19/04/2017

Авіаквитки – тільки за паспортом!

Авіаквитки – тільки за паспортом!

В Україні з 12-го квітня 2017-го року авіаквитки продають тільки за паспортом. Нововведення викликане тим, що вступив в дію закон спрямований на посилення безпеки у сфері цивільних авіаперевезень.

Стаття 58-ма регламентує процедуру продажу авіаквитків. Зокрема, там зазначено, що квиток на літак оформляється лише за наявності паспортних даних: ім’я, прізвища, статі, дати народження, серії/номеру документа.

До речі, для деяких авіакомпаній нічого не зміниться, так як вони і так просили надати паспортні дані на етапі покупки. Інші перевізники обмежувалися внесенням в реєстраційну форму прізвища та імені, а повні дані запитували при реєстрації на авіарейс, така практика була, наприклад, у МАУ.

infoТаким чином, для покупки квитків приймається і загальногромадянський, і закордонний паспорт. Головне, щоб у перевізника була можливість ідентифікувати вашу особу.

Аналогічних порядків дотримується і багато зарубіжних авіакомпаній. Але тепер і в Україні при купівлі авіаквитка паспортні дані вимагатимуть у всіх. Передбачається, що така міра підвищить безпеку авіаперельотів.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Tumblr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
22.10.2018

Саме час завести перед поїздкою в Мілан акаунт в Інстаграмі, тоді ви зможете безкоштовно пообідати в ресторані під назвою, що інтригує «This is not a sushi bar». Так, господарі — брати Пітарелло — вирішили розрекламувати новий заклад мережі TINaSB, відкритий 11 жовтня. Що потрібно зробити для участі: ви замовляєте блюдо, вивантажуєте його фотозображення в Інстаграм, а після тисячі лайків, зможете… Читати далі

16.10.2018

Українські туристи і ділові люди, які прибувають в Ізраїльський аеропорт «Ben Gurion», тепер можуть дістатися до Єрусалима трохи швидше. Це стало реальним завдяки відкриттю нової залізничної гілки, що проходить через спірні території, тобто землі, на які претендує Палестина. Міцність мостів, тунелів та інших залізничних споруд, а також застосування сучасного рухомого потяга дозволяє розвивати швидкість до 160 кілометрів на годину. Пасажирський… Читати далі

08.10.2018

Так, європейців, дійсно, запрошують на Місяць, проте мова зовсім не про космічний туризм. Поки що жителі європейських міст і туристи, які прибули в Європу, можуть починати звикати до космосу за допомогою великорозмірної інсталяції Люка Джеррама, що відтворює розміри супутника Землі в масштабі 1 до 500 000. Цей «Музей Місяця» презентує її пейзаж у всіх деталях і нюансах. По суті, кожен… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: