Бронювання апартаментів

Booking.com

5 причин забронювати апартаменти у нас:

 • Зручний пошук
 • Новітні бази даних
 • Бронювання 24 години на добу
 • Отримання бронювання на електронну пошту,
  не виходячи з квартири або офісу

Апартаменти – це один з найпопулярніших та найвигідніших видів житла, який пропонує комфортні умови на зразок готелю. Сьогодні багато туристів віддають йому перевагу через лояльні ціни та зручність. Апартаментами можуть бути квартири, вілли або приватні будинки.

Легкий пошук та бронювання апартаментів

Плануючи поїздку, краще знайти апартаменти заздалегідь. У курортних містах їх небагато, тому вільних місць може не бути. Також цей процес пов’язаний з паперовою тяганиною, яка іноді займає чимало часу.

Спеціальний модуль компанії Business Visit значно спрощує вибір житла. Він передбачає використання наступних параметрів пошуку:

 
У формі замовлення можна вибрати особливі пункти, наприклад, зробити позначку про бажання орендувати автомобіль під час відпустки.

Оренда апартаментів
Бронювання апартаментів
Пошук квартир

Оренда апартаментів

Для того щоб добре почуватися під час відпочинку або відрядження, а також мінімізувати можливі ризики, необхідно орендувати апартаменти через спеціалізований сервіс, наприклад, «Бізнес Візит». Це надійний спосіб, який гарантовано забезпечить вам бронювання житла.

За бажання можна звернутися до приватних осіб, які пропонують широкий вибір квартир та будинків. Але у цьому разі вам не вдасться захистити себе від деяких неприємностей. Наприклад, бронь може бути анульована або вам не повернуть вкладені гроші. Туристи, які опинились у такій ситуації, часто не мають достатньої кількості аргументів, щоб довести свою правоту та добитися компенсації.

За допомогою модуля компанії Business Visit можна вибрати та замовити зручні апартаменти. За такої умови оформленням документів займуться менеджери компанії, що значно прискорить та спростить цей процес.

Переваги та недоліки оренди апартаментів

Проживання в апартаментах має ряд особливостей, які необхідно враховувати під час вибору житла.

До найважливіших переваг можна віднести:

 
Значною перевагою проживання в апартаментах вважається кухня, де можна самостійно готувати будь-які страви. Це особливо зручно для сімей з дітьми, які дотримуються встановленого режиму харчування. Також кухня в апартаментах стане в пригоді відпочивальникам, які мають певні переваги в їжі чи дотримуються дієти.

Пошук й бронювання апартаментів іноді займає багато часу, але дозволяє відразу обрати житло за кількома критеріями, наприклад, вказати кількість кімнат, необхідних для розміщення. Якщо ви подорожуєте разом з друзями або сім’єю, то напевно плануєте жити разом. У готелі це можливо лише за умови невеликої кількості постояльців, інакше доведеться бронювати кілька номерів (цілком ймовірно, у різних готелях).

У більшості апартаментів можна зупинитись з домашніми тваринами. Власники мають такі ж можливості для утримання своїх улюбленців, як і вдома. У багатьох готелях та туристичних комплексах це забороняється.

Оренда апартаментів
Як знайти апартаменти
Замовлення апартаментів

Проживання в апартаментах дозволяє дотримуватись власного графіка, не порушуючи чужої зону комфорту. Ви зможете повертатися у будь-який час дня або ночі, не обмежуючись правилами внутрішнього розпорядку.

Також апартаменти стануть найкращим варіантом для мандрівників, які не бажають відмовлятись від зручного відпочинку та хотіли б відчувати себе як вдома. Цьому сприяє безліч переваг апартаментів, зокрема повністю обладнана ванна кімната. У разі необхідності ви навіть зможете зайнятися пранням – у вашому розпорядженні будуть пральна машина, праска та дошка.

Окремої уваги заслуговує вартість цього виду житла. Ви сплачуєте не за кожного постояльця, а за приміщення – квартиру або будинок. Кількість людей для заселення обмежується, але у будь-якому разі апартаменти коштуватимуть набагато дешевше за готель.

Якщо ви вирішили зняти апартаменти, то повинні розуміти, що вони мають один важливий недолік. Здебільшого процедура пошуку та бронювання цього виду житла є досить тривалою. Якщо ви не хочете витрачати на це час, то можете звернутися до компанії Business Visit, одним із напрямків діяльності якої є оренда квартир. У цьому разі всі організаційні питання будуть вирішені швидко та професійно.

Якщо ви цінуєте комфорт та не хочете залежати від інших людей або обставин, апартаменти стануть для вас найкращим варіантом проживання. Ви не будете обмежені правилами готелів та зможете самостійно планувати подорож.

Заповніть заявку, і ми зв'яжемось з Вами для обговорення деталей

Коли варто залишати заявку?

Компанія «Бізнес Візит» завжди готова допомогти вам
у бронюванні та оформленні документів.

Ви можете залишити заявку, якщо:

 • У вас не виходить забронювати
  апартаменти онлайн.
 • Ви хочете вибрати апартаменти
  для відрядження (з подальшим
  отриманням бухгалтерської
  документації).
 • Вам потрібна консультація
  фахівця з питань,
  які стосуються вашого
  бронювання.
Інформація для покупців
Інші послуги Бізнес Візит:
19.08.2019
Прилетіли в аеропорт Дубаї? Отримайте безкоштовну «сімку»

Кожен турист, який прилетів в ОАЕ, тепер може отримати безкоштовну SIM-карту. Послуга доступна тільки повнолітнім мандрівникам прямо в дубайському аеропорту. Звертатися необхыдно на стійку імміграції. Ініціатива…

Читати далі
12.08.2019
У Норвегії створять готель всередині скелі!

Незвичайний готель планують відкрити в Норвегії. Дахом його стане вершина скелі, а роль стін і міжповерхових перекриттів виконає скельна порода. Вхід обладнають нагорі, там же буде оглядовий майданчик. Всього…

Читати далі
05.08.2019
МАУ змінили умови тарифів бізнес-класу

Відтепер всі, хто летить бізнес-класом, можуть самі вибрати, на яких умовах візьмуть квиток на рейс МАУ. Фактично це тепер два тарифи з дещо відмінними умовами. Бізнес-тарифи МАУ: Business Saver – підвищена норма багажу,…

Читати далі