30/09/2016

Чорногорський «Піший день»: спеціально для туристів!

Чорногорський «Піший день»: спеціально для туристів!

Ваш курортний сезон ще триває, однак ви вже втомилися від пляжної одноманітності Адріатики? Всім, хто зараз в Чорногорії, випадає чудова можливість урізноманітнити відпустку майбутніми вихідними! 2 жовтня відбудеться так званий «Піший день». Маршрут проходження: Котор – Нацпарк Ловчен – Котор.

Враховуючи компактність розташування всіх населених пунктів Чорногорії, вам не буде складно прибути на свято з будь-якого курорту країни. Для зручності орієнтування повідомляємо, що на місцевому діалекті захід іменується «8 pješački dan Kotor – Lovćen – Kotor».

infoІніціатор акції — клуб Vjeverica, спеціалізоване об’єднання альпіністів. Однак нехай вас не лякає слово «альпінізм». Всі маршрути адаптовані під поціновувачів активного відпочинку, які не мають професійної підготовки. Хоча певна витривалість вам знадобиться!

Маршрути «Пішого дня»:

  1. Котор – Єзерский врх (31 км);
  2. Котор – перевал Крстац (13,5 км);
  3. Котор – плато Прачиште (10 км).

Перший маршрут можна подолати пішки або бігом. Решта — пішки. Збір учасників біля воріт Гурдич (це стара частина Котора). Початок забігу/переходу на Єзерский врх — о 7:00, Крстац — о 8:00, Прачиште — о 9:00 годин. Фініш біля північних воріт. Учасникам обіцяні захоплюючі краєвиди, шикарні природні види, красивий огляд кріпосних стін. Передбачено чергування медиків і прохолодні напої.

Крім естетичного задоволення і користі для здоров’я, туристи отримають чудовий досвід спілкування з природою, перевірять власний рівень фізпідготовки, згадають молодість і підберуть місця для майбутніх екскурсій. Так що всі, хто зараз в Чорногорії або збирається туди вилетіти в ці вихідні — не ігноруйте захід! Він вам точно сподобається!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Tumblr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
21.08.2017

З 1 жовтня послуга реєстрації в аеропорту від МАУ стане повсюдно платною. Нововведення поширюється на всіх авіапасажирів, що летять економ-класом. Таке рішення перевізник прийняв у зв’язку з удосконаленням системи безкоштовної онлайн-реєстрації, якою тепер можуть скористатися навіть далекі від комп’ютерних технологій авіапасажири. Реєстрація через Інтернет доступна за 48 годин до вильоту. Способів реєстрації – два. Способи реєстрації на рейси МАУ: Мобільний… Читати далі

18.08.2017

В Єрусалимі пройде щорічний фестиваль мистецтв «Мекудешет». У цьому році він відбудеться 23 серпня і триватиме до 15 вересня. «Мекудешет» традиційно виконує дві важливі місії. По-перше, популяризує унікальність Єрусалиму, приваблює гостей і туристів. По-друге, поєднує людей мистецтва і дає їм платформу для демонстрації своїх досягнень. Варто відзначити, що це не тільки люди мистецтва в звичному розумінні — художники, артисти, музиканти… Читати далі

17.08.2017

Швейцарія відтепер — власниця найдовшого на Землі підвісного моста. Це суто пішохідна споруда довжиною 494 метри, підвішений на висоті 85 м. Знаходиться ця суперконструкція над ущелиною Грабенгуфер, що на півдні країни, і стає відтепер частиною дводенного пішохідного маршруту Цермат-Грэхен. Пішохідний міст збудований із застосуванням сучасних інноваційних технологій, оснащений системою гасіння вібрації, бічними огорожами і тому абсолютно безпечний для туристів будь-якого… Читати далі

Услуги Бизнес Визит: