30/09/2016

Чорногорський «Піший день»: спеціально для туристів!

Чорногорський «Піший день»: спеціально для туристів!

Ваш курортний сезон ще триває, однак ви вже втомилися від пляжної одноманітності Адріатики? Всім, хто зараз в Чорногорії, випадає чудова можливість урізноманітнити відпустку майбутніми вихідними! 2 жовтня відбудеться так званий «Піший день». Маршрут проходження: Котор – Нацпарк Ловчен – Котор.

Враховуючи компактність розташування всіх населених пунктів Чорногорії, вам не буде складно прибути на свято з будь-якого курорту країни. Для зручності орієнтування повідомляємо, що на місцевому діалекті захід іменується «8 pješački dan Kotor – Lovćen – Kotor».

infoІніціатор акції — клуб Vjeverica, спеціалізоване об’єднання альпіністів. Однак нехай вас не лякає слово «альпінізм». Всі маршрути адаптовані під поціновувачів активного відпочинку, які не мають професійної підготовки. Хоча певна витривалість вам знадобиться!

Маршрути «Пішого дня»:

  1. Котор – Єзерский врх (31 км);
  2. Котор – перевал Крстац (13,5 км);
  3. Котор – плато Прачиште (10 км).

Перший маршрут можна подолати пішки або бігом. Решта — пішки. Збір учасників біля воріт Гурдич (це стара частина Котора). Початок забігу/переходу на Єзерский врх — о 7:00, Крстац — о 8:00, Прачиште — о 9:00 годин. Фініш біля північних воріт. Учасникам обіцяні захоплюючі краєвиди, шикарні природні види, красивий огляд кріпосних стін. Передбачено чергування медиків і прохолодні напої.

Крім естетичного задоволення і користі для здоров’я, туристи отримають чудовий досвід спілкування з природою, перевірять власний рівень фізпідготовки, згадають молодість і підберуть місця для майбутніх екскурсій. Так що всі, хто зараз в Чорногорії або збирається туди вилетіти в ці вихідні — не ігноруйте захід! Він вам точно сподобається!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
27.06.2017

Не лякайтеся, адже вам запропонують покататися не на тому тракторі, який ви тільки що зібрали. І збирати вам доведеться не всю машину, а тільки окремий механізм за вашим вибором — наприклад, рульове управління — і під наглядом інженерного персоналу. Таку незвичайну екскурсію на Мінський тракторний завод з участю у виробничому процесі пропонують туристам з Білорусії і іноземцям. Вартість екскурсії становить… Читати далі

26.06.2017

«Укрзалізниця» запускає новий прямий потяг на маршруті Харків – Маріуполь. Зараз пасажири, які бажають проїхати рейсом Маріуполь – Харків – Маріуполь, беруть квитки в безпересадочні вагони №№ 84/796-795/83. Це три вагони (1 купе + 2 плацкарта), які чіпляють до поїздів №№ 795 та 796, а потім — до потягів №№ 83 і 84, повідомленням Дніпро – Харків – Дніпро і… Читати далі

23.06.2017

Не знаєте, як відсвяткувати «безвіз»? Саме час скористатися пропозицією, що прийшла з передмістя чеської столиці. Збирайтеся на фестиваль — так, середньовічної їжі! Не лякайтеся — назва зовсім не означає, що пропонована їжа зберігається з середніх століть. Фестиваль так називається тому, що частування будуть готувати за рецептами середньовіччя, а відвідувачам пропонується особисто продегустувати, як же харчувалися в Європі пів тисячоліття тому…. Читати далі

Услуги Бизнес Визит: