19/09/2016

Дніпроавіа пропонує регулярний рейс Одеса – Тбілісі

Дніпроавіа пропонує регулярний рейс Одеса – Тбілісі

6 жовтня авіакомпанія Дніпроавіа відкриває новий маршрут. Починаючи з цього дня, авіаперевізник планує регулярні рейси, що з’єднують Одесу і Тбілісі.

Вильоти з Південної Пальміри і Тбілісі будуть виконуватися по четвергах. Час авіаперельоту складе дві з половиною години. Напрямок будуть обслуговувати регіональні лайнери Embraer-145.

Вартість квитків, зазначена на сайті «Дніпроавіа», еквівалентна 245 доларам США в обидві сторони. Це тариф, який враховує провезення 20-ти кілограмів багажу.

Розклад рейсу Одеса-Тбілісі

Номер рейсу
Пункт вильоту
Пункт прибуття
Час відправки
Z6-607
Тбілісі
Одеса
10:05
Z6-608
Одеса
Тбілісі
13:30

Тбілісі – півторамільйонний мегаполіс, столиця грузинської держави. Із старовинних пам’яток найбільш відомі церква Анчісхаті, побудована в VI столітті і Сіонський собор (ХІІ ст.). Подобається туристам і собор Самеба, зведений вже наприкінці ХХ століття.

З новітніх пам’яток слід відзначити оригінальний і неповторний Міст Світу. Мало не на кожному кроці в Тбілісі можна побачити пам’ятник. Наприклад, поетові Шота Руставелі, державному діячеві Давиду Будівельнику, полководцю Костянтину Леселідзе. Вельми оригінальні пам’ятники «Міміно» і Гранатовому дереву.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Tumblr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
21.08.2017

З 1 жовтня послуга реєстрації в аеропорту від МАУ стане повсюдно платною. Нововведення поширюється на всіх авіапасажирів, що летять економ-класом. Таке рішення перевізник прийняв у зв’язку з удосконаленням системи безкоштовної онлайн-реєстрації, якою тепер можуть скористатися навіть далекі від комп’ютерних технологій авіапасажири. Реєстрація через Інтернет доступна за 48 годин до вильоту. Способів реєстрації – два. Способи реєстрації на рейси МАУ: Мобільний… Читати далі

18.08.2017

В Єрусалимі пройде щорічний фестиваль мистецтв «Мекудешет». У цьому році він відбудеться 23 серпня і триватиме до 15 вересня. «Мекудешет» традиційно виконує дві важливі місії. По-перше, популяризує унікальність Єрусалиму, приваблює гостей і туристів. По-друге, поєднує людей мистецтва і дає їм платформу для демонстрації своїх досягнень. Варто відзначити, що це не тільки люди мистецтва в звичному розумінні — художники, артисти, музиканти… Читати далі

17.08.2017

Швейцарія відтепер — власниця найдовшого на Землі підвісного моста. Це суто пішохідна споруда довжиною 494 метри, підвішений на висоті 85 м. Знаходиться ця суперконструкція над ущелиною Грабенгуфер, що на півдні країни, і стає відтепер частиною дводенного пішохідного маршруту Цермат-Грэхен. Пішохідний міст збудований із застосуванням сучасних інноваційних технологій, оснащений системою гасіння вібрації, бічними огорожами і тому абсолютно безпечний для туристів будь-якого… Читати далі

Услуги Бизнес Визит: