24/03/2017

Індія подовжить дію електронних віз для українців

Індія подовжить дію електронних віз для українців

З 01.04.2017 електронна індійська віза видається на 60 діб, а не на 30, як раніше. Також збільшується проміжок часу, протягом якого можна нею скористатися.

Так, за старими правилами хто отримав електронну візу зобов’язаний в’їхати в країну максимум через 34 дні з моменту подачі заявки. Після 1-го квітня дозволом на в’їзд можна скористатися протягом 124-х діб з дня звернення за документом.

Такий крок з боку індійського уряду полегшить планування подорожей і позбавить туристів від додаткових візових турбот на випадок зміни планів. Бувають ситуації, що потрібно перенести поїздку на пару місяців.

infoЕлектронна віза дійсна 124 дні, а оформляється досить швидко. Подати заявку слід не пізніше, ніж за 4 доби до дня запланованого в’їзду в Індію — це правило залишається незмінним.

Варто відзначити, що попит на електронні візи зростає. Тільки в грудні 2016-го по документам, отриманим в режимі онлайн, Індію відвідало більше 1 600 000 чоловік. Це в півтора рази більше, ніж за аналогічний період 2015-го року. Передбачається, що з впровадженням нових правил турпотік до Індії зросте.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Tumblr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
21.08.2017

З 1 жовтня послуга реєстрації в аеропорту від МАУ стане повсюдно платною. Нововведення поширюється на всіх авіапасажирів, що летять економ-класом. Таке рішення перевізник прийняв у зв’язку з удосконаленням системи безкоштовної онлайн-реєстрації, якою тепер можуть скористатися навіть далекі від комп’ютерних технологій авіапасажири. Реєстрація через Інтернет доступна за 48 годин до вильоту. Способів реєстрації – два. Способи реєстрації на рейси МАУ: Мобільний… Читати далі

18.08.2017

В Єрусалимі пройде щорічний фестиваль мистецтв «Мекудешет». У цьому році він відбудеться 23 серпня і триватиме до 15 вересня. «Мекудешет» традиційно виконує дві важливі місії. По-перше, популяризує унікальність Єрусалиму, приваблює гостей і туристів. По-друге, поєднує людей мистецтва і дає їм платформу для демонстрації своїх досягнень. Варто відзначити, що це не тільки люди мистецтва в звичному розумінні — художники, артисти, музиканти… Читати далі

17.08.2017

Швейцарія відтепер — власниця найдовшого на Землі підвісного моста. Це суто пішохідна споруда довжиною 494 метри, підвішений на висоті 85 м. Знаходиться ця суперконструкція над ущелиною Грабенгуфер, що на півдні країни, і стає відтепер частиною дводенного пішохідного маршруту Цермат-Грэхен. Пішохідний міст збудований із застосуванням сучасних інноваційних технологій, оснащений системою гасіння вібрації, бічними огорожами і тому абсолютно безпечний для туристів будь-якого… Читати далі

Услуги Бизнес Визит: