19/09/2016

Дніпроавіа пропонує регулярний рейс Одеса – Тбілісі

Дніпроавіа пропонує регулярний рейс Одеса – Тбілісі

6 жовтня авіакомпанія Дніпроавіа відкриває новий маршрут. Починаючи з цього дня, авіаперевізник планує регулярні рейси, що з’єднують Одесу і Тбілісі.

Вильоти з Південної Пальміри і Тбілісі будуть виконуватися по четвергах. Час авіаперельоту складе дві з половиною години. Напрямок будуть обслуговувати регіональні лайнери Embraer-145.

Вартість квитків, зазначена на сайті «Дніпроавіа», еквівалентна 245 доларам США в обидві сторони. Це тариф, який враховує провезення 20-ти кілограмів багажу.

Розклад рейсу Одеса-Тбілісі

Номер рейсу
Пункт вильоту
Пункт прибуття
Час відправки
Z6-607
Тбілісі
Одеса
10:05
Z6-608
Одеса
Тбілісі
13:30

Тбілісі – півторамільйонний мегаполіс, столиця грузинської держави. Із старовинних пам’яток найбільш відомі церква Анчісхаті, побудована в VI столітті і Сіонський собор (ХІІ ст.). Подобається туристам і собор Самеба, зведений вже наприкінці ХХ століття.

З новітніх пам’яток слід відзначити оригінальний і неповторний Міст Світу. Мало не на кожному кроці в Тбілісі можна побачити пам’ятник. Наприклад, поетові Шота Руставелі, державному діячеві Давиду Будівельнику, полководцю Костянтину Леселідзе. Вельми оригінальні пам’ятники «Міміно» і Гранатовому дереву.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
04.12.2019

З 1 грудня на авіамаршрутах «Мотор Січ» всередині країни починають діяти нові нормативи для багажу, що провозиться безкоштовно. Зміни торкнулися всіх тарифних планів компанії. Нові правила провезення багажу поширюються на авіаквитки, викуплені після 24 листопада. Якщо квиток був придбаний раніше, авіакомпанія переконливо просить брати в дорогу квитанцію. В цьому випадку пасажир зможе скористатися колишніми нормами. Нормативи для різних тарифних планів:… Читати далі

27.11.2019

Мандрівникам з України стало простіше орієнтуватися всередині найбільшого в Європі палацового комплексу — Бельведер. Цього літа аудіогіди віденського музею заговорили і українською мовою. Тому тепер наші співвітчизники можуть сміливо планувати самостійне відвідування пам’ятки. І не боятися, що багато цікавих фактів залишиться поза увагою. Палацовий комплекс зведений в далекому XVIII сторіччі і зберігся до наших днів практично в первозданному стані. Крім… Читати далі

20.11.2019

Норвегія не є популярним туристичним напрямком серед українців. Але вже скоро потік мандрівників на узбережжя Північного Льодовитого океану сильно збільшиться. А все тому, що в найближчому майбутньому влада Норвегії має намір запрошувати гостей милуватися китами. Щоб спостерігати за життям морських мешканців було зручніше, в планах — обладнання оглядового майданчика: The Whale. Його побудують поряд із містечком Анденес. Причому споруду планується… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: