22/03/2017

Корисні програми для подорожей: на IPHONE і ANDROID

Подорожі стають все більш популярними, а їх реалізація спрощується завдяки мобільним додаткам. Перекладачі, путівники, карти та інші допоміжні програми полегшують відвідування країн. І це дійсно чудово, оскільки немає необхідності возити з собою тонну книг і словників, карт і брошур. Достатньо мати в кишені смартфон і зарядний пристрій. Пропонуємо дізнатися про найбільш корисні додатках для туристів.

Корисні додатки для подорожей

Пошук ресторанів і кафе

AroundMe

У цьому додатку зібрано не тільки ресторани і кафе, але і прилеглі магазини, банки та лікарні. Вводячи свої геодані, ви можете прокласти шлях до місця яке вас цікавить. Про кожний заклад складено «резюме» зі списоком послуг і пропонованих страв. Описана цінова політика, є коментарі відвідувачів. Додаток безкоштовний і доступний для iOS і Android.

Завантажити AroundMe для: androidAndroid / appleIOS

Foodspotting

Програма зі значним списком кафе і ресторанів на будь-який смак і гаманець. Ви можете почитати інформацію про конкретний заклад, подивитися фото і ознайомитися з відгуками. Ви вводите необхідні вам послуги та страви, а програма підбере те, що відповідає вашим запитам. Доступно як в iOS, так і Android. Встановлення безкоштовне.

Завантажити Foodspotting для: androidAndroid / appleIOS

aroundme
foodspotting

Карти

Triposo

Карти міст, селищ та сіл для будь-якого куточка земної кулі, які регулярно оновлюються. А додатковим бонусом є можливість офлайн-бронювання готелю та замовлення туру до місцевої пам’ятки. Доступно для Android і iOS, встановлення безкоштовне.

Завантажити Triposo: androidAndroid / appleIOS

City Maps 2GO

Додаток, який працює навіть без інтернету. База карт доступна в будь-який час доби. Перед подорожжю досить встановити план необхідного населеного пункту. 5 будь-яких міст можна завантажити безкоштовно. Функціонал дозволить прокласти більш зручний маршрут і відшукати найяскравіші пам’ятки. Для Android встановлення безкоштовне, для iOS вартість 12 доларів.

Скачати City Maps 2GO для: androidAndroid / appleIOS

Відео — огляд програми Triposo

Перекладачі

ImageIt

Додаток працює в офлайн-режимі і розпізнає навіть найскладніші ваші запити. Не обов’язково друкувати необхідну фразу. Доступне іконографічне написання — ви вводите необхідні символи (літак, машина і знак грошей), а програма перекладає і озвучує фразу потрібною мовою. Так слухач зможе вас зрозуміти, і ви дізнаєтеся, як і за скільки доїхати до аеропорту. Доступно для Android — безкоштовно, а для iOS вартість 99 центів.

Завантажити ImageIt для: androidAndroid / appleIOS

Пошук доступу до інтернету

WiFi Finder

Програма, яка полегшить пошук бездротового інтернету на смартфоні. У цьому додатку знаходиться близько 550 000 точок безкоштовного і платного доступу до інтернету в більш ніж 140 країнах світу. За даними геолокації сканується наявність точок доступу навколо вас і вказує конкретне місце підключення до мережі (кафе, магазин, банк тощо). Встановити можна як на Android, так і на iOS. Завантаження безкоштовне.

Завантажити WiFi Finder для: androidAndroid / appleIOS

Wi-Fi Space

Програма спочатку працювала на платформі сайту, але стала більш мобільна і перейшла на ваші смартфони в якості додатка. Вам не тільки знайдуть найближчу точку доступу, але і повідають заповітний пароль. База з ключами до Wi-fi постійно оновлюється, а навігаційна система швидко приведе вас до потрібного місця. Це безкоштовний додаток доступний для Android і iOS.

Завантажити Wi-Fi Space для: androidAndroid / appleIOS

wifi-finder
wi-fi-space

Готелі

Hotellook

Додаток з великою базою готелів та інтеграцією з сайтами, які займаються бронюванням. Програма вміщує в себе бази booking.com, travel.ru, agoda та інші. Тут зібрано більше 750 000 готелів з більш ніж 150 країн світу. Ви можете переглянути фотографії та відгуки, забронювати номер і згодом залишити свій коментар. Безкоштовно для обох платформ смартфонів.

Завантажити Hotellook для: androidAndroid / appleIOS

Trivago

Пошук готелів та бронювання з використанням бази понад 200 сайтів, включає близько 1 мільйона готелів світу. Ви вказуєте необхідні вимоги, ціну, яку готові заплатити, а програма підбере всі можливі варіанти поруч з вами. Бронювати в цьому додатку безпечно, оскільки система працює злагоджено. Доступно безкоштовно для Android і iOS.

Завантажити Trivago для: androidAndroid / appleIOS

hotellook
trivago

Путівники

PinDrop

Програма, яка допоможе підібрати найцікавіші місця і спланувати подорож. Тут можна не тільки побачити яскраві куточки міста, але і скласти список екскурсій для відвідування. Додаток дозволяє розміщувати зроблені фотографії і ділитися ними не тільки з користувачами програми, але і зі своїми друзями в соціальних мережах. Для iOS вартість 99 центів, а для Android — безкоштовно.

Завантажити PinDrop для: androidAndroid / appleIOS

izi.TRAVEL

Велика база пам’яток і просто мальовничих куточків планети. Значний список європейських, азіатських і американських міст. Фотографії, відгуки і короткі історичні довідки. Є інтеграція з соціальними мережами, є розважальний контент з вікторинами та загадками. Вбудовані карти, можлива робота без інтернет-з’єднання. Доступно для iOS і Android.

Завантажити izi.TRAVEL для: androidAndroid / appleIOS

pindrop
izi-travel

Фінанси

PinPin ATM finder

Додаток для пошуку найближчого банкомату. До бази внесено карти і дані з більш ніж 200 країн світу, а геолокація допоможе прокласти найкоротший шлях до необхідної точки. Доступно безкоштовно для Android і Windows.

Завантажити PinPin ATM finder для: androidAndroid / windowsWindows

Туалет

Sit or Squat

Виправити делікатний момент з природною потребою допоможе додаток з великою базою карт та точок з громадськими туалетами. Описані місця, де можна полегшити душу, зазначено, платний або безкоштовний туди вхід. А також можна оцінити отримані послуги. Додаток доступний для iOS і Android.

Завантажити Sit or Squat для: androidAndroid / appleIOS

Відео — огляд програми Sit or Squat

Погода

AccuWeather

Додаток вміщує великий список карт і зведень погодних умов. Є звіти про нинішню погоду, про попередні прогнози. Вам розкажуть про температуру, вологість і можливі опади у конкретному місці. Програма розуміє більше 100 мов, є безкоштовною і доступна для iOS і Android.

Завантажити AccuWeather для: androidAndroid / appleIOS

Парковка

Park Me Parking

Додаток для пошуку точок паркування, платній і безкоштовний. Можна відстежити вартість, умови і віддаленість від вашого місця знаходження. Доступно відстеження часу роботи, кількості вільних місць і читання відгуків тих, хто вже користувався послугами паркінгу. Програма доступна для iOS і Android, завантаження безкоштовне.

Завантажити Park Me Parking для: androidAndroid / appleIOS

Waze

Програма для відстеження пробок та інших складнощів на трасі. Додаток працює з дорожніми картами і службами, допоможе дізнатися, де в даний момент аварія чи інша проблема. Додатковий бонус — інформація про знижки на заправці і дані про поліцейські пости. Доступно для iOS і Android, встановлення безкоштовне.

Завантажити Waze для: androidAndroid / appleIOS

accuweather
waze

Бонусний додаток на випадок форс-мажорних обставин

Airclaim

Програма для компенсації втрачених грошей у випадку, якщо ваш літак затримався. Коли політ зривається через запізнення або непередбачене скасування рейсу на телефон приходить повідомлення. Додатково для вас визначаються умови, на підставі яких ви можете вимагати компенсацію від авіакомпанії. 20% від відшкодованих коштів переходять до власників програми як оплата послуги. Додаток доступний тільки для iOS і є безкоштовним.

Завантажити Airclaim для: appleIOS

Коментарі закрито.

Інші новини
20.05.2019

Починаючи з 16 травня, квиток на екскурсію до Нью-Йоркської Статуї Свободи можливо придбати тільки у компанії Statue Cruises. Цей екскурсійний оператор є офіційним представником Служби Національних Парків і тепер має монопольне право регулювати туристичний потік бажаючих на власні очі побачити цей символ Америки. У зв’язку з цим мандрівників, які планують відвідування Статуї, просять бути уважними: квитки, придбані у вуличних торгівців… Читати далі

13.05.2019

З квітня жителі Дніпра отримали можливість дістатися до Польщі без пересадок. Головне – не заплутатися в поїздах, вагонах і часу відправлення. Два безпересадних вагонів в польському напрямку спочатку їдуть в складі поїзда №№86/85 Новоолексіївка – Львів, а потім у Львові перечіпляюся до поїзда №№90/89 Львів – Перемишль. У зворотному напрямку вагони рухаються в складі поїзда №№35/36 Перемишль – Одеса, а… Читати далі

06.05.2019

Паризький Лувр відкриває унікальну виставку, присвячену до 500-річчя з дня смерті великого творця своєї епохи Леонардо да Вінчі. Творець залишив після себе багатющу спадщину — картини, скульптури, наукові праці та навіть музичні інструменти. Так, він власноруч виготовив зі срібла ліру у формі голови коня, і переміг, взявши участь у музичному конкурсі з цим саморобним інструментом. Щоб продемонструвати хоча б частину… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: