22/04/2019

МАУ вводить нові тарифи для економкласу

МАУ вводить нові тарифи для економкласу

МАУ презентувала зміни у формуванні тарифів економкласу. Відтепер економтариф включає три підтарифи, і пасажири, що летять економкласом, можуть вибрати одну з трьох категорій квитків. Нововведення стосуються всіх внутрішніх і закордонний середньомагістральних авіанапрямків.

  • Economy Light/«Економі Лайт» – це гібрид «безбагажних» і лоукост перевезень, де немає можливості здати або поміняти квиток навіть зі штрафом, а в салон можна взяти не більше 7 кілограмів речей.
  • Economy Standard/«Економі Стандарт» – дозволяє здавати й змінювати авіаквитки зі штрафом, провозити ручною поклажею дві сумки до 5 кілограмів і до 7 кілограмів, а також багаж до 23 кілограмів.
  • Economy Premium/«Економі Преміум» – дозволяє здавати та обмінювати квитки без додаткових платежів, провозити ручною поклажею дві сумки (5 кг + 7 кг), включає дві одиниці багажу по 23 кілограми, безкоштовні послуги з вибору місця в салоні, друк посадкового boarding pass, реєстрації на спеціальній стійці й пріоритетну посадку на борт авіалайнера.

Крім того, квитки «економ-преміум» передбачають харчування на внутрішньоукраїнських авіамаршрутах. Уточнимо, що на закордонних напрямках харчування включено в усі тарифні ставки перевізника.

Коментарі закриті.

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

Послуги Бізнес Візит:
//
viber