19/04/2017

Авіаквитки – тільки за паспортом!

Авіаквитки – тільки за паспортом!

В Україні з 12-го квітня 2017-го року авіаквитки продають тільки за паспортом. Нововведення викликане тим, що вступив в дію закон спрямований на посилення безпеки у сфері цивільних авіаперевезень.

Стаття 58-ма регламентує процедуру продажу авіаквитків. Зокрема, там зазначено, що квиток на літак оформляється лише за наявності паспортних даних: ім’я, прізвища, статі, дати народження, серії/номеру документа.

До речі, для деяких авіакомпаній нічого не зміниться, так як вони і так просили надати паспортні дані на етапі покупки. Інші перевізники обмежувалися внесенням в реєстраційну форму прізвища та імені, а повні дані запитували при реєстрації на авіарейс, така практика була, наприклад, у МАУ.

infoТаким чином, для покупки квитків приймається і загальногромадянський, і закордонний паспорт. Головне, щоб у перевізника була можливість ідентифікувати вашу особу.

Аналогічних порядків дотримується і багато зарубіжних авіакомпаній. Але тепер і в Україні при купівлі авіаквитка паспортні дані вимагатимуть у всіх. Передбачається, що така міра підвищить безпеку авіаперельотів.

Коментарі закриті.

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

Послуги Бізнес Візит:
//
viber