21/08/2017

Авіакомпанія МАУ: посадочні в аеропорту — тільки за гроші!

Авіакомпанія МАУ: посадочні в аеропорту — тільки за гроші!

З 1 жовтня послуга реєстрації в аеропорту від МАУ стане повсюдно платною. Нововведення поширюється на всіх авіапасажирів, що летять економ-класом. Таке рішення перевізник прийняв у зв’язку з удосконаленням системи безкоштовної онлайн-реєстрації, якою тепер можуть скористатися навіть далекі від комп’ютерних технологій авіапасажири. Реєстрація через Інтернет доступна за 48 годин до вильоту. Способів реєстрації – два.

Способи реєстрації на рейси МАУ:

  • Мобільний додаток.
  • Сайт МАУ.

Хто не зареєструється сам — того зареєструють автоматично з присвоєнням місця і висилкою посадкового талона на телефон за 12 годин до відправлення літака.

infoДля реєстрації будуть використані особисті дані авіапасажира: номер документа, ел/адреса, номер телефону. Ці дані вже будуть у розпорядженні авіаперевізника, так як їх тепер обов’язково запитують при продажу квитка.

Далі потрібно лише пред’явити зображення талона на дисплеї пристрою. При бажанні пасажири можуть роздрукувати талон самі і заздалегідь. При наявності вільних місць той, хто отримав талон автоматично зможете перереєструватися перед вильотом зі смартфона/планшета через додаток.

Якщо пасажир бажає отримати свій посадковий «по-старому» в аеропорту, то з 1 жовтня за це доведеться платити. Ціни в різних аеропортах змінюються, але суть для економ-пасажирів одна: тепер треба платити. Виняток — для тих, хто подорожує бізнес-класом, і пасажири далекомагістральних авіарейсів всіх класів. Вони можуть реєструватися, як їм зручно, без додаткових зборів з боку МАУ.

Коментарі закриті.

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

Послуги Бізнес Візит:
//
viber