04/09/2019

Lufthansa експериментує з посадкою на борт

Lufthansa експериментує з посадкою на борт

Всім, хто літає рейсами «Люфтганзи», потрібно бути потенційно готовими до нових експериментів з боку авіакомпанії. На цей раз експеримент з посадкою пасажирів в літак. Мета – оптимізувати та зробити комфортнішим процес посадки пасажирів і скоротити час на цей етап підготовки до польоту для авіакомпанії.

В ідеальному варіанті новий алгоритм посадки під кодовою назвою Wilma повинен прискорити завантаження на борт і мінімізувати ймовірність затримки авіарейсів.

infoСенс нового алгоритму посадки в наступному: спочатку сідають пасажири, що отримали посадковий талон на місця біля ілюмінаторів, потім – мандрівники з квитками на місця поруч, і в останню чергу запросять на посадку тих, у кого квитки біля проходу.

Зрозуміло, це не означає якихось жорстких обмежень: якщо летить сім’я з трьох осіб, що займає весь ряд з трьох крісел, то вони відправляться на посадку все разом. Теж стосується і групових подорожей: вся група мандрівників буде відправлена на посадку без диференціації по місцях в салоні.

Якщо вибрати поодиноких пасажирів і хоч якось упорядкувати посадку тих, хто летить удвох, то економія часу на розміщення в салоні вже помітна. У всякому разі, до таких висновків прийшли в «Люфтганзі» за результатами алгоритму Wilma в аеропорту Франкфурта. Найближчим часом експеримент буде поширений на інші аеропорти, куди літає Lufthansa, так що будьте уважні!

Коментарі закриті.

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

Послуги Бізнес Візит:
//
viber