Літній мовний табір у Чехії

Проведи літні канікули у Чехії!

Отримай безкоштовну консультацію
Літні канікули – не лише час для відпочинку, але й чудова можливість відвідати Європу для вивчення іноземної мови. Освітній центр Association пропонує студентам та учням старших класів провести літо в Чехії максимально насичено, корисно й цікаво.

Програма включає не тільки мовні курси, але й захоплюючі туристичні поїздки. Вона відмінно підійде молодим людям, які хочуть отримати вищу освіту за кордоном та в майбутньому побудувати міжнародну кар’єру. У 2017 році літній мовний табір у Чехії вже відвідало близько 300 українців.

Канікули в Чехії з вивченням мови

Канікули в Чехії з вивченням мови

Відправитися до європейської країни на екскурсію мріє безліч студентів. Однак тур може бути більш продуктивним, якщо віддати перевагу не путівці, а літньому відпочинку в мовному таборі. Сьогодні існують програми, розраховані на 16 днів, 22 дні та 28 днів.

Програми літніх таборів

9 днів/8 ночей 16 днів/15 ночей 22 дні/21 ніч 28 днів/27 ночей
Дати: 30.06.2018 30.06.2018 30.06.2018 30.06.2018
Чеська або англійська мова 20 годин 40 годин 60 годин 80 годин
Проживання в комфортабельному готелі + + + +
Дворазове харчування + + + +
Екскурсії Прагою + + + +
Виїзні екскурсії:
– в Кутну-Гору + + + +
– Карлштейн + + + +
– Дрезден + + + +
– Відень + + +
Міські ігри, відвідування парків
та заняття на свіжому повітрі
+ + + +
Відвідування університетів Праги + + + +
Шопінг в аутлеті (знижки від 20%) + + + +
Аквапарк + + +
Перегляд чеських фільмів й дискусії + +
Вартість 729 євро 950 євро 1240 євро 1550 євро

Розглянемо, що чекає на молодих людей, які вирушили до мовного табору у Чехії:

 • Вивчення чеської мови. Курс передбачає щоденні заняття, що тривають три години.
 • Вдосконалення розмовної мови, що відбувається завдяки щоденному спілкуванню з носіями.
 • Проживання в комфортних умовах готелів або студентських резиденцій, дворазове харчування.
 • Відвідування визначних пам’яток та просто красивих куточків країни.
 • Участь у спортивних змаганнях й культурно-масових заходах.
 • Насичений відпочинок та шопінг.
 • Знайомство з культурою та традиціями Чеської Республіки.
 • Можливість відвідати інші європейські країни.

Літня школа в Чехії зробить перебування в країні яскравим та продуктивним за прийнятну вартість. Окрім того, гроші, заплачені за путівку в мовний табір, є відмінним інвестуванням у майбутнє: програма дозволяє вступити до чеських ВНЗ та знайти престижну високооплачувану роботу.

Додаткові блоки до літніх канікул

Додаткові блоки до літніх канікул

Слід зауважити, що літні мовні курси в Чехії є ефективною підготовкою до вступу у вищий навчальний заклад та передбачають додаткові профільні блоки. Вони допоможуть абітурієнту визначитись з вибором професії, дадуть нові знання та навички, а також значно розширять світогляд.

Блоки стартують на другому тижні канікул. Заняття проходять з понеділка по п’ятницю – п’ять днів, разом з вивченням мови. Літня школа в Празі пропонує кілька додаткових освітніх курсів, вартість кожного з яких становить 200 євро. Розглянемо їх докладніше.

Спортивний блок

Студенти, які обрали спортивний блок, отримують можливість зміцнити фізичні здібності, навчитися працювати в команді, удосконалити знання розмовної чеської мови, насолодились захоплюючими краєвидами та перевірити свою витривалість.

Програма передбачає:

 • похід в гори;
 • катання на двомісних каное;
 • курс армійського тренінгу або аеробіки;
 • теніс;
 • пляжний волейбол та бадмінтон;
 • катання на роликах;
 • вправи зі скелелазіння;
 • навіть ночівлю в лісі.
Літній табір у Чехії з вивченням мови
Літня школа в Празі
Літні мовні курси в Чехії

Творчий блок

Молодим людям, які збираються вступати до ВНЗ музичного, художнього напряму та цікавляться мистецтвом, літній мовний табір в Празі пропонує насичений інформацією й практичними завданнями творчий блок.

Кожен день студентам пропонують новий напрямок:

 • зйомка в телевізійній студії;
 • курс малювання з відвідуванням найвідоміших галерей Центральної Європи, майстер-класи з танців;
 • б’юті-день;
 • театральний курс, що включає навчання ораторській та акторській майстерності.

IT-блок

Канікули в Чехії з вивченням мови дозволяють поринути у світ комп’ютерних технологій, якщо студент обере з додаткових блоків IT.

Програма складається з двох частин. У перші три дні відбувається знайомство з актуальними трендами в IT-сфері та основами програмування. Заняття проходять на факультеті IT у ВНЗ ЧВУТ. Це означає, що слухачі не лише отримають нові знання, але й дізнаються про умови вступу, познайомляться з викладачами та прогуляються коридорами майбутньої Альма-матер.

Мовний табір у Чехії
Літній мовний табір у Чехії
Літня школа в Чехії

Наступні два дні програми пройдуть в міжнародному коледжі «Крок». Учні дізнаються, як працювати зі звуком (звукові редактори, DJ-програми), навчаться обробляти 2-D та 3-D графіку, монтувати відеоролики, створювати ігри та сайти на навчальних CMS, а також вивчать основи інтернет-маркетингу. Це допоможе їм вирішити, який напрямок обрати для подальшого вивчення у ВНЗ, розширить світогляд та поповнить базу знань.

Для занять не потрібно купувати матеріали й приладдя, все включено до оплати та готується організаторами заздалегідь. Після закінчення блоку всім учасникам вручають сертифікати.

Якщо студент не хоче обирати додаткові блоки, то може продовжити інтенсивне вивчення мови, як і на першому тижні.

Програма «6 країн»

Туристична програма
«6 країн»

Мовні табори в Чехії – це унікальна можливість поєднати насичений відпочинок з навчанням. За два-чотири тижні учасникам програми пропонують опанувати чеською мовою, а також відвідати безліч міст Європи.

За додаткову плату учні можуть обрати програму «6 країн» та відправитися на екскурсію у Францію, Німеччину, Угорщину, Швейцарію, Італію та Австрію, щоб побачити найкрасивіші міста, визначні пам’ятки, тощо.

Програма туру охоплює дві-три країни та передбачає знайомство з різними культурами, безліч нових вражень та емоцій. Тривалість туру складає від 2 до 4 днів. Окрім того, туристичні поїздки до різних країн від мовного табору, розташованого в Чехії, коштують набагато дешевше, ніж тури з України.

Якщо ви хочете провести незабутні літні канікули, повноцінно відпочити, дізнатись багато нового та водночас підготуватись до вступу у вищий навчальний заклад європейського рівня – літній табір у Чехії з вивченням мови стане оптимальним варіантом. Усі знання, набуті в процесі навчання, допоможуть вам визначитися з майбутньою спеціальністю та отримати цікаву високооплачувану професію.

Інші послуги Бізнес Візит:
25.12.2019
У Львові стартує будівництво нової євроколії

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити…

Читати далі
18.12.2019
Buta Airways запускає новий маршрут: Баку — Львів — Баку

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже…

Читати далі
10.12.2019
Поруч з Парижем відкрився Національний парк

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях,…

Читати далі
//
viber