24/03/2017

Індія подовжить дію електронних віз для українців

Індія подовжить дію електронних віз для українців

З 01.04.2017 електронна індійська віза видається на 60 діб, а не на 30, як раніше. Також збільшується проміжок часу, протягом якого можна нею скористатися.

Так, за старими правилами хто отримав електронну візу зобов’язаний в’їхати в країну максимум через 34 дні з моменту подачі заявки. Після 1-го квітня дозволом на в’їзд можна скористатися протягом 124-х діб з дня звернення за документом.

Такий крок з боку індійського уряду полегшить планування подорожей і позбавить туристів від додаткових візових турбот на випадок зміни планів. Бувають ситуації, що потрібно перенести поїздку на пару місяців.

infoЕлектронна віза дійсна 124 дні, а оформляється досить швидко. Подати заявку слід не пізніше, ніж за 4 доби до дня запланованого в’їзду в Індію — це правило залишається незмінним.

Варто відзначити, що попит на електронні візи зростає. Тільки в грудні 2016-го по документам, отриманим в режимі онлайн, Індію відвідало більше 1 600 000 чоловік. Це в півтора рази більше, ніж за аналогічний період 2015-го року. Передбачається, що з впровадженням нових правил турпотік до Індії зросте.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
22.06.2017

Перевізник Czech Airlines оголосив про збільшення частотності регулярних перельотів з Праги до Одеси. З 28 червня і до закінчення літньої навігації, тобто до кінця жовтня «Чеські авіалінії» 4 рази в тиждень ,elenm літати в «Південну Пальміру». Додатковий рейс планується в середу пізно ввечері з прибуттям в Одесу близько другої ночі. Взимку чеський перевізник літав двічі на тиждень, з кінця квітня… Читати далі

21.06.2017

З 18 червня угорський лоукостер «ВізЕйр» почав польотну програму Львів – Берлін – Львів. Аеропорт прибуття в Берлін — Шенефельд. Літаки літають двічі на тиждень — середа і неділя. Такий розклад збережеться до кінця літньої навігації. З кінця жовтня значаться вже інші дні вильоту — понеділок і п’ятниця, час відправлення рейсу також інший. Номери прямих і зворотних авіарейсів при цьому… Читати далі

20.06.2017

Темпераментні італійці, які знають сенс в задоволеннях життя, побудували в Тоскані ціле місто-музей, який занурює приїжджих в історію італійського виноробства. Музей доступний погляду туристів в комуні Кастаньето Кардуччі. Місто — виноробний музей носить досить претензійну назву World Wine Town. Хоча, по суті, воно вірне — навряд чи десь у світі можливо побачити щось конкурентоспроможне, враховуючи фантазію італійців. Незвичайне «музейне» місто… Читати далі

Услуги Бизнес Визит: