24/04/2017

Анонсовано чартер Київ – Лісабон – Київ

Анонсовано чартер Київ – Лісабон – Київ

Довгоочікуване пряме авіасполучення Київ – Лісабон відновиться цього літа! Туристичний оператор IdrisKa tour в тандемі з перевізником DART мають намір запустити чартер Київ – Лісабон – Київ з щотижневим вильотом з «Жулян».

Передбачається, що борт зв’яже українську і португальську столиці на три з половиною місяці, в період з 7 липня по 24 листопада 2017-го року. Вильоти плануються раз на тиждень по п’ятницях.

Обслуговувати авіанапрямок буде Аеробус А-320. Точний розклад оголосять ближче до літа.

infoДля довідки: Лісабон — столиця Португалії з більш ніж півмільйонним населенням. Це популярний серед українських мандрівників напрямок для відпочинку. Навіть у період відсутності прямих рейсів — регулярних або чартерних — попит тримався на постійному рівні.

Лісабон — відмінний вибір для тих хто віддає перевагу гарним пляжам і неутомливим інформативним екскурсіям. Прекрасні готелі уздовж берегової лінії знаходяться в передмісті Лісабона.

Відомі пам’ятки історії Лісабона: Замок Святого Георгія XII століття, Акведук Агуаш-Либриш і Палац Келуш XVIII століття, вежа Белен XVI століття. З більш сучасних пам’яток — ліфт Санта-Жушта 1901-го року побудови.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Tumblr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
16.10.2018

Українські туристи і ділові люди, які прибувають в Ізраїльський аеропорт «Ben Gurion», тепер можуть дістатися до Єрусалима трохи швидше. Це стало реальним завдяки відкриттю нової залізничної гілки, що проходить через спірні території, тобто землі, на які претендує Палестина. Міцність мостів, тунелів та інших залізничних споруд, а також застосування сучасного рухомого потяга дозволяє розвивати швидкість до 160 кілометрів на годину. Пасажирський… Читати далі

08.10.2018

Так, європейців, дійсно, запрошують на Місяць, проте мова зовсім не про космічний туризм. Поки що жителі європейських міст і туристи, які прибули в Європу, можуть починати звикати до космосу за допомогою великорозмірної інсталяції Люка Джеррама, що відтворює розміри супутника Землі в масштабі 1 до 500 000. Цей «Музей Місяця» презентує її пейзаж у всіх деталях і нюансах. По суті, кожен… Читати далі

02.10.2018

Наша держава підписала на рівні міністрів закордонних справ ще одну безвізову угоду. Тепер українці зможуть поїхати без візи ще й до Уругваю. Також уругвайці можуть без отримання візового дозволу відвідати нашу країну з діловою або туристичною метою. Громадянам Уругваю дозволено перебувати в Україні по 90 діб протягом кожних 180-ти календарних днів. Ми можемо перебувати в Уругваї 90 діб, причому цей… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: