19/09/2016

Дніпроавіа пропонує регулярний рейс Одеса – Тбілісі

Дніпроавіа пропонує регулярний рейс Одеса – Тбілісі

6 жовтня авіакомпанія Дніпроавіа відкриває новий маршрут. Починаючи з цього дня, авіаперевізник планує регулярні рейси, що з’єднують Одесу і Тбілісі.

Вильоти з Південної Пальміри і Тбілісі будуть виконуватися по четвергах. Час авіаперельоту складе дві з половиною години. Напрямок будуть обслуговувати регіональні лайнери Embraer-145.

Вартість квитків, зазначена на сайті «Дніпроавіа», еквівалентна 245 доларам США в обидві сторони. Це тариф, який враховує провезення 20-ти кілограмів багажу.

Розклад рейсу Одеса-Тбілісі

Номер рейсу
Пункт вильоту
Пункт прибуття
Час відправки
Z6-607
Тбілісі
Одеса
10:05
Z6-608
Одеса
Тбілісі
13:30

Тбілісі – півторамільйонний мегаполіс, столиця грузинської держави. Із старовинних пам’яток найбільш відомі церква Анчісхаті, побудована в VI столітті і Сіонський собор (ХІІ ст.). Подобається туристам і собор Самеба, зведений вже наприкінці ХХ століття.

З новітніх пам’яток слід відзначити оригінальний і неповторний Міст Світу. Мало не на кожному кроці в Тбілісі можна побачити пам’ятник. Наприклад, поетові Шота Руставелі, державному діячеві Давиду Будівельнику, полководцю Костянтину Леселідзе. Вельми оригінальні пам’ятники «Міміно» і Гранатовому дереву.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Tumblr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
18.10.2017

11 листопада у столиці Арабських Еміратів планується відкриття філії французького Лувру. Цей урочистий момент переносили неодноразово, однак цього разу все відбудеться і пройде в найкращому вигляді. У колекцію арабського Лувру увійшли твори Гогена, Пікассо, Мане, інших митців зі світовим ім’ям. Своїми картинами з «Новим Лувром» поділилися французький Центр Помпіду, Версаля та власне Лувр. Особливість музею така, що він побудований фактично… Читати далі

17.10.2017

19-26 листопада ізраїльтяни запрошують в гості на фестиваль перелітних птахів, який пройде в заповіднику Хула. В цей період там відпочивають птахи, що мігрують на південь. Деякі види тут же і залишаються на зимівлю, орнітологи нарахували в долині близько 400 різновидів пернатих. Це підвиди лелек, бакланів, фламінго, морських орлів і інших співучих і хижих. Крім птахів, там живуть черепахи, риби, видри,… Читати далі

16.10.2017

Дуже скоро з’являться нові можливості регіонального залізничного сполучення. Починаючи з 2 листопада, на лінію виходить новий пасажирський потяг Харків – Ковель – Харків. Такі дії допоможуть оптимізувати турпотік бажаючих відпочити в Західній Україні — наприклад, на Шацьких озерах влітку або в Карпатах взимку. Поїзд буде слідувати через полтавський, кременчуцький, корсунський, знаменський, рівненський, луцький і інші вокзали. Всього в дорозі буде… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: