30/09/2016

Чорногорський «Піший день»: спеціально для туристів!

Чорногорський «Піший день»: спеціально для туристів!

Ваш курортний сезон ще триває, однак ви вже втомилися від пляжної одноманітності Адріатики? Всім, хто зараз в Чорногорії, випадає чудова можливість урізноманітнити відпустку майбутніми вихідними! 2 жовтня відбудеться так званий «Піший день». Маршрут проходження: Котор – Нацпарк Ловчен – Котор.

Враховуючи компактність розташування всіх населених пунктів Чорногорії, вам не буде складно прибути на свято з будь-якого курорту країни. Для зручності орієнтування повідомляємо, що на місцевому діалекті захід іменується «8 pješački dan Kotor – Lovćen – Kotor».

infoІніціатор акції — клуб Vjeverica, спеціалізоване об’єднання альпіністів. Однак нехай вас не лякає слово «альпінізм». Всі маршрути адаптовані під поціновувачів активного відпочинку, які не мають професійної підготовки. Хоча певна витривалість вам знадобиться!

Маршрути «Пішого дня»:

  1. Котор – Єзерский врх (31 км);
  2. Котор – перевал Крстац (13,5 км);
  3. Котор – плато Прачиште (10 км).

Перший маршрут можна подолати пішки або бігом. Решта — пішки. Збір учасників біля воріт Гурдич (це стара частина Котора). Початок забігу/переходу на Єзерский врх — о 7:00, Крстац — о 8:00, Прачиште — о 9:00 годин. Фініш біля північних воріт. Учасникам обіцяні захоплюючі краєвиди, шикарні природні види, красивий огляд кріпосних стін. Передбачено чергування медиків і прохолодні напої.

Крім естетичного задоволення і користі для здоров’я, туристи отримають чудовий досвід спілкування з природою, перевірять власний рівень фізпідготовки, згадають молодість і підберуть місця для майбутніх екскурсій. Так що всі, хто зараз в Чорногорії або збирається туди вилетіти в ці вихідні — не ігноруйте захід! Він вам точно сподобається!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Tumblr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
23.10.2017

В найближчому майбутньому з’явиться новий нічний пасажирський потяг «Одеса – Львів – Одеса». Він буде укомплектований вагонами підвищеної комфортності, випущеними в 2017 році. Нові вагони оснащені кава-автоматами, чого, за запевненнями керівництва залізничного відомства країни, немає навіть в європейських поїздах. Постачальник – Крюківський вагонобудівний завод, обіцяє до кінця 2017-го поставити 38 одиниць рухомого складу. З них 9 вже прийнято «Укрзалізницею», а… Читати далі

20.10.2017

У терміналі «А» жулянського аеропорту змонтовано п’ять терміналів-реєстраторів на рейси ЛОТ і «Бута Ейрвейс» (вона ж – AZAL). Термінали дозволяють пройти реєстрацію «з нуля», а також роздрукувати талон на посадку, раніше отриманий від авіакомпанії на ел/пошту. Уточнимо, що «Жуляни» до сьогоднішнього дня не модернізовані настільки, щоб обмежитися електронною версією посадкового талона, та все ще вимагають надати його паперову версію. Але… Читати далі

19.10.2017

У дубайському аеропорту планується реалізувати пілотний проект «розумного тунелю» – нової системи ідентифікації особистості авіапасажира. Людині достатньо пройти через спеціальний коридор – і система сама розпізнає зовнішність, відсканує сітківку ока і таким чином ідентифікує особу. Якщо все співпало – пол стане зеленим, якщо ні – червоним. При такій системі ідентифікація займе в середньому 15 секунд. Додатковій перевірці закордонних паспортів «по… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: