24/03/2017

Індія подовжить дію електронних віз для українців

Індія подовжить дію електронних віз для українців

З 01.04.2017 електронна індійська віза видається на 60 діб, а не на 30, як раніше. Також збільшується проміжок часу, протягом якого можна нею скористатися.

Так, за старими правилами хто отримав електронну візу зобов’язаний в’їхати в країну максимум через 34 дні з моменту подачі заявки. Після 1-го квітня дозволом на в’їзд можна скористатися протягом 124-х діб з дня звернення за документом.

Такий крок з боку індійського уряду полегшить планування подорожей і позбавить туристів від додаткових візових турбот на випадок зміни планів. Бувають ситуації, що потрібно перенести поїздку на пару місяців.

infoЕлектронна віза дійсна 124 дні, а оформляється досить швидко. Подати заявку слід не пізніше, ніж за 4 доби до дня запланованого в’їзду в Індію — це правило залишається незмінним.

Варто відзначити, що попит на електронні візи зростає. Тільки в грудні 2016-го по документам, отриманим в режимі онлайн, Індію відвідало більше 1 600 000 чоловік. Це в півтора рази більше, ніж за аналогічний період 2015-го року. Передбачається, що з впровадженням нових правил турпотік до Індії зросте.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Tumblr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
18.10.2017

11 листопада у столиці Арабських Еміратів планується відкриття філії французького Лувру. Цей урочистий момент переносили неодноразово, однак цього разу все відбудеться і пройде в найкращому вигляді. У колекцію арабського Лувру увійшли твори Гогена, Пікассо, Мане, інших митців зі світовим ім’ям. Своїми картинами з «Новим Лувром» поділилися французький Центр Помпіду, Версаля та власне Лувр. Особливість музею така, що він побудований фактично… Читати далі

17.10.2017

19-26 листопада ізраїльтяни запрошують в гості на фестиваль перелітних птахів, який пройде в заповіднику Хула. В цей період там відпочивають птахи, що мігрують на південь. Деякі види тут же і залишаються на зимівлю, орнітологи нарахували в долині близько 400 різновидів пернатих. Це підвиди лелек, бакланів, фламінго, морських орлів і інших співучих і хижих. Крім птахів, там живуть черепахи, риби, видри,… Читати далі

16.10.2017

Дуже скоро з’являться нові можливості регіонального залізничного сполучення. Починаючи з 2 листопада, на лінію виходить новий пасажирський потяг Харків – Ковель – Харків. Такі дії допоможуть оптимізувати турпотік бажаючих відпочити в Західній Україні — наприклад, на Шацьких озерах влітку або в Карпатах взимку. Поїзд буде слідувати через полтавський, кременчуцький, корсунський, знаменський, рівненський, луцький і інші вокзали. Всього в дорозі буде… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: