19/04/2017

Авіаквитки – тільки за паспортом!

Авіаквитки – тільки за паспортом!

В Україні з 12-го квітня 2017-го року авіаквитки продають тільки за паспортом. Нововведення викликане тим, що вступив в дію закон спрямований на посилення безпеки у сфері цивільних авіаперевезень.

Стаття 58-ма регламентує процедуру продажу авіаквитків. Зокрема, там зазначено, що квиток на літак оформляється лише за наявності паспортних даних: ім’я, прізвища, статі, дати народження, серії/номеру документа.

До речі, для деяких авіакомпаній нічого не зміниться, так як вони і так просили надати паспортні дані на етапі покупки. Інші перевізники обмежувалися внесенням в реєстраційну форму прізвища та імені, а повні дані запитували при реєстрації на авіарейс, така практика була, наприклад, у МАУ.

infoТаким чином, для покупки квитків приймається і загальногромадянський, і закордонний паспорт. Головне, щоб у перевізника була можливість ідентифікувати вашу особу.

Аналогічних порядків дотримується і багато зарубіжних авіакомпаній. Але тепер і в Україні при купівлі авіаквитка паспортні дані вимагатимуть у всіх. Передбачається, що така міра підвищить безпеку авіаперельотів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Інші новини
19.02.2019

Українці, які встигли отримати нові внутрішні паспорти, що виконані в форматі ID-картки, отримують додатковий туристичний бонус. З 1 березня 2019 року вони можуть їздити до Грузії без закордонного паспорта, а просто пред’явивши ID-ідентифікатор особи. Уточнимо, що ID-картки мають вбудований безконтактний носій інформації про громадянина. Цієї карти достатньо для ідентифікації особистості мандрівника, який бажає відвідати Грузію. На підставі ID-карти можна проживати… Читати далі

11.02.2019

Ідея розвитку внутрішнього туризму за допомогою організації вертолітного повідомлення знайшла своїх виконавців. За реалізацію проекту беруться корпорації Транс Ворлд Сервіс/Trans World Service і Ексім/EXIM спільно з Міжнародною транспортною сервісною групою. Проектом передбачено обладнання дев’яти вертолітних майданчиків – трьох на курортах Буковеля, Кароліно-Бугазу, Трусковця і шести майданчиків в обласних центрах країни. Таким чином, туристи зможуть прилетіти на будь-який з трьох курортів… Читати далі

04.02.2019

Нову і по-своєму унікальну екскурсію готові запропонувати туристам, що приїдуть на відпочинок в Туреччину вже в травні нового 2019 року. До звичного розкладу екскурсій додасться ще одна – нічна поїздка на Памуккале. Сталактитові тераси-травертини будуть підсвічені світлодіодами, відбивання світла в термальних водах створить неповторний по красі ефект. Різнокольорові вогні з’являться і в самому Ієрополісі – стародавньому місті, розташованому поруч з… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: