08/07/2017

Неймовірні пляжі світу: від кольорового піску до купання з пінгвінами

Літо вступило в свої права, і ми відчайдушно мріємо про відпустку. Але що поробиш, якщо нам вже не так цікаво Чорне море, пляж в Туреччині і Єгипет знайом «від» і «до», а душа просить чогось нового? Насправді, наша планета ще може нас здивувати, при чому, далеко не один раз.

Навіть таке банальне проведення часу як відпочинок на пляжі і прогулянка по березі можуть перетворитися в казку або незабутню пригоду. Якщо ви підете на кращі пляжі світу, від яких у вас просто перехопить подих!

Скляний пляж, Каліфорнія

В штаті Каліфорнія, на території національного парку Маккерріхер знаходиться мальовничий і вражаючий за своєю природою пляж. Його назва «Скляний» — не символічна, а цілком реальна. Довгий час сюди буквально зносили, звозили і скидали скляні предмети. З 1967 року тут періодично проводили заходи з очищення пляжу, але природа провела більш вдалу роботу.

Скляний пляж в Каліфорнії
Скляний пляж, Каліфорнія
Скляний пляж

У 2002 році місцеві жителі і навіть приїжджі туристи зайнялися очищенням узбережжя. Майже все побутове сміття було вивезено, а шматочки пластику і скла під тривалим впливом хвиль згладилися. Туристи приїжджають сюди, щоб подивитися, як скельця змішалися з піском і перетворили це місце в справжню картинку з калейдоскопу.

Пляж, що світиться, Мальдіви

Якщо ви хочете зробити незвичайне і навіть казкове фото на пляжі, то вирушайте на Мальдіви. Крім бездоганно красивих золотистих піщаних пляжів, тутешньою візитною карткою є море, світиться. Насправді на березі Індійського океану ночами світиться біолюмінісцентний фітопланктон.

Світиться пляж
Світиться пляж, Мальдіви
Світиться пляж на Мальдівах

Цікава гра відблисків, контраст між буквально чорною нічною морською гладдю і голубуватим світінням. Це видовище створює відчуття чародійства, не інакше. А ось купатися з водними світлячками настійно не рекомендується — це може призвести до токсичного отруєння.

Пляж Кафедральних соборів, Рибадео

Насправді це місце не являє собою скупчення релігійних будівель. Пляж Святої Води, який місцеві називають Пляжем Кафедральних соборів, це лише гірсько-піщана місцевість, але дуже красива і неймовірна!

Пляж Кафедральних соборів, Рибадео
Пляж Кафедральних соборів у Рибадео
Пляж Кафедральних соборів

Високі скелясті кручі, видніються під час сильного відливу, а їх уступи відіграють на сонці. Всі ці кам’яні брили дійсно нагадують архітектурне творіння людини — недоступну, але величну готику. Іспанці дуже люблять цей пляж, прогулюються соляними печерами і фотографуються в арках. Звідки тут так багато цих кам’яних колон — не зрозуміло досі. Але це природне диво гідно уваги.

Рожевий піщаний пляж, Багамські острови

Коли ми хочемо відпочити в красивому місці, то мимоволі думаємо про Багами. І дійсно, Багами дивують туристів з року в рік. Але не тільки сервісом, золотими пляжами та чистою водою. Тут випадає унікальна можливість побачити рожевий пісок! На острові Харбор існує пляж рожевого кольору.

Рожевий піщаний пляж, Багамські острови
Рожевий піщаний пляж на Багамських островах
Рожевий піщаний пляж

Колір надають не барвники, а шматочки коралів і мушлів. Хвилі б’ються об скелі, мушлі ламаються і випливають на берег, де змішуються з піском. Але, погодьтеся, це не так цікаво. Адже куди привабливіше історія про те, що на цей пляж свій ніжний поцілунок шле богиня океану. Може, тому тут панує вічна романтика.

Пляж Махо, Сен-Мартен

Про цей пляж чули багато користувачів Інтернету. У мережі часто публікуються фотографії, які можна прийняти за фотомонтаж. Над туристом, що загорає летить літак, попутно опускаючи шасі. Але ні, це не монтаж — це пляж Махо на острові Сен-Мартен.

пляж з літаками
Пляж Махо, Сен-Мартен
Пляж Махо

Тут дійсно у спробі зробити красиві фото на пляжі, туристи часто захоплюють в кадр літаки. Причина — близьке розташування злітно-посадкової смуги місцевого аеропорту. Тому будьте готові, приймаючи сонячні ванни, почути оголошення про прибуття літака і побачити значну крилату машину в 15 метрах над головою.

Чорний пляж Пуналуу, Гаваї

Ми звикли до того, що гарний пляж — це білосніжний пісок і блакитна вода. Але, насправді, природа іноді вражає своїм вибором кольорів. На цей раз вона дивує відпочиваючих на Гаваях. На тутешньому Великому острові води океану вимивають на берег вулканічну лаву, але вже застиглу і подоібнену.

Чорний пляж Пуналуу, Гаваї
Чорний пляж Пуналуу
Чорний пляж

Чорний пісок змішується з білим і значно переважає. Це незвичайний грунт, тим не менш, абсолютно безпечний. Тому прилягти тут для засмаги можна без страху. Хто знає, може, і ви засмагнете швидше на такому пісочку.

Зелений пляж Папаколеа, Гаваї

Зелений пісок — це не обов’язково перемелені або викинуті на пляж водорості. На Гаваях кольоровий пісок має трохи іншу природу. Справа в тому, що на Великому острові, по сусідству з чорними вулканічними піщинками, є пляж Папаколеа. Тут в піску змішалися гавайські діаманти.

Зелений пляж Папаколеа, Гаваї
Зелений пляж Папаколеа
Зелений пляж

Це теж вулканічна речовина, але називається хризолітом і має зеленуватий відтінок. В залежності від освітлення пляж змінює свій колір від світло-зеленого до темно-оливкового. На жаль, але цю красу забрати з собою не вийде. Вивозити навіть щіпку категорично заборонено. Зате гуляти і насолоджуватися краєвидами — скільки душа забажає.

Зоряний пляж, Іріомоте

Мова йде не про пляж, де збираються самі популярні актори та виконавці. Насправді японський пляж дійсно зірковий. Тут замість звичних крупинок піску — невеликі кам’яні зірочки. Це – скелети формаініферів, маленьких жителів океану. Але вони потрапивши на берег, висохли і перетворилися в такі зірочки. Насправді, те, що тут не оксамитовий пісок, а цілий зорепад — більш ніж чарівно.

Зоряний пляж, Іріомоте
Зоряний пляж
Зоряний пляж у Іріомоте

Пляж Болдерс, Кейптаун

Африка надзвичайно популярна своїми національними парками. І справа не тільки в заростях масивних пальм або у кількості львів. Тут повно чудес. Наприклад, неподалік від Кейптуна, в ПАР, є національний парк Столової гори. А в самому парку — один з найунікальніших пляжів, де можна побачити пінгвінів. Так саме пінгвінів в ПАР. Це настільки незвично для туриста, що від відвідувачів тут немає відбою круглий рік.

Пляж Болдерс, Кейптаун
Пляж Болдерс
Пляж в Африці з пінгвінами

Птахи настільки звикли до тутешнього клімату, що цілком комфортно себе почувають, вони збільшили свою популяцію майже до 3 000 особин. Місцеві вже зріднилися з пінгвінами і спокійно засмагають, поки вони бродять по березі в пошуках частування. Хочете побалувати птахів у смокінгах — запасіться анчоусами.

Білосніжний пляж Хайамс Біч, Сідней

Білий пісок — це, здавалося б, не те, чим можна здивувати туриста. Але під «білим» ми зазвичай розуміє світло-золотий або з домішками. Але дійсно білосніжний пляж знаходиться в Австралії, неподалік від Сіднея. Варто проїхати 140 кілометрів — і в бухті Джарвіс вашому погляду відкривається неповторний краєвид.

Білосніжний пляж Хайамс Біч, Сідней
Білосніжний пляж Хайамс Біч
Білосніжний пляж Хайям

Про таку красу не мріють навіть відпочиваючі на Багамах або в Домініканській Республіці. Тут настільки чистий і білий пісок, що його фізичні характеристики пригодні науковцям. Техніки, наприклад, використовують піщинки, щоб виробляти лінзи для підзорних труб і телескопів. До того ж, тутешня білизна не затьмарюється сміттям — ви його тут просто не знайдете, пляж ретельно прибирають і контролюють.

Червоний пляж, острів Рабіда

Дикі пляжі теж цікаві особливо, якщо знати, куди вирушати. Туристи облюбували Галапагоські острови, але не кожен знає про острів Рабіда. А адже саме тут розкинулось кілька червоних піщаних пляжів. Велика кількість заліза в піску забарвила цю поверхню і додала оригінальний відтінок. А ще у кромки води пісок забарвлюється в рожевий колір через корали. Крім геології, туристів сюди приваблює і тваринний світ, адже так цікаво поспостерігати за численними тутешніми фламінго.

Червоний пляж, острів Рабіда
Червоний пляж на острові Рабіда
Червоний пляж

Фіолетовий пляж Пфайффер Біч, Каліфорнія

Якими тільки не бувають пляжі світу, чим вони тільки не дивують. Але ми готові посперечатися, що фіолетового піску ви ніде не зустрічали. Якщо вам цікавий відпочинок на пляжі, де вийдуть самі неповторні фото, то вирушайте в Каліфорнію. У центрі штату, на узбережжі Біг Сюр, за скелями і лінією пагорбів, поблискує фіолетова пляжна смуга.

Насправді він, довжиною 800 метрів, швидше бузкового відтінку, що не заважає йому бути незмінно прекрасним. Таке відчуття, що ви гуляєте по лавандовому полю з опалим квітками. Причина такого перетворення — спесартин, кришталик, що відбиває сонце і створює незвичайний колір. Особливо чудово тут ввечері, коли сідає сонце, а його промені відіграють на воді і на бузковій гладі.

Кришталевий Біч, Каліфорнія
скляний пляж
Фіолетовий пляж

Подорожувати до скель або загорати на вулканічних пляжах, ніжитися в рожевих коралах або на зірках. Вибирати залишається лише вам, але головне у всьому цьому – пам’ятати, що природа дарує нам безмірну кількість красот. Головне – вміти їх побачити і постаратися не зіпсувати. І тоді, планета відкриє завісу перед своїми райськими куточками.

Відео — Незвичайні і дивовижні пляжі світу

Коментарі закриті.

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

Послуги Бізнес Візит:
//
viber