17/04/2017

Індійська віза подорожчала

Індійська віза подорожчала

З квітня індійська віза обходиться дорожче. Замість звичних 65-ти доларів за одноразовий дозвіл на в’їзд доведеться заплатити суму, що дорівнює 102-м доларам США. Але також збільшено термін дії туристичної візи, замість 30-ти днів вона буде дійсна протягом 60 діб.

Таким чином, візою можуть обійтися навіть фанати дауншифтингу, які виїжджають на кілька місяців кудись на Північний Гоа. Більшості ж українських туристів, які прилітають в Індію на 10-15 днів, такий бонус байдужий. А от подорожчання в півтора рази, при якому сім’я з трьох чоловік повинна тільки за документи викласти більше 300 доларів, може відлякати від поїздок до Індії.

infoОднак спосіб нівелювати подорожчання є. Можна оформити електронну візу, яка коштує 77 доларів, а не 102, як при особистій подачі документів у консульство.

Нагадаємо, раніше були лібералізовані умови користування індійською електронною візою. В’їжджати в Індію за електронним дозволом можна протягом 124-х днів, а не 34-х, як раніше.

До речі, експерти не виключають, що подорожчання туристичної візи — це елемент маркетингового ходу, покликаного стимулювати попит на електронні дозволи і розвантажити індійські консульства від черг.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
13.11.2019

Ірландський перевізник Ryanair міцно влаштувався в Україні. Тільки на кінець 2019 — початок 2020 року компанія запланувала запуск двох десятків нових авіарейсів. Деякі маршрути відкриті, наприклад, мешканці Одеси вже оцінили комфорт перельоту до берлінського аеропорту «Тегель». Запуск інших рейсів заплановано на найближчий час. Причому «Райанейр» не обмежився тими аеропортами України, в яких працював раніше. Туристів чекають справжні несподіванки. Наприклад, з… Читати далі

06.11.2019

«Візз Ейр» повним ходом готується до літньої навігації сезону 2020. Компанія налаштована рішуче і має намір помітно збільшити присутність на українському ринку міжнародних авіаперевізників. Так, з кінця березня 2020 року «ВіззЕйр» починає авіаперельоти із запорізького аеропорту в Австрію, Угорщину, Польщу і Литву. Всього мешканцям Запоріжжя буде запропоновано шість нових європейських маршрутів. Заявлена ​​частотність польотів — двічі на тиждень. Нові рейси… Читати далі

30.10.2019

Молодий вітчизняний перевізник SkyUp планомірно нарощує обсяг перельотів на внутрішніх і міжнародних напрямках. Авіакомпанія вже розпочала польоти за маршрутом Львів – Київ – Львів і перша в країні відкрила авіасполучення Харків – Львів – Харків. З початком зимового сезону кількість перельотів в столичному напрямку в офісі перевізника вирішено було збільшити. Цей захід покликаний спростити життя діловим людям, серед яких традиційно… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: