17/04/2017

Індійська віза подорожчала

Індійська віза подорожчала

З квітня індійська віза обходиться дорожче. Замість звичних 65-ти доларів за одноразовий дозвіл на в’їзд доведеться заплатити суму, що дорівнює 102-м доларам США. Але також збільшено термін дії туристичної візи, замість 30-ти днів вона буде дійсна протягом 60 діб.

Таким чином, візою можуть обійтися навіть фанати дауншифтингу, які виїжджають на кілька місяців кудись на Північний Гоа. Більшості ж українських туристів, які прилітають в Індію на 10-15 днів, такий бонус байдужий. А от подорожчання в півтора рази, при якому сім’я з трьох чоловік повинна тільки за документи викласти більше 300 доларів, може відлякати від поїздок до Індії.

infoОднак спосіб нівелювати подорожчання є. Можна оформити електронну візу, яка коштує 77 доларів, а не 102, як при особистій подачі документів у консульство.

Нагадаємо, раніше були лібералізовані умови користування індійською електронною візою. В’їжджати в Індію за електронним дозволом можна протягом 124-х днів, а не 34-х, як раніше.

До речі, експерти не виключають, що подорожчання туристичної візи — це елемент маркетингового ходу, покликаного стимулювати попит на електронні дозволи і розвантажити індійські консульства від черг.

Коментарі закриті.

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

Послуги Бізнес Візит:
//
viber