19/09/2016

Дніпроавіа пропонує регулярний рейс Одеса – Тбілісі

Дніпроавіа пропонує регулярний рейс Одеса – Тбілісі

6 жовтня авіакомпанія Дніпроавіа відкриває новий маршрут. Починаючи з цього дня, авіаперевізник планує регулярні рейси, що з’єднують Одесу і Тбілісі.

Вильоти з Південної Пальміри і Тбілісі будуть виконуватися по четвергах. Час авіаперельоту складе дві з половиною години. Напрямок будуть обслуговувати регіональні лайнери Embraer-145.

Вартість квитків, зазначена на сайті «Дніпроавіа», еквівалентна 245 доларам США в обидві сторони. Це тариф, який враховує провезення 20-ти кілограмів багажу.

Розклад рейсу Одеса-Тбілісі

Номер рейсу
Пункт вильоту
Пункт прибуття
Час відправки
Z6-607
Тбілісі
Одеса
10:05
Z6-608
Одеса
Тбілісі
13:30

Тбілісі – півторамільйонний мегаполіс, столиця грузинської держави. Із старовинних пам’яток найбільш відомі церква Анчісхаті, побудована в VI столітті і Сіонський собор (ХІІ ст.). Подобається туристам і собор Самеба, зведений вже наприкінці ХХ століття.

З новітніх пам’яток слід відзначити оригінальний і неповторний Міст Світу. Мало не на кожному кроці в Тбілісі можна побачити пам’ятник. Наприклад, поетові Шота Руставелі, державному діячеві Давиду Будівельнику, полководцю Костянтину Леселідзе. Вельми оригінальні пам’ятники «Міміно» і Гранатовому дереву.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
27.06.2017

Не лякайтеся, адже вам запропонують покататися не на тому тракторі, який ви тільки що зібрали. І збирати вам доведеться не всю машину, а тільки окремий механізм за вашим вибором — наприклад, рульове управління — і під наглядом інженерного персоналу. Таку незвичайну екскурсію на Мінський тракторний завод з участю у виробничому процесі пропонують туристам з Білорусії і іноземцям. Вартість екскурсії становить… Читати далі

26.06.2017

«Укрзалізниця» запускає новий прямий потяг на маршруті Харків – Маріуполь. Зараз пасажири, які бажають проїхати рейсом Маріуполь – Харків – Маріуполь, беруть квитки в безпересадочні вагони №№ 84/796-795/83. Це три вагони (1 купе + 2 плацкарта), які чіпляють до поїздів №№ 795 та 796, а потім — до потягів №№ 83 і 84, повідомленням Дніпро – Харків – Дніпро і… Читати далі

23.06.2017

Не знаєте, як відсвяткувати «безвіз»? Саме час скористатися пропозицією, що прийшла з передмістя чеської столиці. Збирайтеся на фестиваль — так, середньовічної їжі! Не лякайтеся — назва зовсім не означає, що пропонована їжа зберігається з середніх століть. Фестиваль так називається тому, що частування будуть готувати за рецептами середньовіччя, а відвідувачам пропонується особисто продегустувати, як же харчувалися в Європі пів тисячоліття тому…. Читати далі

Услуги Бизнес Визит: