03/08/2017

МАУ буде годувати, але не всіх

МАУ буде годувати, але не всіх

МАУ повернула харчування в економклас на деяких внутрішніх авіарейсах. Так, авіапасажири МАУ зможуть за півтори доби до рейсу оплатити холодне меню — бутерброди, солодощі, салати, сирну тарілку.

У комплекті з чаєм або кавою замовлення вийде за вартістю близько 5 євро. При бажанні можна замовити кілька порцій — однакових або різних — і оплатити їх тут же в режимі онлайн.

Замовлення закусок відтепер доступно для мандрівників, що вилітають рейсами Київ — Чернівці, Київ — Херсон, Київ — Львів. Уточнимо, що в економі доступно лише меню, що не вимагає розігріву. При тому, що бізнес-клас на українських авіанапрямках може заздалегідь замовити гаряче харчування, в класі економ таку послугу вводити поки не планується.

infoБезкоштовне харчування на внутрішніх маршрутах МАУ скасувала ще в 2011 році, на міждержавних рейсах середньої дальності — в 2014 році. Зараз сервіс потихеньку повертається, але вже платний.

Так, на міждержавних маршрутах порцію їжі можливо замовити і оплатити заздалегідь або купити закуски на борту. А зараз попереднє замовлення стало доступним і на частини внутрішніх рейсів.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Tumblr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
17.11.2017

В наступному році Прага планує запропонувати туристам нову послугу – вечірку в переобладнаному під бар трамваї. Під цей проект виділять списаний трамвай моделі ТЗ – один з тих, що випускали в 60-70-ті роки минулого ХХ століття. За реалізацію проекту візьметься спеціалізована транспортна фірма DPP, яка сподівається впоратися з переобладнанням до вересня наступного року, щоб встигнути представити новинку на форумі InnoTrans… Читати далі

16.11.2017

З 10 грудня дістатися до Перемишля без пересадок можна буде не лише зі столиці, але і з Одеси. Пасажирському потягу вже привласнені номери 35/36 і вже визначені зупинки на території України. Він буде зупинятися на жмеринському, тернопільському, львівському, вапнярському, хмельницькому вокзалах і на декількох станціях менше. Зупинки на польській території поки узгоджуються. Від їх загального числа і тривалості буде залежати… Читати далі

15.11.2017

Популярний гірськолижний курорт Агс1950 Le Village запрошує відзначити православне Різдво 2018 року в центрі французьких Альп. Відомий французький курорт в новому зимовому сезоні вирішив цілеспрямовано порадувати російськомовних туристів. При тому що Франція – переважно католицька держава, Агс1950 готує грандіозну програму на святкові дати 7-13 січня, тобто аж до Старого Нового Року, також шанованого в країнах СНД. Заплановані покази мод, в… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: