21/11/2016

Літати через Ригу стало комфортніше: відкрито новий термінал!

Літати через Ригу стало комфортніше: відкрито новий термінал!

Міжнародний аеропорт «Rīga» може з комфортом обслужити до 10-ти мільйонів пасажирів на рік. Хоча ще недавно річний 5-мільйонний пасажиропотік змушував служби аеропорту працювати на межі можливостей. Тепер, з відкриттям нового терміналу «Північний», у розпорядженні авіапасажирів ще 19 виходів на посадку, 3 телетрапи, 5 кафе, новий зал очікування з дитячими ігровими майданчиками.

Таким чином, площа ризького аеровокзалу розширилася майже на 10 квадратних кілометрів, а разом з з’єднувальними переходами терміналів і галереями – більш ніж на 17 кв. км.

infoЦе – принциповий момент, так як кожен четвертий пасажир прямує через аеропорт «Rīga» транзитом. Тому можливість провести години очікування з максимальним комфортом і мінімальними чергами на контроль має значення.

Крім того, новий термінал розташовується ближче до місця стоянки авіалайнерів, що дозволяє швидше здійснювати посадку і висадку пасажирів, активніше використовувати телетрапы і рідше задіяти автобуси для доставки пасажирів на борт. Також у рамках реконструкції аеропорту обладнана нова система заправки літаків, що дозволяє прискорити процес. Це важливо для далекомагістральних судів, на заправку яких звичайним способом йде багато часу.

Відкриття терміналу «Північний» стало черговим після розширення в 2015 році залу прильоту етапом реконструкції аеропорту Риги. Далі заплановано розширення залів видачі багажу та реєстрації на рейси, будівництво багаторівневої автопарковки та інтеграція транспортної під’їзної схеми аеропорту із залізничною станцією в рамках європейського проекту «Rail Baltica».

«Rail Baltica» — це проект залізниці зі стандартною європейською шириною колії, яка з’єднає Таллінн і Берлін через Ригу, Каунас і Варшаву. У подальшій перспективі розглядається продовження маршруту від Берліна до Венеції і будівництво підводного тунелю з Таллінна до Хельсінкі. Таким чином, аеропорт «Rīga» стане ще зручніше для пасажирів, які подорожують через Європу.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Tumblr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
21.08.2017

З 1 жовтня послуга реєстрації в аеропорту від МАУ стане повсюдно платною. Нововведення поширюється на всіх авіапасажирів, що летять економ-класом. Таке рішення перевізник прийняв у зв’язку з удосконаленням системи безкоштовної онлайн-реєстрації, якою тепер можуть скористатися навіть далекі від комп’ютерних технологій авіапасажири. Реєстрація через Інтернет доступна за 48 годин до вильоту. Способів реєстрації – два. Способи реєстрації на рейси МАУ: Мобільний… Читати далі

18.08.2017

В Єрусалимі пройде щорічний фестиваль мистецтв «Мекудешет». У цьому році він відбудеться 23 серпня і триватиме до 15 вересня. «Мекудешет» традиційно виконує дві важливі місії. По-перше, популяризує унікальність Єрусалиму, приваблює гостей і туристів. По-друге, поєднує людей мистецтва і дає їм платформу для демонстрації своїх досягнень. Варто відзначити, що це не тільки люди мистецтва в звичному розумінні — художники, артисти, музиканти… Читати далі

17.08.2017

Швейцарія відтепер — власниця найдовшого на Землі підвісного моста. Це суто пішохідна споруда довжиною 494 метри, підвішений на висоті 85 м. Знаходиться ця суперконструкція над ущелиною Грабенгуфер, що на півдні країни, і стає відтепер частиною дводенного пішохідного маршруту Цермат-Грэхен. Пішохідний міст збудований із застосуванням сучасних інноваційних технологій, оснащений системою гасіння вібрації, бічними огорожами і тому абсолютно безпечний для туристів будь-якого… Читати далі

Услуги Бизнес Визит: