27/04/2017

Автобус Харків – Гдиня – Харків: маршрут змінився!

Автобус Харків – Гдиня – Харків: маршрут змінився!

З квітня внесені зміни в автобусний маршрут Харків – Гдиня – Харків. Рейси 002МН і 002Д тепер заїжджають в польські міста Торунь, Волцлавек, Бигдощ. Для тих хто поспішає є авторейс 004МН, який не проїжджає ці міста. Тому поїздка буде на півтори години коротше: приблизно 31 годину замість майже 33-х. Свої поправки в розклад маршруту вносить час, проведений на прикордонно-митному контролі.

В Україні авторейси йдуть через Київ потім Житомир, Рівне та Луцьк. До речі, на сайті харківського автовокзалу рейс 002Д презентовано, як новий маршрут на Луцьк.

Квитки продаються по 250 гривень до Києва, а за 300 гривень до Житомира, 400 – в Рівне та 450 – в Луцьк. Ціна Харків – Гдиня становить 1100 гривень.

Розклад автобуса Харків – Гдиня:

Номер рейсу
Напрямок
Час відправлення
Час прибуття
Дні відправлення
002МН
Харків – Гдиня
22:30
07:00
через день
004МН
Харків – Гдиня
22:30
05:00
через день
002Д
Харків – Гдиня
22:30
07:00
через день

Всі «гдинівські» автобусні рейси прибувають до автовокзалу на площі Конституції, д. 1. Зворотні автобуси на Харків відправляються о 22:50 і о 7:50.

Передбачається, що внесені зміни розширять можливості прямого автобусного сполучення між польськими та українськими містами. І зроблять взаємні переміщення громадян обох караїн більш комфортними.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Tumblr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Одна відповідь до “Автобус Харків – Гдиня – Харків: маршрут змінився!”

  1. Наталья says:

    Таких отвратительних водителей, хамов я еще не видела! Уважаемое руководство из за етих придурков ми 3 суток едим к Гданску то у них автобус розвалился , и ми в поле простояли 5 часов. То они сигарет набрали блоками и нас на таможне продержали 12 часов, пока их оформляли!!!
    Автобус тааааакой грязний!!! Волинян бандерами всю дорогу обзивают!!! Решайти С ними что то а лучше меняйте!!!!

Інші новини
16.10.2018

Українські туристи і ділові люди, які прибувають в Ізраїльський аеропорт «Ben Gurion», тепер можуть дістатися до Єрусалима трохи швидше. Це стало реальним завдяки відкриттю нової залізничної гілки, що проходить через спірні території, тобто землі, на які претендує Палестина. Міцність мостів, тунелів та інших залізничних споруд, а також застосування сучасного рухомого потяга дозволяє розвивати швидкість до 160 кілометрів на годину. Пасажирський… Читати далі

08.10.2018

Так, європейців, дійсно, запрошують на Місяць, проте мова зовсім не про космічний туризм. Поки що жителі європейських міст і туристи, які прибули в Європу, можуть починати звикати до космосу за допомогою великорозмірної інсталяції Люка Джеррама, що відтворює розміри супутника Землі в масштабі 1 до 500 000. Цей «Музей Місяця» презентує її пейзаж у всіх деталях і нюансах. По суті, кожен… Читати далі

02.10.2018

Наша держава підписала на рівні міністрів закордонних справ ще одну безвізову угоду. Тепер українці зможуть поїхати без візи ще й до Уругваю. Також уругвайці можуть без отримання візового дозволу відвідати нашу країну з діловою або туристичною метою. Громадянам Уругваю дозволено перебувати в Україні по 90 діб протягом кожних 180-ти календарних днів. Ми можемо перебувати в Уругваї 90 діб, причому цей… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: