12/09/2016

МАУ перестане враховувати милі за авіапольоти з компанією Swiss

МАУ перестане враховувати милі за авіапольоти з компанією Swiss

Перевізник МАУ оголосив про те, що з 30 вересня припиняє взаємну співпрацю з авіакомпанією Swiss у рамках «Панорама Клуб».

З цього дня МАУ більше не нараховує призові милі за перельоти літаками Swiss, а власники бонусних миль «Панорама Клуб» втрачають можливість скористатися ними для розрахунку за квитки і послуги Swiss.

infoАвіакомпанії попереджають про зміну правил співробітництва заздалегідь. Всі квитки, вже оплачені милями в рамках програми лояльності, як і раніше в силі.

По 30 вересня включно співробітництво продовжується, тому варто скористатися пропозицією, поки залишається така можливість.

«Панорама Клуб» — це спеціальний клуб для пасажирів, котрі часто подорожують, організований МАУ. Чим більше миль ви подолали з літаками Міжнародних авіаліній, тим більше бонусів належить вам від компанії. Для цього при замовленні авіаквитка слід пред’явити картку або назвати номер членської картки Клубу.

Далі цими призовими милями ви зможете оплатити понаднормове перевезення багажу, послугу супроводу дітей і навіть квиток. В залежності від класів обслуговування і бронювання, можна отримати від МАУ додаткові милі на рахунок з коефіцієнтом 10 – 150 відсотків.

Коментарі закриті.

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

Послуги Бізнес Візит:
//
viber