Залізничні квитки для корпоративних клієнтів

Шановні клієнти! Заповніть заявку і ми зв'яжемось з Вами для надання потрібної послуги

189 предприятий уже используют преимущества договора с Бизнес Визит.
Присоединяйтесь!

Туристическое обслуживание предприятий

Екатерина Трюхан
руководитель корпоративного департамента

+38 (095) 235 93 33

Наши услуги:

Обслуживание по договору командировки и рабочие поездки сотрудников Вашего предприятия
Туристическое обслуживание по договору

Пользуйтесь преимуществами корпоративного обслуживания по договору: визы, авиабилеты, отели, трансфер и многое другое для Вас и Ваших сотрудников. Экономьте время и деньги, заключив договор.

Бизнес-туры - зарубежный опыт в Вашей отрасли для менеджмента
Бизнес туры

Расширение Вашего бизнеса, изучение лучшего зарубежного опыта, встречи с потенциальными инвесторами, покупателями или поставщиками в бизнес-турах

Почему с нами выгодно работать?

  • Обслуживание 24/7.
  • Закрепленный менеджер.
  • Специальные тарифы для корпоративных клиентов - экономия до 40% от стоимости авиабилета.
  • Скидки при бронировании отелей - до 30% от цены стойки.
  • Скидки при оформлении туристических поездок от 5%.
  • Ведение контроля и оптимизации затрат на туристическое обслуживание.
  • Курьерская доставка документов.
  • Программа лояльности для корпоративных клиентов - бонусные авиабилеты и ценные подарки.

Наші сертифікати

Сертифицированный партнер ИАТА
Сертификат IATA
Сертифицированный партнер Галилео
Сертификат GALILEO
Сертификат государственной авиационной службы Украины
Сертификат авиа
Гарантия выполнения обязательств банка
Гарантия банка
Сертификат использования программного обеспечения Galileo
Сертификат GALILEO
Сертификат уполномоченного агентства Джоин Ап
Сертификат Join Up

Наши партнеры:

IATA
Content Inn
Travelport
Nova SIM
GTA

Пошук дат і комфортабельних місць в галузі залізничного транспорту — клопітка справа, що потребує багато часу, якого діловій людині і так бракує. Ще більше негараздів виникає у випадках, коли необхідно оформити корпоративну поїздку зі складним маршрутом на певну групу людей. Оптимізація маршруту, грамотне стикування переїздів — це і є одне із завдань компанії «Бізнес Візит». Якщо ви делегуєте нам свої турботи, ви позбавите себе зайвих проблем, а ваш розклад і плани не будуть порушені. Крім того, в рамках корпоративного обслуговування ви отримаєте 30% економію свого бюджету. Ми співпрацюємо з усіма глобальними системами бронювання, що дає гарантію успішного результату.

Відео — залізничні квитки з Бізнес Візит

Переваги роботи з «Бізнес Візит»

Робота з внутрішніми і закордонними залізничними повідомленнями ведеться менеджерами компанії «Бізнес Візит» вже багато років. Зв’язки і ділові контакти з залізничними касами підтверджені багатим досвідом співробітництва, що відкриває ряд додаткових можливостей та переваг. Ми завжди знайдемо потрібні квитки і комфортабельні умови для своїх корпоративних клієнтів. Ми пропонуємо:

Ж/Д туризм для корпоративних клієнтівЖ/Д квитки для корпоративних клієнтів

Компанія «Бізнес Візит» — це ваш надійний персональний помічник і путівник у світі туризму. Конкурентоспроможні пропозиції, розроблені нами за довгі роки роботи, і значний багаж досвіду дозволяють нам гарантувати своїм клієнтам високу якість обслуговування і масу привілеїв. Бонусні програми, використання наших особистих корпоративних знижок відкривають перед нами можливість пропонувати свої послуги за невисокими і приємним цінами, а також економити бюджет вашої компанії.

Крім всіх перерахованих вище переваг ви також збережете свій психологічний комфорт, тому що відпадає потреба стояти в черзі на касах залізничного вокзалу. Оформлювати бронь або придбання можна безпосередньо за допомогою онлайн-сервісу, а раннє бронювання також дозволить заплатити за квиток меншу вартість.

Також не варто забувати, що в рамках корпоративної програми у вас з’являється досить об’ємний перелік інших можливостей, пов’язаних не тільки з роботою за напрямом броні і придбання залізничних квитків. Ми пропонуємо надійні авіаперельоти, захоплюючі й різноманітні тури по більшості країн світу, візову підтримку своїх клієнтів і багато іншого. Повний пакет туристичних послуг в пропозиціях компанії «Бізнес Візит».

//
viber