27/03/2017

Автобуси Харків – Липецьк – Харків будуть їздити через день!

Автобуси Харків – Липецьк – Харків будуть їздити через день!

З 1.04.2017 змінюється розклад автобусних маршрутів Харків – Липецьк і, відповідно, Липецьк – Харків. Тепер авторейси поїдуть через день, а не двічі на тиждень.

Раніше, рейси Харків – Липецьк їздили тільки по четвергах і суботах, а автобус Липецьк – Харків по п’ятницях і неділях. Час відправлення залишиться колишнім, маршрут руху і час в дорозі теж.

Розклад авторейсу Харків – Липецьк – Харків:

Номер рейсу
Напрямок
Час відправлення
Час прибуття
91МН
Харків (автовокзал) – Липецьк
12:25
00:20
91МН
Харків (АС-4) – Липецьк
12:50
00:20
92МН
Липецьк (автовокзал) – Харків (автовокзал)
18:50
06:45

Маршрут починається в Харкові від автовокзалу на Гагаріна, 22 і проходить через автостанцію № 4 на Бєлгородському шосе, 8. У Липецьку рейс прибуває на проспект Перемоги, 89.

Автобусне сполучення між містами відновлено наприкінці січня 2017-го. А з наближенням літнього сезону попит на даний автомаршрут неухильно зростає, у зв’язку з чим і вирішено збільшити частотність рейсів.

Липецький автовокзал є зручним пересадочним пунктом. Звідси можна доїхати прямим автобусом в 16 великих російських міст. Наприклад, Москви, Тули, Воронеж, Орел, Курськ, Рязань та інші. У Москві липецький автобус приходить на Павелецкий вокзал, звідки легко дістатися аероекспрес в аеропорт «Домодєдово».

Коментарі закриті.

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

Послуги Бізнес Візит:
//
viber