11/02/2019

На курорти України можна буде дістатися вертольотом

На курорти України можна буде дістатися вертольотом

Ідея розвитку внутрішнього туризму за допомогою організації вертолітного повідомлення знайшла своїх виконавців. За реалізацію проекту беруться корпорації Транс Ворлд Сервіс/Trans World Service і Ексім/EXIM спільно з Міжнародною транспортною сервісною групою.

Проектом передбачено обладнання дев’яти вертолітних майданчиків – трьох на курортах Буковеля, Кароліно-Бугазу, Трусковця і шести майданчиків в обласних центрах країни. Таким чином, туристи зможуть прилетіти на будь-який з трьох курортів вертольотом з найближчого обласного центру.

Вже підраховано, що зі столиці в Кароліно-Бугаз, можна буде долетіти за пару годин, з Вінниці та Черкас — години за півтори.

infoПланується, що на ці авіалінії запустять 26-місний вертоліт Боїнг Vertol-107II і 44-місний Boeing-234 Chinook. Як і у звичайному пасажирському авіатранспорті передбачені м’які крісла, багажне відділення, туалет і навіть буфет.

Зазначимо, що ідея для Одеської області не нова. У 50-60-ті роки з Одеського міського аеропорту, що був тоді в районі застави, щонеділі можна було полетіти літаком на пляж Лузанівка. Також з Рейсами малої авіації були пов’язані багато міст і райцентрів Одеської області та сусідньої Молдови. Обслуговували місцеві авіалінії літаки Лі-2, Ан-2, Ан-24 і Як-40.

Коментарі закриті.

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

Послуги Бізнес Візит:
//
viber