25/07/2016

Як виграти у лотереї Грін-Кард? Детальна інструкція
Інформацію оновлено станом на 22 січня 2018 року.

Якщо ви мрієте жити у США або заробити грошей, працевлаштувавшись в Америці, виграш у лотереї Грін Кард — саме те, що потрібно. Участь безкоштовна, розіграш проводиться через Інтернет, потребує не більше години – двох вашого часу і дозволяє при цьому отримати квиток у нове життя.

Отримання грін карти в США
Як виграти грін карту

Що таке Грін Карта?

Грін Карта, або зелена картка — ідентифікаційний документ, що підтверджує наявність посвідки на проживання в особи, яка не є громадянином США, але проживає на території країни. Грін Карта дає право влаштуватися на роботу на території Сполучених Штатів.

Відео — Реальна історія переїзду в США після виграшу Green Card

Як отримати Грін Карту

Лотерея Green Card стартувала в 1990-му році. Відтоді, щорічно, США розігрує п’ятдесят тисяч видів на проживання — «зелених карток».

Проводиться диверсифікаційна лотерея (DV) урядом США. Ключова мета заходу – заохочення в’їзду в Сполучені Штати людей з країн, відсоток іммігрантів з яких мінімальний.
Серед наших земляків багато виграшів в DV lottery. Так, в торішній лотереї DV-2015 українці посіли за кількістю переможців перше місце в Європі та сьоме у світі. До речі, якщо вже ви зважилися взяти у ній участь, врахуйте, що виграш у Грін Карті зобов’язує вас перебувати на території США не менше шести місяців на рік. Якщо ж ви маєте намір користуватися Грін Картою тільки як путівкою в США на місяць, а решту часу жити в своїй країні, то вам її анулюють.
лотерея грін карт
Розіграш Грін Карти проводиться в період з 3 жовтня по 7 листопада. Заявки на участь подаються виключно через інтернет-сторінку. Офіційний сайт лотереї: www.dvlottery.state.gov.

Починаючи з травня 2018 року, особи, зареєстровані в DV lottery, зможуть використати сторінки підтвердження реєстрації на сайті Державного Департаменту США, щоб дізнатися про відбір або відхилення їх заяви для проходження на наступний етап процедури отримання імміграційної візи. Нагадуємо, що заявникам необхідно роздрукувати сторінку підтвердження своєї реєстрації та зберігати її до 30 вересня 2018 року, незалежно від того, були вони відібрані чи ні.

Участь можуть приймати усі власники шкільного атестата. Питання в анкеті зрозумілі, тому звертатися до фірм-посередників за допомогою немає необхідності. Базовий рівень англійської і гугл-перекладач вам в допомогу! Тим більше, що на сайті розміщена інструкція російською мовою, де розповідається, як заповнити анкету.

Отримати Green Card можна і іншими способами. Але вони потребують більше часу, і завжди є ризик отримати відмову в американському посольстві:Участь у лотереї на виграш Грін Карти – найпростіший шлях до американського громадянства.

Хто може приймати участь у лотереї?

Для того щоб подати заявку, учасник повинен бути родом з країни, що знаходиться у списку лотереї. Список щорічно визначається Державним Департаментом США.

Сьогодні виключені наступні країни: Бразилія, Великобританія (окрім Північної Ірландії) та її залежні території, В’єтнам, Гаїті, Гватемала, Домініканська Республіка, Індія, Канада, Китай (материковий), Колумбія, Мексика, Сальвадор, Пакистан, Перу, Філіппіни, Еквадор, Південна Корея та Ямайка.

Основним критерієм відбору для участі у лотереї є атестат про закінчення десяти класів середньої школи або диплом технікуму (училища), отриманий після закінчення 8-ми класів школи. Якщо переможець лотереї — має сім’ю, то візу автоматично отримує його чоловік/дружина і діти (віком до 21 року).

вид на проживання в США - Green Card
Знання англійської мови для виграшу у лотереї і для проходження інтерв’ю в американському посольстві не обов’язкове.

Процес реєстрації

Зареєструвати анкету для участі у Green Card lottery ви зможете за кілька годин. Для цього потрібно:

 • Відкрити офіційний сайт лотереї.
 • Прочитати російський або англійський варіанти інструкції до анкети.
 • Завантажити фото через кнопку «Photo Validator». Знімок — квадратної форми, кольоровий, зроблений не пізніше півроку тому, на світлому фоні, розміром не менше 600х600 px. Фото в оточенні сім’ї або з групою осіб не приймаються.
 • Заповнити особисті дані (кнопка «Begin Entry»). Ввести код перевірки.
 • Заповнити анкету.
 • Ввести інформацію про сім’ю (чоловіка/дружину).
 • Після заповнення анкети ви отримаєте код підтвердження, за яким після першого травня наступного року можна на офіційному сайті лотереї дізнатися результат у розділі перевірки статусу заяви Entrant Status Check.Не подавайте більше однієї заявки від свого імені. Попередження на сайті говорить про це дуже переконливо: «Держдепартамент США використовує особливі програми для виявлення декількох анкет від одного учасника. Якщо ви подали більше однієї заяви, Ви будете дискваліфіковані».

Приклад анкети учасника у диверсифікаційній лотереї DV (фото збільшується при кліку!)

анкета на грін кард
як заповнити анкету на участь у DV
правила заповнення анкети на Грін Карт
анкета учасника лотереї Грін Кард
кроки щодо заповнення анкети учасника
як правильно заповнити анкету DV lottery
Однак лазівка на збільшення шансів у виграші існує. Чоловік і дружина мають право реєструвати заяву кожен від себе. І тоді, в разі виграшу, другий отримає Грін Карту США автоматично. Ймовірність виграшу збільшується вдвічі!

Типові помилки при заповненні анкети Грін Кард

 1. Неправильно оформлені фотографії

  Про правила до фото вже було згадано вище. Варто додати, що не приймаються знімки, на яких присутні бокові тіні. Заборонена обробка зображення в фоторедакторі. За це вас дискваліфікують. Не покращуйте знімок — він призначений не для сайту знайомств. Краще зробіть фото для Грін Карт у фотоательє. Просто пошукайте фотографів з досвідом подібної зйомки.

  вимоги до фото для Грін Кард
  параметри фотознімку для учасника DV lottery
 2. Помилковий переклад

  Анкета заповнюється англійською. Потрібно правильно написати своє ім’я латинськими літерами, так, як воно вказане в паспорті. Якщо володієте закордонним паспортом — скопіюйте особисті дані звідти.

 3. Географічні терміни

  В анкеті є схожі географічні терміни: місце народження, країна проживання, країна, де заповнюється анкета. І важливо нічого не переплутати, інакше анкету видалять.

 4. Запитання про членів сім’ї

  Учаснику лотереї необхідно повідомити дані про свою дружину і дітей. Помилка в якомусь із полів призведе до того, що членів сім’ї взагалі не зарахують.

Узагальнимо: вам належить заповнити стандартні анкетні дані і бути уважними при заповненні.

Відбір учасників для лотереї, перевірка результатів

Після прийому заявок на участь у лотереї Green Card зібрана інформація аналізується. Заявки поділяються на шість груп, які відповідають країнам участі. Країни колишнього Радянського Союзу входять в європейський регіон. На кожен з них виділена своя виграшна квота. Це означає, що проводиться не одна загальна лотерея, а шість, що не впливають на результати один одного.

Потім запускається спеціалізована програма, яка використовує «генератор випадкових чисел». Вона присвоює заявкам нові номери у випадковому порядку. День відправлення анкети не впливає на порядковий номер. Але від нього залежить, коли претендентові призначать співбесіду у консульстві.

розіграш лотереї Грін карт

Потім іде машинна перевірка. Береться перша анкета і перевіряється на відповідність вимогам. І так у порядку черги. Якщо анкета не відповідає — вона виключається з бази виграшних заявок.
Процес відбору зупиняється, коли виділена на регіон квота заповниться «придатними номерами». Заявки, що пройшли відбір, перевіряються за фотографіями на дублікати. Робиться це за допомогою спеціальної програми, на яку американці витратили мільйони доларів. Заявка приймається лише при відсутності дублів.

Наступний етап — перевірка анкет вручну.
Як дізнатися про виграш у Грін Кард?

Надіслані анкети перевіряють до початку травня наступного року. Ви повинні, заповнюючи заявку, зафіксувати її номер (Confirmation Number). Якщо ж його втрачено — відновити.

Перевірити Грін Кард можна тільки на офіційному сайті лотереї. Вас проінформують і про виграш, і про програш. Раніше щасливим переможцям надсилали листа або телефонували. Останнім часом ніяких подібних повідомлень не приходить — дізнатися можна лише на сайті.

перевірка результатів лотереї
як перевірити результати лотереї Грін Кард

Виграв Грін-Карту, що далі?

Після перемоги в Грін Кард слід підготувати документи для заяви на отримання іміграційної візи Сполучених Штатів. Знадобиться наступне:

 • Заповнення і подання в електронному вигляді DS-260 – форми для імміграційних віз.
 • Паспорт.
 • Свідоцтво про народження.
 • Довідка з поліції.
 • Військовий квиток.
 • Фото.
 • Підтвердження матеріальної незалежності.
 • Свідоцтво про шлюб.
 • Довідка про зміну прізвища.
 • Свідоцтво про розлучення.
 • Доказ відносин між заявником і спонсором (між чоловіком/дружиною громадянина США).
 • Результати медобстеження (можна пройти в Києві, вул. Антоновича (Горького), 16-В, тел.: +38 (044) 584-36-67).
 • Лист-запрошення на співбесіду в друкованому вигляді.
 • Роздрукований бланк реєстрації зворотньої доставки паспорта із візою.Адреса Медичного центру для проходження медобстеження претендентів на візу в США.

Надаються оригінали паперів, та їх копії, перекладені на англійську мову. Такі ж документи готуються на чоловіка(дружину) і дітей — окремо для кожного.

Анкета для співбесіди у посольстві

Заповнення анкети DS-260 відбувається на сайті посольства ceac.state.gov. DS-260 — візова імміграційна анкета, що заповнюється англійською мовою. Кожен член сім’ї заповнює окрему форму. Заявник відповідає на питання про особисті дані, роботу, навчання, наявність судимостей, шлюб і т. д.

Якщо за час, поки ви очікуєте результати лотереї, у вас з’явилася дитина, обов’язково включіть її в анкету. Інакше вас дискваліфікують.

Після заповнення анкети роздрукуйте сторінку підтвердження і збережіть оригінал на комп’ютері. Цю сторінку ви берете з собою на інтерв’ю. Після заповнення анкети на вашу електронну пошту прийде лист з Кентуккі Центру. У ньому повідомляється дата співбесіди в консульстві.

запис на співбесіду в посольство США

Інтерв’ю в американському консульстві

Після підготовки всіх документів та проходження медобстеження ви оплачуєте візовий збір у розмірі 330 доларів за кожного члена сім’ї. І тільки потім відбудеться співбесіда у консульстві США. Воно розташоване за адресою: вулиця Сікорського, 4, м. Київ, телефон: +38 (044) 521-50-00.

На інтерв’ю викликають переможця Green Card lottery разом із членами сім’ї. На початку промовляється клятва про намір говорити правду і тільки правду. Питання задають, як правило, тільки заявнику. Інтерв’ю триває недовго — 5 – 10 хвилин. Відповідати потрібно стисло, без подробиць. Вам обов’язково зададуть питання про порядок участі у лотереї (як друкували анкети, як розписувалися, як відправляли в КСС). У сімейних запитають про шлюб (як давно ви знайомі з чоловіком/дружиною, чи живете разом і де, чи вступали в шлюб до цього, чи є ще діти). Обов’язково будуть запитання про плани на облаштування в Америці: де маєте намір жити, ким і де працювати, чи збираються працювати дружина/чоловік. Ставляться запитання стосовно освіти, досвіду, кваліфікації. Цікавляться у дітей, чи хочуть вони жити в Америці.

Один з найбільш важливих моментів інтерв’ю — перевірка достовірності підпису переможця в заявці учасника. Вас попросять заново розписатися у присутності американського службовця і порівняють з підписом в анкеті. Якщо підпис не співпадає, можуть відмовити у видачі візи.

Також на співбесіді побажають переконатися, що опинившись у США, ви не станете претендувати на отримання державної матеріальної допомоги.

Відео — Досвід проходження співбесіди у посольстві США

Мета інтерв’ю:

 • перевірити правдивість інформації, яка міститься в документах заявника;
 • оцінити особисті якості заявника та його сім’ї. Важливо справити на чиновника гарне враження;
 • прийняти остаточне рішення про видачу візи.

Переїзд в Америку

Дістатися з України в Америку можна за допомогою авіаперельоту або подорожі на круїзному судні. Звичайно, переліт значно скоротить час у дорозі. Вартість рейсу — приблизно 800 доларів з людини.

з України в Америку на ПМП

Лотерея Green Card: від виграшу до виїзду
Якщо після проходження співбесіди в американському консульстві ви отримали візу США, то протягом півроку ви зобов’язані виїхати в Америку. За відведений час ви можете завершити поточні справи, пошукати роботу в США, житло, дитячий садок або школу для дітей.

Витрати переможця лотереї складаються з:

 • медкомісії: 215 $ на людину;
 • мита, що стягується посольством – 330 $ на людину;
 • збір за виготовлення картки — 220 $ на людину;
 • квитка на літак в США – від 800 $.

Загалом ви будете змушені витратити приблизно 1565 доларів.

А далі вам знадобляться гроші на облаштування в Америці. Як варіант — можете знайти американського спонсора. Або, що більш реально, знайти в Америці роботу. Тому запасіться грошима на наступне:

 • Оренда житла. Залежить від міста. У деяких містах двокімнатна квартира коштує 1500 – 2000 доларів на місяць, а в інших — 400 – 500 $. Середня ціна оренди квартири в США, подалі від центру, — 800 доларів. До цієї суми додайте страховий депозит орендодавцю – в середньому 600 доларів. Комунальні послуги обійдуться приблизно в 200 – 250 $.
 • Харчування. Близько 500 доларів на місяць на двох, за умови, що ви будете готувати самостійно, купуючи продукти в супермаркеті.
 • Транспортні витрати. Щомісячний проїзд у міському транспорті обійдеться в 150 $ на людину.
 • Готель. Спочатку вам доведеться пожити у готелі, поки не відшукаєте житло. Недорогий номер на двох коштує 100 $ на добу або 700 доларів на тиждень.
переїзд в Штати

Отже, для переїзду до Америки у вашій кишені повинна знаходитися сума десь в 3100 доларів на двох, подальші щомісячні витрати становитимуть близько 2000 $. Бажано взяти з собою гроші хоча б на два місяці життя, адже ви не можете передбачити, чи зможете відразу знайти роботу.

Загальна сума складе мінімум 6 500 $.

Шахрайство на лотереї

В інтернеті ви знайдете безліч пропозицій щодо послуг, пов’язаних з отриманням Грін Кард. Проте держдепартамент США наполегливо просить учасників лотереї не звертатися до посередників за допомогою. Заповнити анкету самостійно зовсім не складно. А посередники лише ускладнять дану процедуру, або просто обдурять.

 1. Якщо ви все ж пішли на такий ризик, обов’язково будьте присутні при заповненні анкети і ретельно перепишіть номер підтвердження. Тільки по ньому ви зможете пізніше перевірити, чи відібрали вас для участі у програмі, чи ні. Якщо ви проігноруєте цей момент, то ризикуєте отримати неприємності. Наприклад, не зможете перевірити результат по своїй анкеті. А у разі виграшу у вас почнуть вимагати суму в декілька тисяч доларів за номер коду.
 2. Заявки, які відправляють за вас посередники, представляють собою дублі. Так виходить через те, що посередники купують у паспортному столі за хабар базу даних з фото всіх жителів цієї місцевості. І щороку подають членів цієї бази з однією і тією ж фотографією, сподіваючись зірвати куш, якщо анкета коли-небудь виграє. Або ж, отримавши один раз вашу фотографію, будуть подавати вашу анкету кожного року. Адже одна з основних вимог — свіжість знімка. Посередники іноді розділяються і вже вдвох відправляють заявки на одних і тих самих учасників.
 3. Шахраї розсилають листи на електронну пошту з повідомленням про виграш в Грін Кард і вимагають відправити у нібито держдепартамент США грошовий переказ, вказуючи «схожу» адресу, типу dv.states.gov@usa.com. Насправді гроші підуть на особистий рахунок афериста. Офіційні чиновники США ніколи нічого не повідомляють поштою і не просять надсилати їм гроші.
Загалом, в лотереї Грін Кард потрібно бути обережним. Якщо ви боїтеся заповнювати анкету самостійно, найміть незацікавленого перекладача, але не звертайтеся до посередників, які пропонують «допомогти» виграти лотерею.

Цікава статистика Green Card:

Українські емігранти в Америці
попит на лотерею Грін карт

Green Card lottery 2017
Як уже говорилося вище, розіграші лотереї Грін Кард проводяться щороку, з жовтня по листопад. Це означає, що вже завершився розіграш DV-16 за 2015-й рік, а також розіграш лотереї Грін Кард 2017. Цієї осені проходитиме лотерея DV-18 — Green Card 2016.

Результати лотереї Грін Карт DV-17 доступні з 3 травня 2016 року. Нагадуємо, що відстежити їх ви зможете лише на офіційному сайті.

В лотереї Грін Кард за 2014 рік виграло 6 тисяч осіб. Американці продовжують охоче приймати у себе жителів України.

Перш ніж зважитися зіграти в лотерею Грін Кард, вам потрібно як слід обдумати, чи хочете ви жити в США, чи є у вас можливість переїхати туди, чи готові ви до такої зміни способу життя. І якщо відповідь на всі питання «так», тоді не зволікайте і реєструйтеся уже цієї осені. Адже така лотерея — це можливість кардинально змінити життя — своє та близьких вам людей. І якщо ви цього дійсно хочете — то не прогавте свій шанс!

Коментарі закриті.

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

//
viber