03/08/2017

МАУ буде годувати, але не всіх

МАУ буде годувати, але не всіх

МАУ повернула харчування в економклас на деяких внутрішніх авіарейсах. Так, авіапасажири МАУ зможуть за півтори доби до рейсу оплатити холодне меню — бутерброди, солодощі, салати, сирну тарілку.

У комплекті з чаєм або кавою замовлення вийде за вартістю близько 5 євро. При бажанні можна замовити кілька порцій — однакових або різних — і оплатити їх тут же в режимі онлайн.

Замовлення закусок відтепер доступно для мандрівників, що вилітають рейсами Київ — Чернівці, Київ — Херсон, Київ — Львів. Уточнимо, що в економі доступно лише меню, що не вимагає розігріву. При тому, що бізнес-клас на українських авіанапрямках може заздалегідь замовити гаряче харчування, в класі економ таку послугу вводити поки не планується.

infoБезкоштовне харчування на внутрішніх маршрутах МАУ скасувала ще в 2011 році, на міждержавних рейсах середньої дальності — в 2014 році. Зараз сервіс потихеньку повертається, але вже платний.

Так, на міждержавних маршрутах порцію їжі можливо замовити і оплатити заздалегідь або купити закуски на борту. А зараз попереднє замовлення стало доступним і на частини внутрішніх рейсів.

Коментарі закриті.

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

Послуги Бізнес Візит:
//
viber