29/05/2017

Анонсовано новий залізничний маршрут Ковель – Хелм

Анонсовано новий залізничний маршрут Ковель – Хелм

12 червня відправиться перший прямий денний поїзд Ковель – Хелм. Це ще один крок на шляху до євроінтеграції та оптимізації пасажиропотоку. Щоденний Рейс з виїздом з Ковеля об 11:50. Час у дорозі — дві години.

Зараз, нагадаємо, українські пасажири, які бажають потрапити в Хелм, зазвичай їздять нічним поїздом Київ – Варшава, який проходить через цей польське місто. А жителі Ковеля добираються туди автобусом.

По суті, прямий «хелмський» потяг — це той самий автобус, тільки рейковий. Його місткість становить 182 пасажира і при необхідності збільшується. Тестовий виїзд 5-го травня пройшов успішно. Єдина зупинка на маршруті — Ягодин.

Із запуском нового залізничного маршруту з’явиться більше можливостей потрапити до Польщі у всіх жителів Волинської області, де знаходиться місто Ковель.

infoПрикордонно-митний контроль здійснюється в дорозі, а технологія вже апробована на лінії Київ – Перемишль. Склад «Інтерсіті+» вийшов на маршрут в Перемишль в грудні 2016 року, а з січня 2017-го там впроваджена система контролю в дорозі, без спеціальних зупинок для перевірки документів і багажу.

У планах «Укрзалізниці» і далі розвивати європейський напрямок пасажироперевезень. Зокрема, освоювати нові маршрути в Словаччину та Угорщину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
27.06.2017

Не лякайтеся, адже вам запропонують покататися не на тому тракторі, який ви тільки що зібрали. І збирати вам доведеться не всю машину, а тільки окремий механізм за вашим вибором — наприклад, рульове управління — і під наглядом інженерного персоналу. Таку незвичайну екскурсію на Мінський тракторний завод з участю у виробничому процесі пропонують туристам з Білорусії і іноземцям. Вартість екскурсії становить… Читати далі

26.06.2017

«Укрзалізниця» запускає новий прямий потяг на маршруті Харків – Маріуполь. Зараз пасажири, які бажають проїхати рейсом Маріуполь – Харків – Маріуполь, беруть квитки в безпересадочні вагони №№ 84/796-795/83. Це три вагони (1 купе + 2 плацкарта), які чіпляють до поїздів №№ 795 та 796, а потім — до потягів №№ 83 і 84, повідомленням Дніпро – Харків – Дніпро і… Читати далі

23.06.2017

Не знаєте, як відсвяткувати «безвіз»? Саме час скористатися пропозицією, що прийшла з передмістя чеської столиці. Збирайтеся на фестиваль — так, середньовічної їжі! Не лякайтеся — назва зовсім не означає, що пропонована їжа зберігається з середніх століть. Фестиваль так називається тому, що частування будуть готувати за рецептами середньовіччя, а відвідувачам пропонується особисто продегустувати, як же харчувалися в Європі пів тисячоліття тому…. Читати далі

Услуги Бизнес Визит: