21/11/2016

Літати через Ригу стало комфортніше: відкрито новий термінал!

Літати через Ригу стало комфортніше: відкрито новий термінал!

Міжнародний аеропорт «Rīga» може з комфортом обслужити до 10-ти мільйонів пасажирів на рік. Хоча ще недавно річний 5-мільйонний пасажиропотік змушував служби аеропорту працювати на межі можливостей. Тепер, з відкриттям нового терміналу «Північний», у розпорядженні авіапасажирів ще 19 виходів на посадку, 3 телетрапи, 5 кафе, новий зал очікування з дитячими ігровими майданчиками.

Таким чином, площа ризького аеровокзалу розширилася майже на 10 квадратних кілометрів, а разом з з’єднувальними переходами терміналів і галереями – більш ніж на 17 кв. км.

infoЦе – принциповий момент, так як кожен четвертий пасажир прямує через аеропорт «Rīga» транзитом. Тому можливість провести години очікування з максимальним комфортом і мінімальними чергами на контроль має значення.

Крім того, новий термінал розташовується ближче до місця стоянки авіалайнерів, що дозволяє швидше здійснювати посадку і висадку пасажирів, активніше використовувати телетрапы і рідше задіяти автобуси для доставки пасажирів на борт. Також у рамках реконструкції аеропорту обладнана нова система заправки літаків, що дозволяє прискорити процес. Це важливо для далекомагістральних судів, на заправку яких звичайним способом йде багато часу.

Відкриття терміналу «Північний» стало черговим після розширення в 2015 році залу прильоту етапом реконструкції аеропорту Риги. Далі заплановано розширення залів видачі багажу та реєстрації на рейси, будівництво багаторівневої автопарковки та інтеграція транспортної під’їзної схеми аеропорту із залізничною станцією в рамках європейського проекту «Rail Baltica».

«Rail Baltica» — це проект залізниці зі стандартною європейською шириною колії, яка з’єднає Таллінн і Берлін через Ригу, Каунас і Варшаву. У подальшій перспективі розглядається продовження маршруту від Берліна до Венеції і будівництво підводного тунелю з Таллінна до Хельсінкі. Таким чином, аеропорт «Rīga» стане ще зручніше для пасажирів, які подорожують через Європу.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Tumblr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
18.10.2017

11 листопада у столиці Арабських Еміратів планується відкриття філії французького Лувру. Цей урочистий момент переносили неодноразово, однак цього разу все відбудеться і пройде в найкращому вигляді. У колекцію арабського Лувру увійшли твори Гогена, Пікассо, Мане, інших митців зі світовим ім’ям. Своїми картинами з «Новим Лувром» поділилися французький Центр Помпіду, Версаля та власне Лувр. Особливість музею така, що він побудований фактично… Читати далі

17.10.2017

19-26 листопада ізраїльтяни запрошують в гості на фестиваль перелітних птахів, який пройде в заповіднику Хула. В цей період там відпочивають птахи, що мігрують на південь. Деякі види тут же і залишаються на зимівлю, орнітологи нарахували в долині близько 400 різновидів пернатих. Це підвиди лелек, бакланів, фламінго, морських орлів і інших співучих і хижих. Крім птахів, там живуть черепахи, риби, видри,… Читати далі

16.10.2017

Дуже скоро з’являться нові можливості регіонального залізничного сполучення. Починаючи з 2 листопада, на лінію виходить новий пасажирський потяг Харків – Ковель – Харків. Такі дії допоможуть оптимізувати турпотік бажаючих відпочити в Західній Україні — наприклад, на Шацьких озерах влітку або в Карпатах взимку. Поїзд буде слідувати через полтавський, кременчуцький, корсунський, знаменський, рівненський, луцький і інші вокзали. Всього в дорозі буде… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: