24/03/2017

Індія подовжить дію електронних віз для українців

Індія подовжить дію електронних віз для українців

З 01.04.2017 електронна індійська віза видається на 60 діб, а не на 30, як раніше. Також збільшується проміжок часу, протягом якого можна нею скористатися.

Так, за старими правилами хто отримав електронну візу зобов’язаний в’їхати в країну максимум через 34 дні з моменту подачі заявки. Після 1-го квітня дозволом на в’їзд можна скористатися протягом 124-х діб з дня звернення за документом.

Такий крок з боку індійського уряду полегшить планування подорожей і позбавить туристів від додаткових візових турбот на випадок зміни планів. Бувають ситуації, що потрібно перенести поїздку на пару місяців.

infoЕлектронна віза дійсна 124 дні, а оформляється досить швидко. Подати заявку слід не пізніше, ніж за 4 доби до дня запланованого в’їзду в Індію — це правило залишається незмінним.

Варто відзначити, що попит на електронні візи зростає. Тільки в грудні 2016-го по документам, отриманим в режимі онлайн, Індію відвідало більше 1 600 000 чоловік. Це в півтора рази більше, ніж за аналогічний період 2015-го року. Передбачається, що з впровадженням нових правил турпотік до Індії зросте.

Коментарі закриті.

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

Послуги Бізнес Візит:
//
viber