12/09/2016

МАУ перестане враховувати милі за авіапольоти з компанією Swiss

МАУ перестане враховувати милі за авіапольоти з компанією Swiss

Перевізник МАУ оголосив про те, що з 30 вересня припиняє взаємну співпрацю з авіакомпанією Swiss у рамках «Панорама Клуб».

З цього дня МАУ більше не нараховує призові милі за перельоти літаками Swiss, а власники бонусних миль «Панорама Клуб» втрачають можливість скористатися ними для розрахунку за квитки і послуги Swiss.

infoАвіакомпанії попереджають про зміну правил співробітництва заздалегідь. Всі квитки, вже оплачені милями в рамках програми лояльності, як і раніше в силі.

По 30 вересня включно співробітництво продовжується, тому варто скористатися пропозицією, поки залишається така можливість.

«Панорама Клуб» — це спеціальний клуб для пасажирів, котрі часто подорожують, організований МАУ. Чим більше миль ви подолали з літаками Міжнародних авіаліній, тим більше бонусів належить вам від компанії. Для цього при замовленні авіаквитка слід пред’явити картку або назвати номер членської картки Клубу.

Далі цими призовими милями ви зможете оплатити понаднормове перевезення багажу, послугу супроводу дітей і навіть квиток. В залежності від класів обслуговування і бронювання, можна отримати від МАУ додаткові милі на рахунок з коефіцієнтом 10 – 150 відсотків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
04.12.2019

З 1 грудня на авіамаршрутах «Мотор Січ» всередині країни починають діяти нові нормативи для багажу, що провозиться безкоштовно. Зміни торкнулися всіх тарифних планів компанії. Нові правила провезення багажу поширюються на авіаквитки, викуплені після 24 листопада. Якщо квиток був придбаний раніше, авіакомпанія переконливо просить брати в дорогу квитанцію. В цьому випадку пасажир зможе скористатися колишніми нормами. Нормативи для різних тарифних планів:… Читати далі

27.11.2019

Мандрівникам з України стало простіше орієнтуватися всередині найбільшого в Європі палацового комплексу — Бельведер. Цього літа аудіогіди віденського музею заговорили і українською мовою. Тому тепер наші співвітчизники можуть сміливо планувати самостійне відвідування пам’ятки. І не боятися, що багато цікавих фактів залишиться поза увагою. Палацовий комплекс зведений в далекому XVIII сторіччі і зберігся до наших днів практично в первозданному стані. Крім… Читати далі

20.11.2019

Норвегія не є популярним туристичним напрямком серед українців. Але вже скоро потік мандрівників на узбережжя Північного Льодовитого океану сильно збільшиться. А все тому, що в найближчому майбутньому влада Норвегії має намір запрошувати гостей милуватися китами. Щоб спостерігати за життям морських мешканців було зручніше, в планах — обладнання оглядового майданчика: The Whale. Його побудують поряд із містечком Анденес. Причому споруду планується… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: