05/05/2017

Дитячий табір «Артек-Буковель»: мальовничі пейзажі і маса нових друзів для ваших чад

У багатьох з нас яскраві дитячі роки пройшли в літніх таборах — теплі вечори, вогнища, пісні під гітару, нові знайомства і маса спогадів. І часом так хочеться подарувати ті ж емоції своїм дітям, відправивши їх у табір. На щастя, дитячий відпочинок Україна організувала по всім кращим вимогам.

Дитячі табори в Карпатах – це вже не рідкість, адже землі багаті прекрасними пейзажами і оздоровчими майданчиками. Ваші чада будуть відчувати себе максимально комфортно і весело. А професійні і чуйні інструктори подбають про їх безпеку та дозвілля.

Табір «Артек-Буковель» — це одне з таких місць, де кожен знайде для себе чарівну казку і обзаведеться купою нових друзів!

Дитячий табір «Артек-Буковель»

Табір «Артек-Буковель» — це не лише красива назва

«Артек-Буковель» знаходиться біля підніжжя Карпатських гір, входить до складу легендарного українського гірськолижного курорту «Буковель». Туристи їдуть сюди за оздоровленням і мальовничими пейзажами, а дітки — за чистим повітрям, яскравими враженнями та знайомством з природою України. Навколо розташовані найяскравіші західноукраїнські пам’ятки: село Поляниця, скелі Довбуша, музеї Коломиї, водоспади, перевали, джерела та багато іншого.

Табір структурно поділений на 4 тематичних відгалуження, які приймають гостей у кількох природних зонах Карпат:

 • «Артек-Буковель озерний» — гірське озеро гостинно приймає на своїх берегах постояльців на кілька незабутніх днів.
 • Проживання: в 300 метрах від великого озера у комфортабельних наметах на 4-х чоловік. Поруч встановлені гігієнічні зони та санвузли.

  Вік: від 12 до 17 років, діти поділені на загони.

  Тривалість: 8 діб.

  Харчування: в ресторані за спеціально розробленим для дітей дієтичним меню — 5 разів на день.

  Програма відпочинку: водять на екскурсії в гори, організовують квести і спартакіади.

  Вартість путівки: від 4 960 гривень з дитини.

  Місце розташування Артек-Буковель Озерний
  Табір Артек-Буковель Озерний
  Артек-Буковель Озерний

 • «Артек-Буковель лісовий» — гостей приймають в дерев’яних котеджах готелю «Буковель» в оточенні карпатського лісу.
 • Проживання: будинки розташовані на території тризіркового готелю «Буковель», де вашим дітям будуть надані всі базові послуги — від раковин і санвузла до самої необхідної побутової техніки. В готелі працює медичний персонал, який потурбується про здоров’я дітей.

  Вік: від 8 до 17 років.

  Тривалість: 13 діб.

  Харчування: 5 разів на день з невеликими перекусами фруктами і соками.

  Програма відпочинку: запрошують на екскурсії по околицях, водять в туристичні походи, розповідають про історію цієї місцевості. Крім цього, проводиться маса творчих заходів, де діти можуть самореалізуватися.

  Вартість путівки: від 7 140 гривень.

  Артек-Буковель Лісовий
  Артек-Буковель Лісовий табір
  Артек-Буковель розваги в Лісовому таборі

 • «Артек-Буковель гірський» — це дитячий відпочинок в Карпатах на вершині західноукраїнських гір до 1100 метрів над рівнем моря, а дітей поселять у номери п’ятизіркового готелю Radisson Blu Resort. Максимально комфортабельне проживання в симбіозі з мальовничою та оздоровчою природою Карпат, творчим колективом табору і масштабною програмою — саме це пропонує табір в горах.
 • Проживання: у двомісних номерах одного з кращих буковельських готелів. У розпорядженні дітей: басейни, корти, майданчики для концертів і вечірніх дискотек.

  Вік: від 10 до 17 років.

  Тривалість: 13 діб.

  Харчування: 5 разів в ресторані під наглядом кваліфікованих вожатих і медичних працівників.

  Програма відпочинку: дітей вчать базовим туристичним навичкам – скелелазіння, в’язання вузлів, плавання, основам походів. З юними гостями займаються англійською, малюванням, рукоділлям. Ваших чад навчать основам етикету, познайомлять з багатою українською історією і спробують розкрити всі їхні приховані таланти.

  Вартість путівки: від 27 495 гривень.

  Будівля табору Гірський Арттек-Буковель
  Гірський табір Артек-Буковель
  Табір Артек-Буковель Гірський

 • «Semmering» — це новий рівень відпочинку для дітей на австрійському курорті від Буковеля. У 2017 році адміністрація «Артек-Буковель» вперше вирішила реалізувати міжнародну практику і запропонувати українським дітям відпочинок в Австрії. «Semmering» приймає юних мандрівників у центрі Альп, Відень.
 • Проживання: в комфортабельних котеджах місцевого курорту.

  Вік: від 8 до 17 років.

  Тривалість: 14 днів і 13 ночей.

  Харчування: 5 разів, їжа екологічно чиста і корисна.

  Програма відпочинку: вивчають англійську мову, оздоровлюються, ходять у походи в Альпи і вивчають сусідню культуру.

  Вартість путівки: від 1 100 євро. В цю суму включено: проїзд на автобусі зі Львова на курорт і назад, проживання і харчування, страховка і всі організаційні розважальні заходи протягом зміни. Візу своїй дитині доведеться оформити самостійно.

  Будівля табору Артек-Буковель Semmering, Австрія
  Артек-Буковель Semmering, Австрія
  Артек-Буковель Semmering у Відні

  Купити путівку в дитячий табір можна на офіційному сайті самого «Буковель-Артек», де адміністрація допоможе підібрати найбільш зручні і цікаві варіанти.

Чим займають юних туристів?

У двох словах досить складно описати весь спектр подій, який очікує діточок на зміні будь-якого з чотирьох таборів. Незважаючи на те, що заїзди тут тривають від тижня до двох, насиченість заходами не перестає дивувати. Залежно від місця відпочинку та місцевості дозвілля організовується абсолютно різним чином. Але всі ці заходи пронизані духом єднання та командної роботи, творчої реалізації і, звичайно ж, оздоровлення.

Дитячий табір «Озерний» спонукає дітей підніматися на Буковель, вони беруть участь у конкурсі «Планета талантів», намагаються підкорити Говерлу і відвідують фестиваль дитячих фільмів. Тут проводяться численні квести по кросфіту, змагання з футболу, тенісу, шахів та шашок, танцювальні та вокальні конкурси, інтелектуальні спаринги і вечірні дискотеки.

Озерн
Лісовий
Гірський

У «Лісовому» до численних спортивних гуртків додаються екскурсії, змагання з туристичного орієнтування, проводять спеціальний творчий проект «Буковельский зіркофест», влаштовують креатив-парті і нагороджують найбільш кмітливих, творчих та енергійних гостей.

«Гірський» табір для дітей відрізняється кулінарними шоу і фестивалями народної творчості. Дітям допомагають дізнатися якомога більше фактів про рідну країну. Дружніми загонами юні герої грають в «Мафію», беруть участь у спортивних конкурсах, виконують різні інтелектуальні завдання і просто спілкуються вечорами біля вогнищ.

«Semmering» як європейський курорт намагається здивувати своїх маленьких гостей широким спектром туристичних і творчих завдань. Крім того, що діти спробують підкорити альпійські вершини, їх навчать різним технікам сучасного рукоділля. Вони зможуть відвідати театралізовані заходи, частину з яких організують самостійно. Гості табору їздять у красиві австрійські міста і просто відпочивають на альпійській природі.

Відео — Що таке Артек-Буковель?

Організаційні нюанси

«Артек-Буковель» — це дитячий табір у Карпатах з європейськими стандартами і такою ж організацією. Але для максимально комфортного відпочинку ваших дітей варто врахувати всі правила табору, правильно зібрати дитину в поїздку і не забути про дрібні деталі.

В плані збору багажу важливо врахувати, що, наскільки літнім не був би табір, це все ж гори, вечори тут можуть бути зябкими і прохолодними. Не забудьте упакувати теплі кофти, штани і куртки. Дихаючий спортивний одяг та взуття згодяться в походах та екскурсіях, особливо якщо ви вибираєте гірський табір. Навіть якщо дитина буде проживати в готелі, адміністрація табору все одно радить прихопити засоби особистої гігієни. Окрема увага приділяється до костюмів, маскарадів і предметів хобі. Справа в тому, що «Артек-Буковель» намагається звертати максимальну увагу на творчий потенціал своїх юних гостей. Тому якщо ваша дитина має сценічні здібності, танцює чи грає на музичному інструменті, то вона цілком може взяти його з собою, навіть найкоротша озерна зміна передбачається творчі заходи.

Творчість в Артек-Буковель
Танці в Артек-Буковель

Рекомендується викласти з сумок дорогу техніку, швидкопсувні частування. Ще один приємний бонус – не доведеться турбуватися про комарів та інших настирливих комах. Вони не будуть докучати дітям на курорті.

Приїжджаючи в табір, ваша дитина неодмінно повинна надати путівку, копію свідоцтва про народження, довідки про щеплення та епідеміологічне оточення, а також форму № 079/0. Якщо ваші діти потребують певної дієти або медичних препаратів, то слід завчасно попередити про це адміністрацію табору і медичних працівників, які будуть присутні на зміні.

«Артек-Буковель» — це оздоровлення, розвиток, нові знання і друзі. Ваша дитина буде задоволена відпочинком і точно захоче ще раз приїхати в табір.

Коментарі закриті.

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

Послуги Бізнес Візит:
viber