27/03/2017

Автобуси Харків – Липецьк – Харків будуть їздити через день!

Автобуси Харків – Липецьк – Харків будуть їздити через день!

З 1.04.2017 змінюється розклад автобусних маршрутів Харків – Липецьк і, відповідно, Липецьк – Харків. Тепер авторейси поїдуть через день, а не двічі на тиждень.

Раніше, рейси Харків – Липецьк їздили тільки по четвергах і суботах, а автобус Липецьк – Харків по п’ятницях і неділях. Час відправлення залишиться колишнім, маршрут руху і час в дорозі теж.

Розклад авторейсу Харків – Липецьк – Харків:

Номер рейсу
Напрямок
Час відправлення
Час прибуття
91МН
Харків (автовокзал) – Липецьк
12:25
00:20
91МН
Харків (АС-4) – Липецьк
12:50
00:20
92МН
Липецьк (автовокзал) – Харків (автовокзал)
18:50
06:45

Маршрут починається в Харкові від автовокзалу на Гагаріна, 22 і проходить через автостанцію № 4 на Бєлгородському шосе, 8. У Липецьку рейс прибуває на проспект Перемоги, 89.

Автобусне сполучення між містами відновлено наприкінці січня 2017-го. А з наближенням літнього сезону попит на даний автомаршрут неухильно зростає, у зв’язку з чим і вирішено збільшити частотність рейсів.

Липецький автовокзал є зручним пересадочним пунктом. Звідси можна доїхати прямим автобусом в 16 великих російських міст. Наприклад, Москви, Тули, Воронеж, Орел, Курськ, Рязань та інші. У Москві липецький автобус приходить на Павелецкий вокзал, звідки легко дістатися аероекспрес в аеропорт «Домодєдово».

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Tumblr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
22.08.2017

На День української незалежності головне залізничне відомство країни випускає на лінію 5 додаткових пасажирських поїздів. Вони вийдуть на найбільш популярні напрямки — столичний, південний, західний, дніпровський, хмельницький. Додаткові маршрути зв’яжуть Київ, Одесу, Львів та інші міста. Графік додаткових поїздів: Номер поїзда Напрямок Час відправлення Час прибуття Дати відправлення №179К Київ – Дніпро 08:36 17:51 24.08 №179П Дніпро – Київ 12:12… Читати далі

21.08.2017

З 1 жовтня послуга реєстрації в аеропорту від МАУ стане повсюдно платною. Нововведення поширюється на всіх авіапасажирів, що летять економ-класом. Таке рішення перевізник прийняв у зв’язку з удосконаленням системи безкоштовної онлайн-реєстрації, якою тепер можуть скористатися навіть далекі від комп’ютерних технологій авіапасажири. Реєстрація через Інтернет доступна за 48 годин до вильоту. Способів реєстрації – два. Способи реєстрації на рейси МАУ: Мобільний… Читати далі

18.08.2017

В Єрусалимі пройде щорічний фестиваль мистецтв «Мекудешет». У цьому році він відбудеться 23 серпня і триватиме до 15 вересня. «Мекудешет» традиційно виконує дві важливі місії. По-перше, популяризує унікальність Єрусалиму, приваблює гостей і туристів. По-друге, поєднує людей мистецтва і дає їм платформу для демонстрації своїх досягнень. Варто відзначити, що це не тільки люди мистецтва в звичному розумінні — художники, артисти, музиканти… Читати далі

Услуги Бизнес Визит: