19/04/2017

Авіаквитки – тільки за паспортом!

Авіаквитки – тільки за паспортом!

В Україні з 12-го квітня 2017-го року авіаквитки продають тільки за паспортом. Нововведення викликане тим, що вступив в дію закон спрямований на посилення безпеки у сфері цивільних авіаперевезень.

Стаття 58-ма регламентує процедуру продажу авіаквитків. Зокрема, там зазначено, що квиток на літак оформляється лише за наявності паспортних даних: ім’я, прізвища, статі, дати народження, серії/номеру документа.

До речі, для деяких авіакомпаній нічого не зміниться, так як вони і так просили надати паспортні дані на етапі покупки. Інші перевізники обмежувалися внесенням в реєстраційну форму прізвища та імені, а повні дані запитували при реєстрації на авіарейс, така практика була, наприклад, у МАУ.

infoТаким чином, для покупки квитків приймається і загальногромадянський, і закордонний паспорт. Головне, щоб у перевізника була можливість ідентифікувати вашу особу.

Аналогічних порядків дотримується і багато зарубіжних авіакомпаній. Але тепер і в Україні при купівлі авіаквитка паспортні дані вимагатимуть у всіх. Передбачається, що така міра підвищить безпеку авіаперельотів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
10.06.2019

Відразу уточнимо, Сорочинський ярмарок в Одесі проводять на додаток до тієї, що в Сорочинцях, а не замість традиційної. Ярмарок розгорнуть на Приморському бульварі біля Дюка з 26 по 30 червня. Планується зберегти й відтворити всі атрибути ярмарку: торгові ряди, пісні та танці, автентичні народні конкурси та забави з XIX століття. На Сорочинському ярмарку в Одесі будуть присутні відомі персонажі однойменної… Читати далі

03.06.2019

Італійська столиця приєдналася до відомого проекту Luggage Hero, місія якого дати туристам можливість з комфортом оглянути пам’ятки міст. Загальновідомо, що багато транзитних пасажирів коротають довгі години в аеропорту зовсім не тому, що вони недопитливі й не хотіли б подивитися пам’ятки в місті, куди їх закинула доля буквально на день. Багатьом просто ніде залишити багаж, а ходити по місту з валізою… Читати далі

28.05.2019

У нинішньому році з’явилося відразу кілька нових рейсів, що зв’язують Південну Пальміру з містами Італії та Іспанії. Так, лоукостер Ernest Airlines презентує авіарейси в Рим, а «Скай Ап» пропонує злітати на італійський Адріатичний курорт Ріміні та в іспанську Барселону. У свою чергу, грецький перевізник Ellinair готовий звозити українців в Салоніки. Розклад нових авіарейсів з Одеси до Європи Рейс Напрямок Час… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: