Вивчення чеської мови

Хочеш вільно розмовляти чеською мовою?

Отримай безкоштовну консультацію
Річні курси
Семестрові курси
Англійська в Празі
Канікулярні програми

Для людей, які планують отримати вищу освіту в Чехії та надалі побудувати міжнародну кар’єру, пріоритетним питанням стає вивчення чеської мови.

Студенти можуть навчатися в державних ВНЗ країни на бюджетній основі. Це дозволяє значно заощадити кошти, отримати якісну освіту європейського зразка та диплом, який визнається у 27 країнах ЄС.

Єдиною перешкодою для абітурієнтів може стати мовний бар’єр. Обов’язковою умовою під час вступу до університету є складення іспиту з чеської мови, тому що нею ведеться викладання. Також у деяких випадках вступні іспити включають ряд спеціальних предметів, що потребують поглибленого знання мови.

Українські студенти або учні старших класів можуть підготуватися до вступу самостійно або пройти спеціальні курси чеської мови, що дозволяє не тільки успішно впоратися з іспитами, але й швидко почати навчання.

Також курси чеської мови знадобляться закордонним дипломованим фахівцям для проходження нострифікації – процедури підтвердження та визнання в Чехії своїх звань й наукових ступенів, отриманих у рідній країні.

Річні та семестрові курси

Річні та семестрові курси

Центр освіти Association пропонує абітурієнтам курси чеської мови в Празі. Мета занять – підготування слухачів до успішного вступу та отримання вищої освіти в чеських навчальних закладах. Пройти їх можуть громадяни, які ніколи не вивчали мови або мають базову підготовку.

Після навчання студенти складають іспити та отримують відповідні сертифікати.

Навчанням займаються викладачі – носії чеської мови, що мають великий досвід у підготовці абітурієнтів, а також володіють кількома іноземними мовами. Центром Association проводяться семестрові та річні курси навчання, що різняться за видами спеціалізації. Розглянемо їх докладніше.

Чеська мова для початківців
Програма для вивчення чеської мови
Чеська мова для українців

Річні курси

Для освоєння мови та кращої підготовки до вступних іспитів студенти можуть обрати наступні типи курсів:

  • Універсальний курс для студентів, які ще не визначились зі спеціалізацією. Протягом року абітурієнт обирає певний напрям, але може перейти на інший курсовий потік, який подобається йому більше за специфікою.
  • Економічний курс необхідний учням, що обрали професію, пов’язану з економікою та бізнесом.
  • Технічний річний курс для студентів, які обрали інженерно-технічний напрям у навчанні. Це може бути ВНЗ електротехнічної, будівельній або будь-якої іншої спрямованості.
  • Гуманітарний річний курс обирають студенти, які бажають навчатись на філологічному факультеті.
  • Творчий річний курс необхідний тим, хто планує зв’язати своє життя з культурою та мистецтвом.
  • Медичний курс необхідний для отримання поглиблених знань мови у сфері медичної термінології.

Прискорені семестрові курси

Прискорені семестрові курси

Семестрові курси зацікавлять тих студентів, які не можуть завершити повноцінне річне навчання. Наприклад, через отримання візи пізніше запланованого терміну.

Прискорена програма для вивчення чеської мови ідеально підходить для тих, хто бажає вступити до приватних навчальних закладів, де освіта є платною, або кому необхідно отримати прискорену мовну підготовку за конкретною спеціальністю. За умови проходження додаткового профільного навчання, студент може розраховувати на вступ до державного ВНЗ.

Цей варіант навчання може стати оптимальним для студентів, які бажають швидко засвоїти чеську мову та використовувати її у повсякденному спілкуванні.

Курс починається у січні та триває 20 тижнів. Загальна кількість годин становить 500 (25 годин на тиждень).

Вивчення чеської мови

Мовні курси: чеська та англійська в Празі

У багатьох країнах під час прийняття на роботу знання англійської мови вважається значною перевагою. Чехія не є винятком. Саме тому на курсах центру Association ви зможете вивчити не тільки чеську, але й англійську мову як додаткову.

Студенти можуть поєднати вивчення чеської та англійської мов, після чого вступити до університетів, де викладання ведеться англійською мовою.

Незалежно від свого рівня знань, кожен абітурієнт може значно підвищити його після проходження спеціальної програми. На початковому етапі студенти поділяються на групи за рівнем володіння мовами, та в комфортних умовах проходять навчання.

Програма розрахована на:

  • Тих, хто планує поступати до ВНЗ Чехії, але знаходиться на етапі вибору напрямку.
  • Абітурієнтів, які надалі планують побудувати міжнародну кар’єру (зокрема за межами Чехії).

Після проходження курсу студенти складають іспити з обох мов та отримують сертифікат університету імені Яна Пуркине. Цей документ підтверджує володіння чеською мовою на рівні В1, а також Cambridge Certifikаt – міжнародний сертифікат, що підтверджує знання англійської мови.

 Канікулярні програми

Канікулярні програми

У період канікул центр Association проводить курси для студентів з вивчення англійської та чеської мов. Тривалість весняних, літніх та зимових програм становить 20 годин. У літній період курси тривають від 20 до 80 годин.

Перевагою навчання в Association є надання юридичної підтримки усім студентам, а також консультативної допомоги з усіх питань, що стосуються проживання та навчання в Чеській Республіці.

Вирушаючи навчатись в іншу країну, студент завжди буде відчувати підтримку та турботу освітнього центру Association.

Для того щоб зробити перший крок до європейської освіти, ви можете заповнити коротку форму заявки на сайті.

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber