04/09/2019

Lufthansa експериментує з посадкою на борт

Lufthansa експериментує з посадкою на борт

Всім, хто літає рейсами «Люфтганзи», потрібно бути потенційно готовими до нових експериментів з боку авіакомпанії. На цей раз експеримент з посадкою пасажирів в літак. Мета – оптимізувати та зробити комфортнішим процес посадки пасажирів і скоротити час на цей етап підготовки до польоту для авіакомпанії.

В ідеальному варіанті новий алгоритм посадки під кодовою назвою Wilma повинен прискорити завантаження на борт і мінімізувати ймовірність затримки авіарейсів.

infoСенс нового алгоритму посадки в наступному: спочатку сідають пасажири, що отримали посадковий талон на місця біля ілюмінаторів, потім – мандрівники з квитками на місця поруч, і в останню чергу запросять на посадку тих, у кого квитки біля проходу.

Зрозуміло, це не означає якихось жорстких обмежень: якщо летить сім’я з трьох осіб, що займає весь ряд з трьох крісел, то вони відправляться на посадку все разом. Теж стосується і групових подорожей: вся група мандрівників буде відправлена на посадку без диференціації по місцях в салоні.

Якщо вибрати поодиноких пасажирів і хоч якось упорядкувати посадку тих, хто летить удвох, то економія часу на розміщення в салоні вже помітна. У всякому разі, до таких висновків прийшли в «Люфтганзі» за результатами алгоритму Wilma в аеропорту Франкфурта. Найближчим часом експеримент буде поширений на інші аеропорти, куди літає Lufthansa, так що будьте уважні!

Коментарі закриті.

Інші новини
10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

04.12.2019

З 1 грудня на авіамаршрутах «Мотор Січ» всередині країни починають діяти нові нормативи для багажу, що провозиться безкоштовно. Зміни торкнулися всіх тарифних планів компанії. Нові правила провезення багажу поширюються на авіаквитки, викуплені після 24 листопада. Якщо квиток був придбаний раніше, авіакомпанія переконливо просить брати в дорогу квитанцію. В цьому випадку пасажир зможе скористатися колишніми нормами. Нормативи для різних тарифних планів:… Читати далі

27.11.2019

Мандрівникам з України стало простіше орієнтуватися всередині найбільшого в Європі палацового комплексу — Бельведер. Цього літа аудіогіди віденського музею заговорили і українською мовою. Тому тепер наші співвітчизники можуть сміливо планувати самостійне відвідування пам’ятки. І не боятися, що багато цікавих фактів залишиться поза увагою. Палацовий комплекс зведений в далекому XVIII сторіччі і зберігся до наших днів практично в первозданному стані. Крім… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: