Корпоративне обслуговування підприємств за договором

Шановні клієнти! Заповніть заявку, і ми зв'яжемося з Вами для надання потрібної послуги

189 підприємств вже використовують переваги угоди з Бізнес Візит.
Приєднуйтесь!

Туристичне обслуговування підприємств

Катерина Трюхан
керівник корпоративного департаменту

(050)450-08-85

Наші послуги:

Обслуговування за угодою відряджень і робочих поїздок співробітників Вашого підприємства
Туристичне обслуговування за договором

Користуйтеся перевагами корпоративного обслуговування за угодою: візи, квитки, готелі, трансфер і багато іншого для Вас і Ваших співробітників. Економте час та гроші, уклавши договір.

Бізнес-тури - закордонний досвід у Вашій галузі для менеджменту
Бізнес тури

Розширення Вашого бізнесу, вивчення кращого закордонного досвіду, зустрічі з потенційними інвесторами, покупцями або постачальниками в бізнес-турах

MICE туризм для корпоративних клієнтів
MICE туризм

Поняття MICE є основою ділового туризму. Це різнопланові мотиваційні, розвивальні або навчальні заходи, які організовано для партнерів або співробітників компанії.

Авіаквитки для корпоративних клієнтів
Авіаквитки

Ваша бізнес-подорож пройде на висококваліфікованому рівні, адже в нашому арсеналі є багатий досвід в організації ділових поїздок різних категорій складності.

Візова підтримка для корпоративних клієнтів
Візова підтримка

Успішний досвід в оформленні різних видів і категорій віз дозволяє нам надавати корпоративну візову підтримку на високому рівні.

Залізничні квитки для корпоративних клієнтів
Ж/Д квитки

Пошук дат і комфортабельних місць в галузі залізничного транспорту – кропітка справа, що віднімає багато часу, котрого діловій людині й так завжди не вистачає.

Чому з нами вигідно співпрацювати?

  • Обслуговування 24/7;
  • Закріплений менеджер;
  • Спеціальні тарифи для корпоративних клієнтів - економія до 40% від вартості авіаквитка;
  • Знижки при бронюванні готелів - до 30% від ціни стійки;
  • Знижки при оформленні туристичних подорожей від 5%;
  • Ведення контролю та оптимізації витрат на туристичне обслуговування;
  • Кур'єрська доставка документів;
  • Програма лояльності для корпоративних клієнтів - бонусні авіаквитки та коштовні подарунки.

Наші сертифікати

Сертифікований партнер ІАТА
Сертифікат ІАТА
Сертифікат державної авіаційної служби України
Сертифікат авіа
Сертифікований партнер Галілео
Сертифікат GALILEO
Гарантія виконання зобов'язань банку
Гарантія банку
Сертифікат використання програмного забезпечення Galileo
Сертифікат GALILEO
Сертифікат уповноваженого агентства Джоін Ап
Сертифікат Join Up

Наші партнери:

Відгуки клієнтів Бізнес Візит

Корпоративне обслуговування від компанії «Бізнес Візит» — економія вашого часу

Час — це ресурс, який цінує більшість бізнесменів та підприємців. У таких людей спланована кожна хвилина, тому будь-які непередбачені складнощі у графіку загрожують фінансовими втратами.

Якщо ви належите до цієї категорії, то напевно знаєте, що для чіткої та злагодженої роботи потрібне грамотне делегування повноважень. Адже кожен повинен займатись своєю справою.

Агенція ділових подорожей та туризму «Бізнес Візит» працює на ринку України понад 7 років. За цей час ми налагодили контакти з багатьма авіакомпаніями, візовими центрами та паспортними столами. Тому пропонуємо комплексне туристичне обслуговування на вигідних умовах. Усі пункти та нюанси зазначаються у договорі.

Ми готові взяти на себе всі питання, пов’язані з організацією корпоративних турів за кордон. Наші співробітники збережуть ваш час і продумають кожен етап поїздки або ділової зустрічі з іноземними партнерами.

Ми гарантуємо високий рівень організації на кожному етапі вашої подорожі або ділової зустрічі з іноземними партнерами. З нами співпрацює вже понад 245 компаній, які високо оцінили професійний підхід менеджерів агентства «Бізнес Візит». Приєднуйтесь та отримуйте усі переваги, які передбачає діловий туризм в Україні.

Офіс Business Visit
Компанія Business Visit

Які особливості має договір на корпоративне обслуговування?

Договір на корпоративне обслуговування — це офіційний документ, підготовлений нашими юристами. Він містить базові послуги, що надає компанія, відповідальність сторін, порядок розрахунків, а також терміни дії.

До переліку послуг входять:

Це базовий набір послуг, який ми можемо доповнити з урахуванням специфіки роботи вашої компанії та конкретного корпоративного туру. Усі питання вирішуються в індивідуальному порядку.

Бізнес-туризм
Супровід юридичних осіб
Корпоративні поїздки

Види корпоративного обслуговування, що надаються компанією «Бізнес Візит»

Обслуговування корпоративних клієнтів — одна з основних послуг нашого агентства ділового туризму. Ми беремо на себе відповідальність за організацію закордонних поїздок, корпоративних турів та відряджень. І ми гарантуємо виконання всіх умов договору.

Існують різні види бізнес-подорожей. У наших менеджерів є досвід організації кожного з них.

Послуги ділового туризму

Організація ділового туризму

Діловий туризм — це вірний шлях до розвитку компанії та виходу на міжнародний рівень виготовлення товарів або надання послуг, у світі він є надзвичайно популярним. Це чудова нагода побачити своїми очима, як організовано бізнес в інших країнах, які схеми розвитку використовуються та як досягти багатомільйонних оборотів.

Сьогодні географія ділового туризму є досить різноманітною, оскільки в кожній країні можна знайти ідеї, які допоможуть створити новий продукт або знайти шляхи його удосконалення. Ми допоможемо вам з усіма нюансами, від броні авіаквитків до оренди готелю й оформлення страховки для вас або вашої команди, оскільки організація ділових поїздок — наш профіль.

Організація бізнес-поїздок

Пошук корпоративних клієнтів, налагодження корисних бізнес-зв’язків, зустріч з іноземними партнерами — усе це ми влаштовуємо на найвищому рівні. Ми розуміємо, що будь-яка помилка може зірвати важливий контракт через запізнення на зустріч або відсутність заздалегідь заброньованого авто з аеропорту.

Наш менеджер обере оптимальний маршрут, узгодить усі деталі, замовить номер у готелі, трансфер і навіть конференц-зал, щоб ніякі труднощі не завадили вам у досягненні своїх цілей.

Корпоративні поїздки та тури

Ви заохочуєте членів команди за відмінну роботу? Якщо один із ваших постійних бонусів для ТОП-менеджерів — можливість відпочити коштом компанії, то бізнес-туризм — це той пункт, що неодмінно вам знадобиться. Особливо, якщо ви віддаєте перевагу груповим поїздкам та проведенню заходів з тімбілдінгу.

Добре мотивовані співробітники працюють на результат із подвоєною силою. А корпоративні тури — бонус, для отримання якого можна докласти зусиль. Ми допоможемо з вибором країни й місця, з отриманням закордонних паспортів та віз, броню готелю й орендою всього необхідного. Тому вкладені в команду кошти повернуться збільшеним у декілька разів прибутком.

Організація поїздок на виставки

Організація поїздок на виставки

Міжнародні виставки — це можливість побачити конкурентів особисто та представити свою компанію на світовому ринку. На виставки їздять не лише для того, щоб побачити новинки ринку, але й першими дізнатись про інноваційні технології в галузі або знайти креативні ідеї.

Часто саме на таких заходах зав’язуються корисні знайомства, відбувається «перше торкання» з потенційним партнером або клієнтом. Кількість виставок та їх різноманіття дозволяють майже будь-якому бізнесу заявити про себе. А ми подбаємо про те, щоб ви, ваша команда та зразки продукції вчасно встигли на захід.

Організація відряджень

Відрядження по містах України або в іншу країну — невіддільна частина бізнесу, що розвивається. Перевірити поточні обставини на дочірньому підприємстві, забрати важливу документацію, зустрітись з працівниками особисто для обговорення подальших планів компанії — ділова поїздка може відрізнятись кінцевою метою. Але якщо у подорож збирається не керівник, а один із менеджерів, начальник відділу або спеціаліст, важливо вірно оформити документи для бухгалтерії та податкової.

Наші менеджери допоможуть не лише з комплексною організацією поїздок, але й з підготовкою пакету документів для працівника.

Організація зустрічей з іноземними делегаціями

Корпоративний та діловий туризм в Україні користується великою популярністю серед західних компаній. Наші сільськогосподарські потужності, інновації в різних сферах, можливості й потенціал залучають делегації з інших країн.

Якщо ви чекаєте на іноземних гостей, інвесторів, потенційних клієнтів, засновників, то потрібно гідно їх зустріти. І ми можемо допомогти вам. Наш менеджер замовить авто для подорожі містом, забронює номери в найкращому готелі, замовить конференц-зал та допоможе з організацією оглядових екскурсій.

Супровід юридичних осіб
Діловий туризм в Україні
Пошук корпоративних клієнтів

Як ми працюємо?

За кожною компанією, що підписала договір туристичного обслуговування, закріплюється певний менеджер. З ним ви будете працювати надалі, та саме він відповідатиме за якісне виконання пунктів договору.

Будь-яке питання, що стосується ділових поїздок за кордон або по містах України, оформлення відряджень, організації корпоративних турів, вирішуватиме одна людина.

Чому за послугою з організації ділового туризму варто звертатися до професіоналів?

Ваші співробітники, безсумнівно, професіонали своєї справи. Але чи знають вони всі тонкощі ділового туризму в Україні та за кордоном. Чи є у них досвід вирішення питань, пов’язаних з перельотами, трансфером, бронюванням готелів та квитків? Адже лише один неврахований фактор може коштувати вам поїздки. Що ви можете втратити у цьому разі?

Менеджер з обслуговування корпоративних клієнтів — людина, яка багато років поспіль працює в сфері ділового туризму. Фахівець точно знає, коли треба придбати квитки, де замовити авто представницького класу в іншій країні, який готель обрати за його розташуванням, тощо.

Не хочете ризикувати репутацією й грошима? Віддалений менеджер «Бізнес Візит» допоможе вам чітко спланувати ділову поїздку або бізнес-тур.

Залишайте заявку на корпоративне обслуговування, та ми зв’яжемось з вами для детального обговорення пунктів договору.

Шановні клієнти! Заповніть заявку, і ми зв'яжемося з Вами для надання потрібної послуги

189 підприємств вже використовують переваги угоди з Бізнес Візит.
Приєднуйтесь!

Туристичне обслуговування підприємств

Катерина Трюхан
керівник корпоративного департаменту

(050)450-08-85

//
viber