11/02/2019

На курорти України можна буде дістатися вертольотом

На курорти України можна буде дістатися вертольотом

Ідея розвитку внутрішнього туризму за допомогою організації вертолітного повідомлення знайшла своїх виконавців. За реалізацію проекту беруться корпорації Транс Ворлд Сервіс/Trans World Service і Ексім/EXIM спільно з Міжнародною транспортною сервісною групою.

Проектом передбачено обладнання дев’яти вертолітних майданчиків – трьох на курортах Буковеля, Кароліно-Бугазу, Трусковця і шести майданчиків в обласних центрах країни. Таким чином, туристи зможуть прилетіти на будь-який з трьох курортів вертольотом з найближчого обласного центру.

Вже підраховано, що зі столиці в Кароліно-Бугаз, можна буде долетіти за пару годин, з Вінниці та Черкас — години за півтори.

infoПланується, що на ці авіалінії запустять 26-місний вертоліт Боїнг Vertol-107II і 44-місний Boeing-234 Chinook. Як і у звичайному пасажирському авіатранспорті передбачені м’які крісла, багажне відділення, туалет і навіть буфет.

Зазначимо, що ідея для Одеської області не нова. У 50-60-ті роки з Одеського міського аеропорту, що був тоді в районі застави, щонеділі можна було полетіти літаком на пляж Лузанівка. Також з Рейсами малої авіації були пов’язані багато міст і райцентрів Одеської області та сусідньої Молдови. Обслуговували місцеві авіалінії літаки Лі-2, Ан-2, Ан-24 і Як-40.

Коментарі закрито.

Інші новини
24.06.2019

З 9 червня з Мукачева почали ходити потяги прямо в словацьке місто Кошице. Це стало можливо завдяки зусиллям «Укрзалізниці» щодо розвитку прикордонного залізничного сполучення та модернізації залізничних колій до європейських стандартів. Для зручності пасажирів запущені відразу дві пари щоденних поїздів. Розклад руху поїздів Кошице — Мукачево — Кошице: №№960/961 Кошице — Мукачево – 09:10-14:00. №№960/961 Мукачево — Кошице – 14:54-18:13…. Читати далі

18.06.2019

З 4 червня стартувала польотна програма перевізника МАУ на курорт Санья, що на півдні Китаю в провінції Хайнань. Раніше вже практикувалися польоти в цьому напрямку, а зараз їх вирішено відновити. Курорт примітний тим, що тут літо триває цілий рік, а температура води в Південно-Китайському морі, що омиває острів Хайнань, дорівнює температурі повітря. Цілорічне тепло пояснюється географічним розташуванням: Санья знаходиться приблизно… Читати далі

10.06.2019

Відразу уточнимо, Сорочинський ярмарок в Одесі проводять на додаток до тієї, що в Сорочинцях, а не замість традиційної. Ярмарок розгорнуть на Приморському бульварі біля Дюка з 26 по 30 червня. Планується зберегти й відтворити всі атрибути ярмарку: торгові ряди, пісні та танці, автентичні народні конкурси та забави з XIX століття. На Сорочинському ярмарку в Одесі будуть присутні відомі персонажі однойменної… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: