27/04/2017

Автобус Харків – Гдиня – Харків: маршрут змінився!

Автобус Харків – Гдиня – Харків: маршрут змінився!

З квітня внесені зміни в автобусний маршрут Харків – Гдиня – Харків. Рейси 002МН і 002Д тепер заїжджають в польські міста Торунь, Волцлавек, Бигдощ. Для тих хто поспішає є авторейс 004МН, який не проїжджає ці міста. Тому поїздка буде на півтори години коротше: приблизно 31 годину замість майже 33-х. Свої поправки в розклад маршруту вносить час, проведений на прикордонно-митному контролі.

В Україні авторейси йдуть через Київ потім Житомир, Рівне та Луцьк. До речі, на сайті харківського автовокзалу рейс 002Д презентовано, як новий маршрут на Луцьк.

Квитки продаються по 250 гривень до Києва, а за 300 гривень до Житомира, 400 – в Рівне та 450 – в Луцьк. Ціна Харків – Гдиня становить 1100 гривень.

Розклад автобуса Харків – Гдиня:

Номер рейсу
Напрямок
Час відправлення
Час прибуття
Дні відправлення
002МН
Харків – Гдиня
22:30
07:00
через день
004МН
Харків – Гдиня
22:30
05:00
через день
002Д
Харків – Гдиня
22:30
07:00
через день

Всі «гдинівські» автобусні рейси прибувають до автовокзалу на площі Конституції, д. 1. Зворотні автобуси на Харків відправляються о 22:50 і о 7:50.

Передбачається, що внесені зміни розширять можливості прямого автобусного сполучення між польськими та українськими містами. І зроблять взаємні переміщення громадян обох караїн більш комфортними.

Одна відповідь до “Автобус Харків – Гдиня – Харків: маршрут змінився!”

  1. Наталья сказав:

    Таких отвратительних водителей, хамов я еще не видела! Уважаемое руководство из за етих придурков ми 3 суток едим к Гданску то у них автобус розвалился , и ми в поле простояли 5 часов. То они сигарет набрали блоками и нас на таможне продержали 12 часов, пока их оформляли!!!
    Автобус тааааакой грязний!!! Волинян бандерами всю дорогу обзивают!!! Решайти С ними что то а лучше меняйте!!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Інші новини
19.02.2019

Українці, які встигли отримати нові внутрішні паспорти, що виконані в форматі ID-картки, отримують додатковий туристичний бонус. З 1 березня 2019 року вони можуть їздити до Грузії без закордонного паспорта, а просто пред’явивши ID-ідентифікатор особи. Уточнимо, що ID-картки мають вбудований безконтактний носій інформації про громадянина. Цієї карти достатньо для ідентифікації особистості мандрівника, який бажає відвідати Грузію. На підставі ID-карти можна проживати… Читати далі

11.02.2019

Ідея розвитку внутрішнього туризму за допомогою організації вертолітного повідомлення знайшла своїх виконавців. За реалізацію проекту беруться корпорації Транс Ворлд Сервіс/Trans World Service і Ексім/EXIM спільно з Міжнародною транспортною сервісною групою. Проектом передбачено обладнання дев’яти вертолітних майданчиків – трьох на курортах Буковеля, Кароліно-Бугазу, Трусковця і шести майданчиків в обласних центрах країни. Таким чином, туристи зможуть прилетіти на будь-який з трьох курортів… Читати далі

04.02.2019

Нову і по-своєму унікальну екскурсію готові запропонувати туристам, що приїдуть на відпочинок в Туреччину вже в травні нового 2019 року. До звичного розкладу екскурсій додасться ще одна – нічна поїздка на Памуккале. Сталактитові тераси-травертини будуть підсвічені світлодіодами, відбивання світла в термальних водах створить неповторний по красі ефект. Різнокольорові вогні з’являться і в самому Ієрополісі – стародавньому місті, розташованому поруч з… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: