21/11/2016

Літати через Ригу стало комфортніше: відкрито новий термінал!

Літати через Ригу стало комфортніше: відкрито новий термінал!

Міжнародний аеропорт «Rīga» може з комфортом обслужити до 10-ти мільйонів пасажирів на рік. Хоча ще недавно річний 5-мільйонний пасажиропотік змушував служби аеропорту працювати на межі можливостей. Тепер, з відкриттям нового терміналу «Північний», у розпорядженні авіапасажирів ще 19 виходів на посадку, 3 телетрапи, 5 кафе, новий зал очікування з дитячими ігровими майданчиками.

Таким чином, площа ризького аеровокзалу розширилася майже на 10 квадратних кілометрів, а разом з з’єднувальними переходами терміналів і галереями – більш ніж на 17 кв. км.

infoЦе – принциповий момент, так як кожен четвертий пасажир прямує через аеропорт «Rīga» транзитом. Тому можливість провести години очікування з максимальним комфортом і мінімальними чергами на контроль має значення.

Крім того, новий термінал розташовується ближче до місця стоянки авіалайнерів, що дозволяє швидше здійснювати посадку і висадку пасажирів, активніше використовувати телетрапы і рідше задіяти автобуси для доставки пасажирів на борт. Також у рамках реконструкції аеропорту обладнана нова система заправки літаків, що дозволяє прискорити процес. Це важливо для далекомагістральних судів, на заправку яких звичайним способом йде багато часу.

Відкриття терміналу «Північний» стало черговим після розширення в 2015 році залу прильоту етапом реконструкції аеропорту Риги. Далі заплановано розширення залів видачі багажу та реєстрації на рейси, будівництво багаторівневої автопарковки та інтеграція транспортної під’їзної схеми аеропорту із залізничною станцією в рамках європейського проекту «Rail Baltica».

«Rail Baltica» — це проект залізниці зі стандартною європейською шириною колії, яка з’єднає Таллінн і Берлін через Ригу, Каунас і Варшаву. У подальшій перспективі розглядається продовження маршруту від Берліна до Венеції і будівництво підводного тунелю з Таллінна до Хельсінкі. Таким чином, аеропорт «Rīga» стане ще зручніше для пасажирів, які подорожують через Європу.

Коментарі закриті.

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

Послуги Бізнес Візит:
//
viber