних мов, цікаву програму і справжню британську лаконічність. А також надає незабутній дитячий відпочинок для всіх і кожного.

Вік: від 10 років.
Тривалість зміни: 10 днів.
Місцерозташування: територія табору «Пролісок», місто Лисянка, Черкаська область.
Проживання та харчування: діти живуть в 2-х і 4-х місцевих кімнатах. Харчування — 5 разів на день.
Програма: вивчення англійської та німецької мов, майстер-класи з рукоділля, малювання. Творчі завдання, круглі столи, обговорення книг. Походи та екскурсії.
Вартість: 3 000 гривень.
В ціну включено: трансфер, проживання, харчування.
Дитячий табір TaKo Camp
Дитячий табір TaKo Camp — англійські канікули

6. Дитячий Скаутський Табір «Гірка»

Можливість об’єднати туристичний відпочинок і сучасні зручності. Для цього достатньо відправити свою дитину в дитячий табір під Києвом, де вона зможе зайнятися спортом і навчитися працювати у великому і дружному колективі.

Вік: від 8 років.
Тривалість зміни: 14 днів.
Місцерозташування: село Пісківка, Бородянський район, Київська область.
Проживання та харчування: діти живуть в 5-місцевих кімнатах на території бази, з санвузлом і медичним пунктом. Харчування 4 рази на день.
Програма: майстер-класи зі скелелазіння, підйоми з перешкодами, уроки по установці наметів, туристичні квести. Театральні конкурси, майстер-класи з рукоділля.
Вартість: 5 000 гривень.
В ціну включено: трансфер, проживання, харчування.
Дитячий Скаутський Табір «Гірка»
Скаутський Табір «Гірка»

7. Дитячий табір «Vvedenie camp»

Як завести надійних друзів? Перевірити їх в поході, в лісі і у веселій компанії. Все це ваші малюки зможуть випробувати самі. Перебуваючи в надійних руках вожатих та інструкторів, діти навчаться майструвати туристичне спорядження і обходитися в природних умовах без модних технічних пристроїв.

Вік: від 8 до 17 років.
Тривалість зміни: 10 днів.
Місцерозташування: село Гавронщица.
Проживання та харчування: харчування 5 разів на день. Проживання в наметах на 2 і 3 місця.
Програма: дітей навчать, як ставити намети, як створювати з підручних матеріалів все найнеобхідніше. Інструктори покажуть: як розводити багаття, готувати дрова, орієнтуватися на місцевості.
Вартість: 5 000 гривень.
В ціну включено: проживання, харчування, трансфер до табору.

Відео — Дитячий табір «Vvedenie camp»

8. Дитячий табір «FinaRibba»

Дружні загони, об’єднані однією ідеєю, сприяють вихованню командного духу. А якщо ви боїтеся відпускати своїх чад одних — то можете відправитися на відпочинок разом. Приймайте участь у творчих конкурсах і знаходите з дітьми спільну мову.

Вік: від 6 до 16 років (з батьками).
Тривалість зміни: 12 днів.
Місцерозташування: Краснооскольдське водосховище, Харківська область.
Проживання та харчування: харчування 4 рази на день, дітей селять в кімнати на 5 осіб. У деяких номерах є санвузол, для інших — зручності на вулиці.
Програма: конкурси талантів, екскурсії в заповідні зони, свято «Холі», день професій і бізнесу, спортивні конкурси, вечори танців, показ фільмів під відкритим небом. Навчання театральній майстерності, рукоділлю, співу. Круглі столи з обговоренням актуальних для дітей і підлітків психологічних питань.
Вартість: 5 800 для дітей, 5 000 для дорослих.
Дитячий табір «FinaRibba»
табір «FinaRibba»

9. Літній табір робототехніки «Boteon»

Якщо ваша дитина шанувальник сучасних технологій, любить не тільки грати в комп’ютерні ігри, а ще й створювати вироби, винаходити, мріє побудувати робота або розробити програму майбутнього. Тоді саме час відправити її в літній табір робототехніки.

Вік: від 8 років.
Тривалість зміни: 12 днів.
Місцерозташування: денний табір: Києві, Харкові, Житомирі, Дніпропетровську, Чернівцях, Обухові. Виїзний варіант: Печенізьке водосховище, курорт Драгобрат, курорт Затока, Трускавець.
Проживання та харчування: у денному таборі — ланч і обід, у виїзному – триразове харчування. Проживають діти в 2-х і 3-х місцевих номерах курортів.
Програма: вивчення моделювання на 3D принтері, управління роботами, хімічні і фізичні експерименти. Вивчення основ програмування, моделювання електронних систем.
Вартість: 4 250 гривень (Харків, Київ, Житомир), 8 900 гривень (Харківська область, Карпати, Одеса)
В ціну включено: проживання, харчування, страховка, спорядження, послуги інструктора.
Літній табір робототехніки «Boteon»
Літній табір «Boteon»

10. Дитячий табір «Mandarin Creativ Camp»

Обговорення бізнес-ідей, проведення тренінгів та розвиток комунікаційних навичок. Вожаті допоможуть сформувати з ваших чад майбутніх чемпіонів, лідерів та переможців у всіх структурах. Дитячий табір «Мандарин» подбає про вашу дитину.

Вік: від 8 до 17 років.
Тривалість зміни: 10 днів.
Місцерозташування: база «Перлина», Приморськ, Запорізька область.
Проживання та харчування: діти живуть в 2-х і 3-х місцевих номерах бази відпочинку, харчування — 4 рази на день.
Програма: тренінг «Я — лідер», майстер-класи публічних виступів, спортивні конкурси, брейн-ринги, вечірні конкурси, шоу талантів. Дітей навчають висловлювати свою думку, чітко формулювати свою точку зору, проявляти винахідливість.
Вартість: 4 800 гривень.
В ціну включено: харчування, проживання, тренінги.
«Mandarin Creativ Camp»
Дитячий табір «Mandarin Creativ Camp»

11. Дитячий табір «Горизонт»

Цей дитячий табір поєднує в собі максимальне оздоровлення за допомогою різних технік, а ще — збалансоване дієтичне харчування, спортивні заходи та конкурси, які допоможуть дитині розвинути свої творчі здібності.

Вік: від 6 до 17 років.
Тривалість зміни: 21 день.
Місцерозташування: село Горишні Плавні, Кременчуцький район, Полтавська область.
Проживання та харчування: дітей заселяють у двоповерхові корпуси. Харчування — 5 разів на день.
Програма: оздоровчі заходи (загартовування, фітотерапія, кліматотерапія і так далі). Різні творчі завдання, конкурси талантів, майстер-класи з театрального мистецтва та вокалу. Спортивні конкурси, спартакіади. Психологічні та професійні тренінги.
Вартість: 1-ша зміна — 5 600 гривень, далі 5 900 гривень.
В ціну включено: проживання, харчування.
Дитячий табір «Горизонт»
табір «Горизонт»

12. Дитячий англомовний табір «Magic House»

Щоб дитина підтягнула або вивчила нову іноземну мову не обов’язково відправляти її за кордон. Дитячі табори в Україні можуть запропонувати вам відмінну практику. Професійні педагоги допоможуть вашому улюбленому чаду наблизитися до нових знань. А веселі вожаті створять з цих уроків справжнє свято. Практично весь побут в цьому таборі проводиться англійською мовою, навіть поза уроками діти запам’ятовують нові слова і вчаться їх використовувати в звичайному житті.

Вік: від 7 до 12 років.
Тривалість зміни: 14 днів.
Місцерозташування: Трускавець, Прикарпаття.
Проживання та харчування: діти живуть в 2-х і 4-х місцевих кімнатах. Харчування — 5 разів на день.
Програма: уроки англійської мови, круглі столи, конкурси талантів, спортивні змагання з волейболу, футболу, тенісу, дартсу, бадмінтону та інших видів спорту. Вечори кінотеатрів, конкурси караоке, екскурсії по Трускавцю і околицях.
Вартість: від 4 500 гривень. Трансфер з Києва (4 дітей) — 250 гривень, з Львова індивідуально — 550 гривень.
В ціну включено: проживання, харчування.
Дитячий англомовний табір «Magic House»
англомовний табір «Magic House»

13. Дитячий табір «Fortis»

Цей табір — відмінна можливість загартувати і зміцнити внутрішню силу дитини. Потрапляючи в незвичне середовище і працюючи в команді, вони вчаться бути відповідальними і сміливими. Підтягується фізична форма і зміцнюється моральний дух.

Вік: від 8 до 14 років.
Тривалість зміни: 10 днів.
Місцерозташування: село Рудковці, Хмельницька область.
Проживання та харчування: проживання в наметах на 6 і 8 осіб. Харчування — 5 разів на день.
Програма: поділ на взводи та загальне знайомство. Прийняття статуту, отримання бойових завдань, спортивні конкурси, тренування. Відпрацювання марш-кидків, катання на водних атракціонах. Навчання філософії, теології, літературі. Вивчення основ бойових мистецтв, спортивного і туристичного орієнтування.
Вартість: 4 500 гривень.
В ціну включено: проживання та харчування, необхідний інвентар.

Відео — Дитячий табір “Fortis”

Дитячий табір — це не тільки місце відпочинку та розваги для дитини, а також навчання мовам, наукам, принципам виживання або видами спорту. Кількість таборів з різноманітними програмами просто безліч, а вибір відповідного варіанта для дітей залишається за вами.

Коментарі закриті.

Інші новини
16.09.2019

У зв’язку зі зростанням інтересу до екскурсій в Чорнобильську зону, прийнято рішення розширити маршрутну екскурсійну мережу, додавши нові об’єкти та напрямки. На сьогодні ДАЗВ (Державне агентство з управління зоною відчуження) пропонує 21 офіційний екскурсійний маршрут. Повний список екскурсій для бронювання буде доступний після того, як належним чином облаштують всі пропускні пункти для бажаючих відвідати Прип’ять. Це повністю легальні сертифіковані відповідно… Читати далі

10.09.2019

Українська лоукост SkyUp заявив про запуск нових рейсів з харківського аеропорту. Так, вже у вересні відбудеться кілька вильотів до Києва і назад. У столицю рейси вирушать 13, 17 і 26 вересня, назад – 14, 18 і 27 вересня. А вже з початком зимової навігації цей авіамаршрут стане регулярним. Пасажири вже можуть бронювати вильоти, починаючи з 25 жовтня. З’являться й інші… Читати далі

04.09.2019

Всім, хто літає рейсами «Люфтганзи», потрібно бути потенційно готовими до нових експериментів з боку авіакомпанії. На цей раз експеримент з посадкою пасажирів в літак. Мета – оптимізувати та зробити комфортнішим процес посадки пасажирів і скоротити час на цей етап підготовки до польоту для авіакомпанії. В ідеальному варіанті новий алгоритм посадки під кодовою назвою Wilma повинен прискорити завантаження на борт і… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: