21/01/2017

Найромантичніші місця України

Зовсім скоро на календарі з’явиться дата 14 лютого. І, в світлі майбутніх подій багато хто спитає – де ж провести ці чарівні години з коханою людиною. А, можливо, деякі захочуть знайти свою любов, відправившись в одну з її обителей. Але для того, щоб знайти романтичну атмосферу, не обов’язково їхати в Париж чи Рим. Прекрасне зовсім поруч. Україна сповнена красивих і мальовничих місць, що буквально пронизані найбільшим почуттям на землі.

найромантичніші місця України

Київ

У відомому сенсі Київ – амбітне місто з великими запитами і вимогами. Але про які вимоги може йти мова, коли ви, під руку з коханою людиною, гуляєте містом каштанів і милуєтеся світлом вечірнього Києва…

Пам’ятник Закоханих ліхтарів

Пам'ятник Закоханих ліхтарів в Києві
Закохані ліхтарі в Києві

Майдан Незалежності у столиці – місце революційних дій, рішень і об’єкт національного єднання. Але, коли в душі панує любов, куди важливіше романтичне єднання з близькою людиною. Саме на Площі Незалежності пари проводять свої побачення, неодмінно відвідуючи пам’ятник Закоханим ліхтарям. Чудова інсталяція, в контексті якої високий ставний ліхтар-чоловік обіймає свою обраницю. І обидва вони в буквальному сенсі світяться від любові і щастя. Що ще може стати найкращим відображенням вічного і самого сильного почуття у світі? Мабуть, тут не тільки дивуєшся майстерності Володимира Білоконя (автора пам’ятника), але і замислюєшся над тим, наскільки осяює нашу душу щире кохання.

Міст закоханих

міст закоханих у Києві
київський міст закоханих
замки на мосту закоханих

Міст, призначений для пристрасних і боязких поцілунків, для перших побачень та весільних фотосесій. Все це – Міст закоханих. Він був побудований ще в 1910 році професором Патоном, а вже через два роки закохані парочки облюбували його для своїх зустрічей. Навіть крізь революційні і військові дні міст проніс своє призначення і після реставрації знову повернувся в стрій». Буквально сотні, як місцевих, так і приїжджих, пар прогулювалися по цьому мосту під час побачень. А скільки чоловіків саме тут опускалися на коліна! Свідки тому – десятки замків на перилах мосту. І нехай з мостом не пов’язана ні одна жаліслива легенда, але все це – дрібниці. Кожен раз, коли на цьому мосту звучать слова «Я люблю тебе», знову і знову тут пишеться нова легенда про високе і чисте кохання. А більшого і не потрібно.

Відео — найромантичніші місця в Києві

Харків

Галасливий, студентський, наповнений площами і скверами, Харків вічно молодий душею. Його вулицями гуляють молоді закохані пари – і саме місто дихає свіжістю і безтурботною романтикою.

Французький куточок

Ейфелева вежа в Харкові
Французький куточок в Харкові>

П’ять років тому, у 2012 році, на перетині вулиці Академіка Павлова і Салтівського шосе з’явилася Ейфелева вежа. І нехай вона у висоту досягає 35 метрів, у порівнянні з оригінальними 324 метрами. Але вона вельми лаконічно влилася в загальний інтер’єр Французького бульвару в серці Харкова. Біля її підніжжя працює невеликий бар, де закохані пари можуть порадувати себе ароматною кавою. Невелики сходи ведуть на другий ярус вежі, звідки відкривається чарівний, особливо ввечері, вид на околиці. Вежу підсвічують десятки лампочок і світлодіодів. Що сказати – безумовно, найбільш романтичне місце в Харкові і маленький крок до французької мрії. Далеко не кожна дівчина може похвалитися перед подругами «А вперше він мене поцілував під Ейфелевою вежею!».

Пам’ятник закоханим

Пам'ятник закоханим
Пам'ятник закоханим у Харкові
Харківський Пам'ятник закоханим

Уособлення почуттів, відображене в камені. Отака вічність, романтична вічність. Саме так, мабуть, можна описати пам’ятник закоханим, який не так давно перетворився у фонтан. Встановлений на площі Архітекторів, пам’ятник може подякувати за свою появу харківських студентів. Саме вони, спільними зусиллями і молодіжної енергією, створили скульптуру де цілуються пари. У вечірній час фонтан яскраво світиться, від чого створюється ще більш чарівна атмосфера.

Львів

Чарівний, європейський, старовинний куточок України. Львів – місто мрії та захоплення. І, мабуть, самий підходящий для побачень такої кількості кав’ярень, площ, фонтанів немаэ, напевно, ні в одному місті України.

Італійський дворик

Італійський дворик у Львові
архітектура Львова
романтичні місця Львова

Площа Ринок – чи не найвідоміший район Львова для туристів. Але не тільки фотографам-любителям і фанатам-історикам тут буде цікаво. Львів’яни як мешканці культурної столиці України знають толк у красі. І ви, зі своєю половинкою, можете відчути себе трохи львів’янами. Львів’янами з італійськими коренями. Ось такий кумедний симбіоз. Відвідайте Італійський дворик у безпосередній близькості до Ринкової площі. Сам дворик знаходиться в оточенні білосніжних стін, балконів і колон. Побудований він був з романтичними почуттями Яна Собеського, короля Польщі. Монарх любив проводити час зі своєю дамою серця. І досі тут закохані проводять удвох час, милуючись на картини, квіткові клумби, насолоджуючись запашною львівською кавою і, звичайно ж, один одним.

Відео — романтичний Львів

Вулиця Ференца Ліста

Під час прогулянки вечірньою вулицею Театральною, обов’язково зазирніть до невеликого провулку. Це не підворіття, а дійсно романтичний львівський куточок. Невелика алея між будинками, по якій ступали дійсно уражені любов’ю люди. Як свідчить міська легенда, один місцевий чоловік закохався в англійку і виклав бруківкою вуличку. Вона так схожа на променад Лондона, що красуні таке рішення припало до смаку, і вона залишилася у Львові. Тим самим поєднавши дві любові – до улюбленого чоловіка і частинці рідного міста.

Ратуша грецьких богів

статуя Нептуна у Львові
статуя Діани у Львові
статуя Амфітріти у Львові

Та ж сама Ринкова площа зустрічає закоханих досить однозначною символікою – статуями грецьких божественних пар. Своїм прикладом істинної любові підтверджують, що для долі немає перешкод, Адоніс і Діана. Поруч з ними – Нептун і Амфітріта. Місцеві закохані і вже сімейні пари діляться секретом – якщо нашептати парам про свою любов і загадати вічне щастя, то все неодмінно збудеться.

Дніпро

Відкиньте домисли, що Дніпро – це суто індустріальне місто! Воно молоде, просте і лаконічне, без зайвих чудернацьких слів. Прямолінійне, але в тому і чарівне. І своїми вулицями, скверами і незвичайними парками допомагає закоханим юнакам вражати своїх обраниць.

Алея закоханих

Алея закоханий в Дніпрі
Фонтан Амур в Дніпрі

Від вулиці Столярова починається алея, де гуляють зачаровані один одним пари Дніпра. Тут буквально все дихає великим почуттям. Юнаки з букетами квітів чекають своїх обраниць на лаві Виснажливих очікувань. А, коли красуня прийде на побачення, їх шлях лежить через алею Приємних зустрічей до фонтану Романтичних побачень. Є тут і два особливих місця зі своєрідною магією. Фонтан Амур – невеликий острівець живлющої вологи і місця для піднесеної романтики. Багато чоловіків саме тут вирішувалися запропонувати своїй другій половинці руку і серце. А, щоб скріпити почуття і помиритися, якщо ви, на жаль, посварилися, потрібно неодмінно вирушати до мідного рушнику. Ця лавка-статуя, як свідчить міське повір’я, помирила не одну пару і об’єднала їх навічно.

Одеса

Місто, в якому любов бувала різною: заморською, скороминучою, вічною, бурхливою, романтичною… Яких тільки драм, побачень і весіль не бачили набережні, площі! Портове місто, увінчане легендами і повір’ями, трепетно відноситься до світлого почуття.

Сквер Пале-Рояль

Відео — романтичний сквер Пале-Рояль

Одне з найкрасивіших будівель Одеси – Оперний театр. Неповторна архітектура, гуркіт вокалу, що долинають. Неодмінно варто прогулятися уздовж його стін і обов’язково зазирніть у сквер Пале-Рояль. Крім теплого світла ліхтарів і затишних крамничок захоплені пари люблять відвідувати статую Амура і Психеї. Їхня любовна історія – одна із найпрекрасніших у грецькій міфології. Згідно з легендою, мати Амура, Афродіта, наказала синові вбити Психею, адже та була краще, ніж богиня. Але Амур не зміг цього зробити і поселив Психею у себе. А через деякий час, попросив милості у Зевса, який благословив пару на шлюб. Саме тому багато закоханих приходять сюди, якщо їх батьки не схвалюють союз. Кажуть, що якщо поділитися своїм нещастям з грецькими закоханим, вони неодмінно допоможуть отримати батьківське схвалення.

Джерело Інсурен

Парк Шевченка в Одесі
фонтан у Парку Шевченка, Одеса

Парк Шевченка – один з центральних в Одесі. І, само собою, закохані навіть тут знайшли місце для побачень. Пари приходять до джерела Інсурен, щоб освідчитися в коханні і загадати бажання про міцні відносини. Місце обрано не просто так – з ним пов’язана окрема міська легенда. Кажуть, що одного разу юна красуня прийшла до джерела, щоб набрати води та напоїти свого коханого. За фатальним збігом обставин юнак у цей момент був вбитий. Дівчина відчула це і її любляче серце, не витримавши горя, закам’яніло і стало частинкою джерела. Може, саме тому пари вважають це місце – серцем вірності і відданості в Одесі.

Кривий Ріг

Робочий, довгий, комедійний, великий і дивний. Все це – Кривий Ріг, який, незважаючи на свою робочу частку, також відкритий для любові. Пари створюють сім’ї, сваряться і миряться, адже любов – найважливіше, що може бути.

Міст Правди

парк правди в Кривому Розі
міст в парку правди в Кривому Розі

У центрі Кривого Рогу, в парку імені газети «Правда» побудований невеликий місток. Він оточений романтичною атмосферою, завдяки безлічі пар, які обов’язково в одне зі своїх побачень прийдуть сюди. Тут вони катаються на човнах, прогулюються алеями парку, милуються з мосту на виблискуючу гладь води і, звичайно ж, загадують бажання. Свідками визнань і навіть весільних обіцянок тут є мовчазні замочки, якими пари скріплюють свої відносини і, одночасно, зміцнюють опори містка.

Рівне

Рівне – місто-симбіоз. Тут відмінно сплетається сучасне суспільство з його бізнес-центрами та ресторанами і природні краси. І цим не можуть не натішитися закохані пари, яким так хочеться іноді втекти від галасливого міста і побути наодинці у затишному парку. Де крім них – лише промені сонця і спів птахів.

Тунель кохання

Відео — Тунель кохання в різні пори року

Мабуть, одне з найбільш відомих і улюблених місць українських закоханих – Тунель кохання в селищі Клевань Рівненської області. Зовсім поруч з містом, в невеликому селищі, яке, по правді, нічим більше не відрізняється, і височить цей тунель. Він прекрасний і взимку, і влітку. Старі залізничні шляхи, які пролягають через ліс, в теплу пору року буквально рясніють зеленню. Гілки обплітають рейки, сплутуються в щільні «стіни» і проблискують променями золотого сонця. А в зимовий час снігові лапи дерев і перламутровий іній на рейках переносить закоханих у щасливу казку, де вам вдалося перемогти Снігову королеву. До того ж, існує легенда, що якщо в тунелі загадати бажання і поцілувати кохану людину, то бажання неодмінно збудеться. Спробувати варто, чи не так?

Тунель кохання в Клевані
Тунель кохання Рівне

Коментарі закриті.

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

Послуги Бізнес Візит:
//
viber