22/04/2019

МАУ вводить нові тарифи для економкласу

МАУ вводить нові тарифи для економкласу

МАУ презентувала зміни у формуванні тарифів економкласу. Відтепер економтариф включає три підтарифи, і пасажири, що летять економкласом, можуть вибрати одну з трьох категорій квитків. Нововведення стосуються всіх внутрішніх і закордонний середньомагістральних авіанапрямків.

  • Economy Light/«Економі Лайт» – це гібрид «безбагажних» і лоукост перевезень, де немає можливості здати або поміняти квиток навіть зі штрафом, а в салон можна взяти не більше 7 кілограмів речей.
  • Economy Standard/«Економі Стандарт» – дозволяє здавати й змінювати авіаквитки зі штрафом, провозити ручною поклажею дві сумки до 5 кілограмів і до 7 кілограмів, а також багаж до 23 кілограмів.
  • Economy Premium/«Економі Преміум» – дозволяє здавати та обмінювати квитки без додаткових платежів, провозити ручною поклажею дві сумки (5 кг + 7 кг), включає дві одиниці багажу по 23 кілограми, безкоштовні послуги з вибору місця в салоні, друк посадкового boarding pass, реєстрації на спеціальній стійці й пріоритетну посадку на борт авіалайнера.

Крім того, квитки «економ-преміум» передбачають харчування на внутрішньоукраїнських авіамаршрутах. Уточнимо, що на закордонних напрямках харчування включено в усі тарифні ставки перевізника.

Коментарі закрито.

Інші новини
20.05.2019

Починаючи з 16 травня, квиток на екскурсію до Нью-Йоркської Статуї Свободи можливо придбати тільки у компанії Statue Cruises. Цей екскурсійний оператор є офіційним представником Служби Національних Парків і тепер має монопольне право регулювати туристичний потік бажаючих на власні очі побачити цей символ Америки. У зв’язку з цим мандрівників, які планують відвідування Статуї, просять бути уважними: квитки, придбані у вуличних торгівців… Читати далі

13.05.2019

З квітня жителі Дніпра отримали можливість дістатися до Польщі без пересадок. Головне – не заплутатися в поїздах, вагонах і часу відправлення. Два безпересадних вагонів в польському напрямку спочатку їдуть в складі поїзда №№86/85 Новоолексіївка – Львів, а потім у Львові перечіпляюся до поїзда №№90/89 Львів – Перемишль. У зворотному напрямку вагони рухаються в складі поїзда №№35/36 Перемишль – Одеса, а… Читати далі

06.05.2019

Паризький Лувр відкриває унікальну виставку, присвячену до 500-річчя з дня смерті великого творця своєї епохи Леонардо да Вінчі. Творець залишив після себе багатющу спадщину — картини, скульптури, наукові праці та навіть музичні інструменти. Так, він власноруч виготовив зі срібла ліру у формі голови коня, і переміг, взявши участь у музичному конкурсі з цим саморобним інструментом. Щоб продемонструвати хоча б частину… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: