Літній мовний табір у Чехії

Проведи літні канікули в мовному таборі у Чехії!

Заповніть форму зворотного зв'язку і ми відповімо на всі ваші запитання.
Літні канікули – не лише час для відпочинку, але й чудова можливість відвідати Європу для вивчення іноземної мови. Освітній центр Association пропонує студентам та учням старших класів провести літо в Чехії максимально насичено, корисно й цікаво.

Програма включає не тільки мовні курси, але й захоплюючі туристичні поїздки. Вона відмінно підійде молодим людям, які хочуть отримати вищу освіту за кордоном та в майбутньому побудувати міжнародну кар’єру. У 2017 році літній мовний табір у Чехії вже відвідало близько 300 українців.

Канікули в Чехії з вивченням мови

Канікули в Чехії з вивченням мови

Відправитися до європейської країни на екскурсію мріє безліч студентів. Однак тур може бути більш продуктивним, якщо віддати перевагу не путівці, а літньому відпочинку в мовному таборі. Сьогодні існують програми, розраховані на 16 днів, 22 дні та 28 днів.


Програми літніх таборів

9 днів/8 ночей 16 днів/15 ночей 22 дні/21 ніч 28 днів/27 ночей
Дати: 30.06.2018 30.06.2018 30.06.2018 30.06.2018
Чеська або англійська мова 20 годин 40 годин 60 годин 80 годин
Проживання в комфортабельному готелі + + + +
Дворазове харчування + + + +
Екскурсії Прагою + + + +
Виїзні екскурсії:
– в Кутну-Гору + + + +
– Карлштейн + + + +
– Дрезден + + + +
– Відень + + +
Міські ігри, відвідування парків
та заняття на свіжому повітрі
+ + + +
Відвідування університетів Праги + + + +
Шопінг в аутлеті (знижки від 20%) + + + +
Аквапарк + + +
Перегляд чеських фільмів й дискусії + +
Вартість 729 євро 950 євро 1240 євро 1550 євро

Розглянемо, що чекає на молодих людей, які вирушили до мовного табору у Чехії:

 • Вивчення чеської мови. Курс передбачає щоденні заняття, що тривають три години.
 • Вдосконалення розмовної мови, що відбувається завдяки щоденному спілкуванню з носіями.
 • Проживання в комфортних умовах готелів або студентських резиденцій, дворазове харчування.
 • Відвідування визначних пам’яток та просто красивих куточків країни.
 • Участь у спортивних змаганнях й культурно-масових заходах.
 • Насичений відпочинок та шопінг.
 • Знайомство з культурою та традиціями Чеської Республіки.
 • Можливість відвідати інші європейські країни.

Літня школа в Чехії зробить перебування в країні яскравим та продуктивним за прийнятну вартість. Окрім того, гроші, заплачені за путівку в мовний табір, є відмінним інвестуванням у майбутнє: програма дозволяє вступити до чеських ВНЗ та знайти престижну високооплачувану роботу.

Додаткові блоки до літніх канікул

Додаткові блоки до літніх канікул

Слід зауважити, що літні мовні курси в Чехії є ефективною підготовкою до вступу у вищий навчальний заклад та передбачають додаткові профільні блоки. Вони допоможуть абітурієнту визначитись з вибором професії, дадуть нові знання та навички, а також значно розширять світогляд.

Блоки стартують на другому тижні канікул. Заняття проходять з понеділка по п’ятницю – п’ять днів, разом з вивченням мови. Літня школа в Празі пропонує кілька додаткових освітніх курсів, вартість кожного з яких становить 200 євро. Розглянемо їх докладніше.

Спортивний блок

Студенти, які обрали спортивний блок, отримують можливість зміцнити фізичні здібності, навчитися працювати в команді, удосконалити знання розмовної чеської мови, насолодились захоплюючими краєвидами та перевірити свою витривалість.

Програма передбачає:

 • похід в гори;
 • катання на двомісних каное;
 • курс армійського тренінгу або аеробіки;
 • теніс;
 • пляжний волейбол та бадмінтон;
 • катання на роликах;
 • вправи зі скелелазіння;
 • навіть ночівлю в лісі.
Літній табір у Чехії з вивченням мови
Літня школа в Празі
Літні мовні курси в Чехії

Творчий блок

Молодим людям, які збираються вступати до ВНЗ музичного, художнього напряму та цікавляться мистецтвом, літній мовний табір в Празі пропонує насичений інформацією й практичними завданнями творчий блок.

Кожен день студентам пропонують новий напрямок:

 • зйомка в телевізійній студії;
 • курс малювання з відвідуванням найвідоміших галерей Центральної Європи, майстер-класи з танців;
 • б’юті-день;
 • театральний курс, що включає навчання ораторській та акторській майстерності.

IT-блок

Канікули в Чехії з вивченням мови дозволяють поринути у світ комп’ютерних технологій, якщо студент обере з додаткових блоків IT.

Програма складається з двох частин. У перші три дні відбувається знайомство з актуальними трендами в IT-сфері та основами програмування. Заняття проходять на факультеті IT у ВНЗ ЧВУТ. Це означає, що слухачі не лише отримають нові знання, але й дізнаються про умови вступу, познайомляться з викладачами та прогуляються коридорами майбутньої Альма-матер.

Мовний табір у Чехії
Літній мовний табір у Чехії
Літня школа в Чехії

Наступні два дні програми пройдуть в міжнародному коледжі «Крок». Учні дізнаються, як працювати зі звуком (звукові редактори, DJ-програми), навчаться обробляти 2-D та 3-D графіку, монтувати відеоролики, створювати ігри та сайти на навчальних CMS, а також вивчать основи інтернет-маркетингу. Це допоможе їм вирішити, який напрямок обрати для подальшого вивчення у ВНЗ, розширить світогляд та поповнить базу знань.

Для занять не потрібно купувати матеріали й приладдя, все включено до оплати та готується організаторами заздалегідь. Після закінчення блоку всім учасникам вручають сертифікати.

Якщо студент не хоче обирати додаткові блоки, то може продовжити інтенсивне вивчення мови, як і на першому тижні.

Програма «6 країн»

Туристична програма
«6 країн»

Мовні табори в Чехії – це унікальна можливість поєднати насичений відпочинок з навчанням. За два-чотири тижні учасникам програми пропонують опанувати чеською мовою, а також відвідати безліч міст Європи.

За додаткову плату учні можуть обрати програму «6 країн» та відправитися на екскурсію у Францію, Німеччину, Угорщину, Швейцарію, Італію та Австрію, щоб побачити найкрасивіші міста, визначні пам’ятки, тощо.

Програма туру охоплює дві-три країни та передбачає знайомство з різними культурами, безліч нових вражень та емоцій. Тривалість туру складає від 2 до 4 днів. Окрім того, туристичні поїздки до різних країн від мовного табору, розташованого в Чехії, коштують набагато дешевше, ніж тури з України.

Якщо ви хочете провести незабутні літні канікули, повноцінно відпочити, дізнатись багато нового та водночас підготуватись до вступу у вищий навчальний заклад європейського рівня – літній табір у Чехії з вивченням мови стане оптимальним варіантом. Усі знання, набуті в процесі навчання, допоможуть вам визначитися з майбутньою спеціальністю та отримати цікаву високооплачувану професію.

Інші послуги Бізнес Візит:
16.10.2018
З «Бен-Гуріона» до Єрусалиму добиратися тепер набагато швидше

Українські туристи і ділові люди, які прибувають в Ізраїльський аеропорт «Ben Gurion», тепер можуть дістатися до Єрусалима трохи швидше. Це стало реальним завдяки відкриттю нової залізничної гілки, що проходить через…

Читати далі
08.10.2018
Європейців запрошують подивитися на Місяць

Так, європейців, дійсно, запрошують на Місяць, проте мова зовсім не про космічний туризм. Поки що жителі європейських міст і туристи, які прибули в Європу, можуть починати звикати до космосу за допомогою…

Читати далі
02.10.2018
Україна розширює список безвізових країн — підписали договір з Уругваєм

Наша держава підписала на рівні міністрів закордонних справ ще одну безвізову угоду. Тепер українці зможуть поїхати без візи ще й до Уругваю. Також уругвайці можуть без отримання візового дозволу відвідати нашу…

Читати далі