27/04/2017

Автобус Харків – Гдиня – Харків: маршрут змінився!

Автобус Харків – Гдиня – Харків: маршрут змінився!

З квітня внесені зміни в автобусний маршрут Харків – Гдиня – Харків. Рейси 002МН і 002Д тепер заїжджають в польські міста Торунь, Волцлавек, Бигдощ. Для тих хто поспішає є авторейс 004МН, який не проїжджає ці міста. Тому поїздка буде на півтори години коротше: приблизно 31 годину замість майже 33-х. Свої поправки в розклад маршруту вносить час, проведений на прикордонно-митному контролі.

В Україні авторейси йдуть через Київ потім Житомир, Рівне та Луцьк. До речі, на сайті харківського автовокзалу рейс 002Д презентовано, як новий маршрут на Луцьк.

Квитки продаються по 250 гривень до Києва, а за 300 гривень до Житомира, 400 – в Рівне та 450 – в Луцьк. Ціна Харків – Гдиня становить 1100 гривень.

Розклад автобуса Харків – Гдиня:

Номер рейсу
Напрямок
Час відправлення
Час прибуття
Дні відправлення
002МН
Харків – Гдиня
22:30
07:00
через день
004МН
Харків – Гдиня
22:30
05:00
через день
002Д
Харків – Гдиня
22:30
07:00
через день

Всі «гдинівські» автобусні рейси прибувають до автовокзалу на площі Конституції, д. 1. Зворотні автобуси на Харків відправляються о 22:50 і о 7:50.

Передбачається, що внесені зміни розширять можливості прямого автобусного сполучення між польськими та українськими містами. І зроблять взаємні переміщення громадян обох караїн більш комфортними.

Одна відповідь до “Автобус Харків – Гдиня – Харків: маршрут змінився!”

  1. Наталья сказав:

    Таких отвратительних водителей, хамов я еще не видела! Уважаемое руководство из за етих придурков ми 3 суток едим к Гданску то у них автобус розвалился , и ми в поле простояли 5 часов. То они сигарет набрали блоками и нас на таможне продержали 12 часов, пока их оформляли!!!
    Автобус тааааакой грязний!!! Волинян бандерами всю дорогу обзивают!!! Решайти С ними что то а лучше меняйте!!!!

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

Послуги Бізнес Візит:
//
viber