29/05/2017

Анонсовано новий залізничний маршрут Ковель – Хелм

Анонсовано новий залізничний маршрут Ковель – Хелм

12 червня відправиться перший прямий денний поїзд Ковель – Хелм. Це ще один крок на шляху до євроінтеграції та оптимізації пасажиропотоку. Щоденний Рейс з виїздом з Ковеля об 11:50. Час у дорозі — дві години.

Зараз, нагадаємо, українські пасажири, які бажають потрапити в Хелм, зазвичай їздять нічним поїздом Київ – Варшава, який проходить через цей польське місто. А жителі Ковеля добираються туди автобусом.

По суті, прямий «хелмський» потяг — це той самий автобус, тільки рейковий. Його місткість становить 182 пасажира і при необхідності збільшується. Тестовий виїзд 5-го травня пройшов успішно. Єдина зупинка на маршруті — Ягодин.

Із запуском нового залізничного маршруту з’явиться більше можливостей потрапити до Польщі у всіх жителів Волинської області, де знаходиться місто Ковель.

infoПрикордонно-митний контроль здійснюється в дорозі, а технологія вже апробована на лінії Київ – Перемишль. Склад «Інтерсіті+» вийшов на маршрут в Перемишль в грудні 2016 року, а з січня 2017-го там впроваджена система контролю в дорозі, без спеціальних зупинок для перевірки документів і багажу.

У планах «Укрзалізниці» і далі розвивати європейський напрямок пасажироперевезень. Зокрема, освоювати нові маршрути в Словаччину та Угорщину.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Tumblr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
18.10.2017

11 листопада у столиці Арабських Еміратів планується відкриття філії французького Лувру. Цей урочистий момент переносили неодноразово, однак цього разу все відбудеться і пройде в найкращому вигляді. У колекцію арабського Лувру увійшли твори Гогена, Пікассо, Мане, інших митців зі світовим ім’ям. Своїми картинами з «Новим Лувром» поділилися французький Центр Помпіду, Версаля та власне Лувр. Особливість музею така, що він побудований фактично… Читати далі

17.10.2017

19-26 листопада ізраїльтяни запрошують в гості на фестиваль перелітних птахів, який пройде в заповіднику Хула. В цей період там відпочивають птахи, що мігрують на південь. Деякі види тут же і залишаються на зимівлю, орнітологи нарахували в долині близько 400 різновидів пернатих. Це підвиди лелек, бакланів, фламінго, морських орлів і інших співучих і хижих. Крім птахів, там живуть черепахи, риби, видри,… Читати далі

16.10.2017

Дуже скоро з’являться нові можливості регіонального залізничного сполучення. Починаючи з 2 листопада, на лінію виходить новий пасажирський потяг Харків – Ковель – Харків. Такі дії допоможуть оптимізувати турпотік бажаючих відпочити в Західній Україні — наприклад, на Шацьких озерах влітку або в Карпатах взимку. Поїзд буде слідувати через полтавський, кременчуцький, корсунський, знаменський, рівненський, луцький і інші вокзали. Всього в дорозі буде… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: