10/05/2017

«Дніпроавіа» анонсує прямі рейси Київ — Любляна

«Дніпроавіа» анонсує прямі рейси Київ — Любляна

27-го червня стартує нова польотна програма перевізника «Дніпроавіа». Українським мандрівникам пропонуються прямі перельоти в Любляну — столицю Словенії.

Любляна більш звична українському туристу як пункт прибуття для виїзду на зимовий відпочинок, звідки потім роз’їжджаються на місцеві гірськолижні курорти. Однак і літній сезон в Словенії є привабливим, а Любляна зберігає своє транзитне значення.

Розклад рейсів Київ – Любляна – Київ:

Номер рейсу
Напрямок
Час вильоту
Дні тижня
Z6-562
Київ – Любляна
14:40
.2.4.6.
Z6-563
Любляна – Київ
17:00
.2.4.6.

Польотний час: дві з половиною години. На авіанапрямку задіють борт Embraer 145.

Бронювати квитки дозволено вже зараз. В залежності від дати вильоту, можна придбати від 5 500 до 6 300 гривень в обидва кінці.

Польоти Київ – Любляна – Київ триватимуть щонайменше до кінця літньої навігації. Рішення щодо доцільності регулярних польотів взимку буде прийнято окремо.

Для довідки: перші давні поселення на території нинішньої Любляни з’явилися приблизно в першому столітті до нашої ери. В епоху середньовіччя за ці землі, що знаходяться на перетині торгових шляхів, точилася боротьба між різними державними утвореннями. Любляна як самостійне поселення вперше згадується в ХІІ столітті. Нині там збереглося безліч пам’яток середньовіччя.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Tumblr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
20.10.2017

У терміналі «А» жулянського аеропорту змонтовано п’ять терміналів-реєстраторів на рейси ЛОТ і «Бута Ейрвейс» (вона ж – AZAL). Термінали дозволяють пройти реєстрацію «з нуля», а також роздрукувати талон на посадку, раніше отриманий від авіакомпанії на ел/пошту. Уточнимо, що «Жуляни» до сьогоднішнього дня не модернізовані настільки, щоб обмежитися електронною версією посадкового талона, та все ще вимагають надати його паперову версію. Але… Читати далі

19.10.2017

У дубайському аеропорту планується реалізувати пілотний проект «розумного тунелю» – нової системи ідентифікації особистості авіапасажира. Людині достатньо пройти через спеціальний коридор – і система сама розпізнає зовнішність, відсканує сітківку ока і таким чином ідентифікує особу. Якщо все співпало – пол стане зеленим, якщо ні – червоним. При такій системі ідентифікація займе в середньому 15 секунд. Додатковій перевірці закордонних паспортів «по… Читати далі

18.10.2017

11 листопада у столиці Арабських Еміратів планується відкриття філії французького Лувру. Цей урочистий момент переносили неодноразово, однак цього разу все відбудеться і пройде в найкращому вигляді. У колекцію арабського Лувру увійшли твори Гогена, Пікассо, Мане, інших митців зі світовим ім’ям. Своїми картинами з «Новим Лувром» поділилися французький Центр Помпіду, Версаля та власне Лувр. Особливість музею така, що він побудований фактично… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: