29/05/2017

Анонсовано новий залізничний маршрут Ковель – Хелм

Анонсовано новий залізничний маршрут Ковель – Хелм

12 червня відправиться перший прямий денний поїзд Ковель – Хелм. Це ще один крок на шляху до євроінтеграції та оптимізації пасажиропотоку. Щоденний Рейс з виїздом з Ковеля об 11:50. Час у дорозі — дві години.

Зараз, нагадаємо, українські пасажири, які бажають потрапити в Хелм, зазвичай їздять нічним поїздом Київ – Варшава, який проходить через цей польське місто. А жителі Ковеля добираються туди автобусом.

По суті, прямий «хелмський» потяг — це той самий автобус, тільки рейковий. Його місткість становить 182 пасажира і при необхідності збільшується. Тестовий виїзд 5-го травня пройшов успішно. Єдина зупинка на маршруті — Ягодин.

Із запуском нового залізничного маршруту з’явиться більше можливостей потрапити до Польщі у всіх жителів Волинської області, де знаходиться місто Ковель.

infoПрикордонно-митний контроль здійснюється в дорозі, а технологія вже апробована на лінії Київ – Перемишль. Склад «Інтерсіті+» вийшов на маршрут в Перемишль в грудні 2016 року, а з січня 2017-го там впроваджена система контролю в дорозі, без спеціальних зупинок для перевірки документів і багажу.

У планах «Укрзалізниці» і далі розвивати європейський напрямок пасажироперевезень. Зокрема, освоювати нові маршрути в Словаччину та Угорщину.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Tumblr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
21.08.2017

З 1 жовтня послуга реєстрації в аеропорту від МАУ стане повсюдно платною. Нововведення поширюється на всіх авіапасажирів, що летять економ-класом. Таке рішення перевізник прийняв у зв’язку з удосконаленням системи безкоштовної онлайн-реєстрації, якою тепер можуть скористатися навіть далекі від комп’ютерних технологій авіапасажири. Реєстрація через Інтернет доступна за 48 годин до вильоту. Способів реєстрації – два. Способи реєстрації на рейси МАУ: Мобільний… Читати далі

18.08.2017

В Єрусалимі пройде щорічний фестиваль мистецтв «Мекудешет». У цьому році він відбудеться 23 серпня і триватиме до 15 вересня. «Мекудешет» традиційно виконує дві важливі місії. По-перше, популяризує унікальність Єрусалиму, приваблює гостей і туристів. По-друге, поєднує людей мистецтва і дає їм платформу для демонстрації своїх досягнень. Варто відзначити, що це не тільки люди мистецтва в звичному розумінні — художники, артисти, музиканти… Читати далі

17.08.2017

Швейцарія відтепер — власниця найдовшого на Землі підвісного моста. Це суто пішохідна споруда довжиною 494 метри, підвішений на висоті 85 м. Знаходиться ця суперконструкція над ущелиною Грабенгуфер, що на півдні країни, і стає відтепер частиною дводенного пішохідного маршруту Цермат-Грэхен. Пішохідний міст збудований із застосуванням сучасних інноваційних технологій, оснащений системою гасіння вібрації, бічними огорожами і тому абсолютно безпечний для туристів будь-якого… Читати далі

Услуги Бизнес Визит: