21/11/2016

Літати через Ригу стало комфортніше: відкрито новий термінал!

Літати через Ригу стало комфортніше: відкрито новий термінал!

Міжнародний аеропорт «Rīga» може з комфортом обслужити до 10-ти мільйонів пасажирів на рік. Хоча ще недавно річний 5-мільйонний пасажиропотік змушував служби аеропорту працювати на межі можливостей. Тепер, з відкриттям нового терміналу «Північний», у розпорядженні авіапасажирів ще 19 виходів на посадку, 3 телетрапи, 5 кафе, новий зал очікування з дитячими ігровими майданчиками.

Таким чином, площа ризького аеровокзалу розширилася майже на 10 квадратних кілометрів, а разом з з’єднувальними переходами терміналів і галереями – більш ніж на 17 кв. км.

infoЦе – принциповий момент, так як кожен четвертий пасажир прямує через аеропорт «Rīga» транзитом. Тому можливість провести години очікування з максимальним комфортом і мінімальними чергами на контроль має значення.

Крім того, новий термінал розташовується ближче до місця стоянки авіалайнерів, що дозволяє швидше здійснювати посадку і висадку пасажирів, активніше використовувати телетрапы і рідше задіяти автобуси для доставки пасажирів на борт. Також у рамках реконструкції аеропорту обладнана нова система заправки літаків, що дозволяє прискорити процес. Це важливо для далекомагістральних судів, на заправку яких звичайним способом йде багато часу.

Відкриття терміналу «Північний» стало черговим після розширення в 2015 році залу прильоту етапом реконструкції аеропорту Риги. Далі заплановано розширення залів видачі багажу та реєстрації на рейси, будівництво багаторівневої автопарковки та інтеграція транспортної під’їзної схеми аеропорту із залізничною станцією в рамках європейського проекту «Rail Baltica».

«Rail Baltica» — це проект залізниці зі стандартною європейською шириною колії, яка з’єднає Таллінн і Берлін через Ригу, Каунас і Варшаву. У подальшій перспективі розглядається продовження маршруту від Берліна до Венеції і будівництво підводного тунелю з Таллінна до Хельсінкі. Таким чином, аеропорт «Rīga» стане ще зручніше для пасажирів, які подорожують через Європу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
22.06.2017

Перевізник Czech Airlines оголосив про збільшення частотності регулярних перельотів з Праги до Одеси. З 28 червня і до закінчення літньої навігації, тобто до кінця жовтня «Чеські авіалінії» 4 рази в тиждень ,elenm літати в «Південну Пальміру». Додатковий рейс планується в середу пізно ввечері з прибуттям в Одесу близько другої ночі. Взимку чеський перевізник літав двічі на тиждень, з кінця квітня… Читати далі

21.06.2017

З 18 червня угорський лоукостер «ВізЕйр» почав польотну програму Львів – Берлін – Львів. Аеропорт прибуття в Берлін — Шенефельд. Літаки літають двічі на тиждень — середа і неділя. Такий розклад збережеться до кінця літньої навігації. З кінця жовтня значаться вже інші дні вильоту — понеділок і п’ятниця, час відправлення рейсу також інший. Номери прямих і зворотних авіарейсів при цьому… Читати далі

20.06.2017

Темпераментні італійці, які знають сенс в задоволеннях життя, побудували в Тоскані ціле місто-музей, який занурює приїжджих в історію італійського виноробства. Музей доступний погляду туристів в комуні Кастаньето Кардуччі. Місто — виноробний музей носить досить претензійну назву World Wine Town. Хоча, по суті, воно вірне — навряд чи десь у світі можливо побачити щось конкурентоспроможне, враховуючи фантазію італійців. Незвичайне «музейне» місто… Читати далі

Услуги Бизнес Визит: