04/09/2019

Lufthansa експериментує з посадкою на борт

Lufthansa експериментує з посадкою на борт

Всім, хто літає рейсами «Люфтганзи», потрібно бути потенційно готовими до нових експериментів з боку авіакомпанії. На цей раз експеримент з посадкою пасажирів в літак. Мета – оптимізувати та зробити комфортнішим процес посадки пасажирів і скоротити час на цей етап підготовки до польоту для авіакомпанії.

В ідеальному варіанті новий алгоритм посадки під кодовою назвою Wilma повинен прискорити завантаження на борт і мінімізувати ймовірність затримки авіарейсів.

infoСенс нового алгоритму посадки в наступному: спочатку сідають пасажири, що отримали посадковий талон на місця біля ілюмінаторів, потім – мандрівники з квитками на місця поруч, і в останню чергу запросять на посадку тих, у кого квитки біля проходу.

Зрозуміло, це не означає якихось жорстких обмежень: якщо летить сім’я з трьох осіб, що займає весь ряд з трьох крісел, то вони відправляться на посадку все разом. Теж стосується і групових подорожей: вся група мандрівників буде відправлена на посадку без диференціації по місцях в салоні.

Якщо вибрати поодиноких пасажирів і хоч якось упорядкувати посадку тих, хто летить удвох, то економія часу на розміщення в салоні вже помітна. У всякому разі, до таких висновків прийшли в «Люфтганзі» за результатами алгоритму Wilma в аеропорту Франкфурта. Найближчим часом експеримент буде поширений на інші аеропорти, куди літає Lufthansa, так що будьте уважні!

Коментарі закриті.

Інші новини
15.10.2019

В мерії Запоріжжя офіційно підтвердили: ремонтні роботи злітно-посадкової смуги вийшли на фінішну пряму. Відкриття аеропорту заплановано на 22 жовтня. У зв’язку з цим компанія «Мотор Січ» вже анонсувала зміни в розкладі польотів. З 28.10.2019 із Запоріжжя знову літатимуть борти в Мінськ та Київ. Маршрут Дніпро-Мінськ-Дніпро, що дійсний сьогодні, закривається. Розклад авіарейсів Запоріжжя-Мінськ-Запоріжжя: Запоріжжя-Мінськ 06:45—10:00 (1х3х5хх) Запоріжжя-Мінськ 07:45—11:00 (хххххх7) Мінськ-Запоріжжя 15:00—16:15… Читати далі

08.10.2019

Гарні новини для тих, хто мріє подорожувати в далекі країни. Тепер в Саудівську Аравію візу отримати можна, а в Еквадор — більше не потрібно. Нагадаємо, що дотепер Саудівська Аравія була практично закритою країною для туристів. Безперешкодно перетнути її кордон дозволялося лише мусульманам-паломникам, які подорожують групою. У рідкісних випадках дозвіл на в’їзд отримували мандрівники чоловічої статі. Тепер же туристи можуть сміливо… Читати далі

01.10.2019

Авіакомпанія Uzbekistan Airways анонсувала початок польотів до столиці України в аеропорт «Бориспіль». Перший виліт з Ташкента відбудеться 5-го жовтня. Надалі перельоти здійснюватимуться щотижня по вихідних. Розклад авіарейсів Ташкент-Київ-Ташкент: HY3563 Ташкент-Київ — 23: 55-02: 45 (по суботах). HY3564 Київ-Ташкент — 04: 15-10: 45 (по неділях). Зі столиці Узбекистану до України авіалайнер буде летіти майже п’ять годин, назад — чотири з половиною…. Читати далі

Послуги Бізнес Візит: