19/09/2016

Дніпроавіа пропонує регулярний рейс Одеса – Тбілісі

Дніпроавіа пропонує регулярний рейс Одеса – Тбілісі

6 жовтня авіакомпанія Дніпроавіа відкриває новий маршрут. Починаючи з цього дня, авіаперевізник планує регулярні рейси, що з’єднують Одесу і Тбілісі.

Вильоти з Південної Пальміри і Тбілісі будуть виконуватися по четвергах. Час авіаперельоту складе дві з половиною години. Напрямок будуть обслуговувати регіональні лайнери Embraer-145.

Вартість квитків, зазначена на сайті «Дніпроавіа», еквівалентна 245 доларам США в обидві сторони. Це тариф, який враховує провезення 20-ти кілограмів багажу.

Розклад рейсу Одеса-Тбілісі

Номер рейсу
Пункт вильоту
Пункт прибуття
Час відправки
Z6-607
Тбілісі
Одеса
10:05
Z6-608
Одеса
Тбілісі
13:30

Тбілісі – півторамільйонний мегаполіс, столиця грузинської держави. Із старовинних пам’яток найбільш відомі церква Анчісхаті, побудована в VI столітті і Сіонський собор (ХІІ ст.). Подобається туристам і собор Самеба, зведений вже наприкінці ХХ століття.

З новітніх пам’яток слід відзначити оригінальний і неповторний Міст Світу. Мало не на кожному кроці в Тбілісі можна побачити пам’ятник. Наприклад, поетові Шота Руставелі, державному діячеві Давиду Будівельнику, полководцю Костянтину Леселідзе. Вельми оригінальні пам’ятники «Міміно» і Гранатовому дереву.

Коментарі закриті.

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

Послуги Бізнес Візит:
//
viber