29/05/2017

Анонсовано новий залізничний маршрут Ковель – Хелм

Анонсовано новий залізничний маршрут Ковель – Хелм

12 червня відправиться перший прямий денний поїзд Ковель – Хелм. Це ще один крок на шляху до євроінтеграції та оптимізації пасажиропотоку. Щоденний Рейс з виїздом з Ковеля об 11:50. Час у дорозі — дві години.

Зараз, нагадаємо, українські пасажири, які бажають потрапити в Хелм, зазвичай їздять нічним поїздом Київ – Варшава, який проходить через цей польське місто. А жителі Ковеля добираються туди автобусом.

По суті, прямий «хелмський» потяг — це той самий автобус, тільки рейковий. Його місткість становить 182 пасажира і при необхідності збільшується. Тестовий виїзд 5-го травня пройшов успішно. Єдина зупинка на маршруті — Ягодин.

Із запуском нового залізничного маршруту з’явиться більше можливостей потрапити до Польщі у всіх жителів Волинської області, де знаходиться місто Ковель.

infoПрикордонно-митний контроль здійснюється в дорозі, а технологія вже апробована на лінії Київ – Перемишль. Склад «Інтерсіті+» вийшов на маршрут в Перемишль в грудні 2016 року, а з січня 2017-го там впроваджена система контролю в дорозі, без спеціальних зупинок для перевірки документів і багажу.

У планах «Укрзалізниці» і далі розвивати європейський напрямок пасажироперевезень. Зокрема, освоювати нові маршрути в Словаччину та Угорщину.

Коментарі закриті.

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

Послуги Бізнес Візит:
//
viber