12/08/2016

British Airways: нові пам’ятки Старого Світу

British Airways: нові пам’ятки Старого Світу

Оглядова вишка British Airways i360 придбала популярність ще на етапі будівництва, «зарезервувавши собі місце в Книзі рекордів Гіннеса як щонайтонша у світі. Співвідношення висоти та ширини тут 1 до 41-го. З цієї вежі, побудованої в Брайтоні, відкривається красивий вид на Ла-Манш і його околиці на сорок кілометрів навколо.

infoВеликобританії з’явилася супер нова визначна пам’ятка: оглядова вишка British Airways i360 загальною висотою 160 з половиною метрів і шириною трохи менше чотирьох метрів.

Оглядовий майданчик примостився на 137-метровій висоті. Вона витримує 200 осіб або 16 тонн ваги, і вітер до 160 км/год. Підйом на оглядовий майданчик у ліфті займе 20 хвилин і обійдеться в 15 фунтів стерлінгів для дорослих.

Вежа стала символічною заміною пам’ятника вікторіанської епохи – так званому «Західному причалу». Улюблене туристами споруда West Pier XIX століття будівлі було закрито для масового відвідування ще в 1975 році, а в 2002 і зовсім впало під вагою часу.

Творці British Airways i360 сподіваються, що ця пам’ятка новітнього часу сподобається туристам не менше, ніж її попередниця.

Коментарі закриті.

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

Послуги Бізнес Візит:
//
viber