Мовні табори за кордоном

Проведи канікули в таборі за кордоном!

Отримай бескоштовну консультацію

Під час канікул школярі або студенти можуть не лише добре відпочити та набратися сил, але й відправитися за кордон для вивчення іноземної мови. Компанія «Бізнес Візит» пропонує провести літо в міжнародному мовному таборі, отримати максимум знань та незабутніх вражень.

З кожним роком кількість молодих людей, охочих побувати в іноземних таборах, швидко зростає. Там на них чекає не тільки насичена освітня, але й розважальна програма. Після навчання вони вдосконалюють свої комунікативні навички, краще розуміють іноземну мову та можуть вільно спілкуватися нею.

Мовні табори можна розділити на кілька категорій:

 • За сезоном: осінні, зимові, весняні та літні табори за кордоном. Вони організовуються під час канікул та мають різну тривалість.
 • За віком: для дітей та підлітків, молоді. Для кожної вікової групи розроблена своя програма, яка враховує психофізіологічні особливості учасників.
 • За обраними мовами: англійські, німецькі, іспанські, тощо.

Слухачі групи об’єднані однією метою – вивченням певної мови. До табору з’їжджаються діти з різних країн, тому постійно відбувається обмін інформацією про культуру та традиції інших держав. Таке спілкування позитивно впливає на загальний розвиток дітей та збагачує їх світогляд.

Витрати на поїздку в дитячий мовний табір є виправданими: юні мандрівники отримують можливість чудово відпочити, отримати знання та в майбутньому поступити до престижного іноземного ВНЗ. До того ж деякі табори оплачують учасникам проїзд, туристичний збір та організовують безкоштовний трансфер з вокзалу до місця відпочинку й назад. Поїздка в міжнародний мовний табір не лише дає нові знання, але й допомагає молоді адаптуватись до проживання в європейській державі.

Англомовні табори за кордоном

Англомовні табори
за кордоном

Особливою популярністю в українських школярів та студентів користується табір з вивченням англійської мови. Багато хлопців та дівчат на канікулах їдуть за кордон. Розглянемо, що дає таке навчання кожній групі слухачів.

Діти молодшого шкільного віку легко запам’ятовують будь-яку інформацію, тому літні англомовні табори за кордоном – відмінна можливість отримати базові знання, сформувати активний словниковий запас, викликати інтерес до іноземної мови.

Табір допомагає дітям вчитися без особливих зусиль, завдяки інтерактивним заняттям та спеціальним методикам.

Підліткам важливо перебувати разом з однолітками, таке спілкування сприяє формуванню особистості та допомагає розвиватися. В англомовному таборі вони зустрінуть хлопців та дівчат з різними інтересами та звичками. Взаємодія та постійне спілкування в неформальній обстановці збагатять багаж знань кожної дитини й забезпечать досвід спілкування іноземною мовою.

Дитячі табори за кордоном
Літні табори за кордоном
Табори за кордоном для підлітків

Особливе значення така подорож має для старшокласників, які бажають отримати освіту за кордоном та обирають професію. Знання іноземних мов допоможе їм досягти успіхів у будь-якій галузі й побудувати кар’єру за кордоном. Тому учні випускних класів обирають табір як місце, де можна легко та з задоволенням покращити знання мови. Дитячі табори за кордоном зацікавлять школярів, які збираються вступати до іноземних ВНЗ – це дозволить їм поглибити свої знання, отримати інформацію про університет та побачити місто.

Іноді до табору їдуть молоді люди, які хочуть поєднати вдосконалення мовних навичок з подорожжю та веселим дозвіллям. Студентські табори за кордоном пропонують програму, яка підходить для слухачів, які мають рівень знання англійської мови від beginner до upper-intermediate.

Програма літнього табору

Програма літнього табору

Організація навчального процесу в мовних таборах сприяє глибокому вивченню та швидкому засвоєнню матеріалу. Кожен день перебування в літньому мовному таборі чітко спланований та наповнений приємними враженнями.

Одним з найпопулярніших варіантів є англомовний літній табір. Найчастіше зайняття в ньому тривають 15 годин на тиждень й проходять у першій половині дня. У цей період діти вивчають граматику, тренуються сприймати мову на слух, відповідати на питання та висловлювати свою думку з того чи іншого питання, читати та писати іноземною мовою. Наявність сучасних посібників, унікальних навчальних матеріалів, застосування традиційних та інтерактивних методів навчання призводять до максимального засвоєння знань та закріплення навичок.

Також літні програми для дітей ефективні завдяки педагогам-носіям мови, які мають великий досвід роботи з учасниками різного віку. Учні отримують можливість закріпити навички, спілкуючись з однолітками своєї групи, а також тренуватись під час екскурсій та інших позакласних заходів.

Відправити дитину в табір за кордон – це не просто віддати її вчителям англійської мови на навчання. Після занять та обіду на учасників чекає безліч розвивальний та розважальних занять:

 • спорт та активні ігри;
 • майстер-класи;
 • тренінги;
 • тематичні свята;
 • походи та екскурсії.

Під час перебування в таборі дитина може спробувати свої сили в творчій роботі. Для цього організовуються гуртки: танцювальний, театральний, hand made, телебачення, фотографії, малювання, тощо. Їх відвідування дає дітям можливість розкрити свій потенціал, знайти заняття до душі та, можливо, визначитись з вибором майбутньої професії.

Англійський табір
Найкращі табори за кордоном
Мовний табір за кордоном

Не менш цікавими є літні програми для студентів. Багато молодих людей планує продовжити навчання за кордоном, а у мовному таборі можна обрати програму вибору професії. За різними напрямками розроблено комплексні заходи, до яких входять екскурсії по визначних пам’ятках міста, лекції в кращих ВНЗ країни, майстер-класи від професіоналів різних галузей та тури в інші країни.

Дізнавшись більше про певні професії, молодим людям буде легше зрозуміти, чи хочуть вони займатись тією або іншою справою все життя. Вони зроблять вибір та довідаються про усі подробиці вступу до ВНЗ, а також познайомляться з іншими варіантами.

Всім учасникам у таборі надаються:

 • медичне страхування;
 • проживання у комфортабельних номерах готелю;
 • 3-х або 4-х разове харчування;
 • керівник групи, який супроводжує їх протягом всієї програми;
 • анімаційна програма;
 • басейн та спортивний майданчик;
 • доступ до WI-FI;
 • спортивні заходи;
 • вечірки, виїзні екскурсії та прогулянки на яхті.

Придбання путівки в мовний табір – це вигідне інвестування у майбутнє дитини. Знання іноземних мов, широкий погляд на світ та вміння швидко знаходити спільну мову з оточенням допоможуть йому обрати цікаву професію та побудувати успішну кар’єру.

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
viber