27/03/2017

Автобуси Харків – Липецьк – Харків будуть їздити через день!

Автобуси Харків – Липецьк – Харків будуть їздити через день!

З 1.04.2017 змінюється розклад автобусних маршрутів Харків – Липецьк і, відповідно, Липецьк – Харків. Тепер авторейси поїдуть через день, а не двічі на тиждень.

Раніше, рейси Харків – Липецьк їздили тільки по четвергах і суботах, а автобус Липецьк – Харків по п’ятницях і неділях. Час відправлення залишиться колишнім, маршрут руху і час в дорозі теж.

Розклад авторейсу Харків – Липецьк – Харків:

Номер рейсу
Напрямок
Час відправлення
Час прибуття
91МН
Харків (автовокзал) – Липецьк
12:25
00:20
91МН
Харків (АС-4) – Липецьк
12:50
00:20
92МН
Липецьк (автовокзал) – Харків (автовокзал)
18:50
06:45

Маршрут починається в Харкові від автовокзалу на Гагаріна, 22 і проходить через автостанцію № 4 на Бєлгородському шосе, 8. У Липецьку рейс прибуває на проспект Перемоги, 89.

Автобусне сполучення між містами відновлено наприкінці січня 2017-го. А з наближенням літнього сезону попит на даний автомаршрут неухильно зростає, у зв’язку з чим і вирішено збільшити частотність рейсів.

Липецький автовокзал є зручним пересадочним пунктом. Звідси можна доїхати прямим автобусом в 16 великих російських міст. Наприклад, Москви, Тули, Воронеж, Орел, Курськ, Рязань та інші. У Москві липецький автобус приходить на Павелецкий вокзал, звідки легко дістатися аероекспрес в аеропорт «Домодєдово».

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Tumblr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
18.10.2017

11 листопада у столиці Арабських Еміратів планується відкриття філії французького Лувру. Цей урочистий момент переносили неодноразово, однак цього разу все відбудеться і пройде в найкращому вигляді. У колекцію арабського Лувру увійшли твори Гогена, Пікассо, Мане, інших митців зі світовим ім’ям. Своїми картинами з «Новим Лувром» поділилися французький Центр Помпіду, Версаля та власне Лувр. Особливість музею така, що він побудований фактично… Читати далі

17.10.2017

19-26 листопада ізраїльтяни запрошують в гості на фестиваль перелітних птахів, який пройде в заповіднику Хула. В цей період там відпочивають птахи, що мігрують на південь. Деякі види тут же і залишаються на зимівлю, орнітологи нарахували в долині близько 400 різновидів пернатих. Це підвиди лелек, бакланів, фламінго, морських орлів і інших співучих і хижих. Крім птахів, там живуть черепахи, риби, видри,… Читати далі

16.10.2017

Дуже скоро з’являться нові можливості регіонального залізничного сполучення. Починаючи з 2 листопада, на лінію виходить новий пасажирський потяг Харків – Ковель – Харків. Такі дії допоможуть оптимізувати турпотік бажаючих відпочити в Західній Україні — наприклад, на Шацьких озерах влітку або в Карпатах взимку. Поїзд буде слідувати через полтавський, кременчуцький, корсунський, знаменський, рівненський, луцький і інші вокзали. Всього в дорозі буде… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: