Транспортне сполучення між столицями України та Азербайджану продовжує розвиватися. У листопаді з’явився бюджетний варіант поїздки – прямим автобусним рейсом, виїзд щопонеділка від автовокзалу, що на Деміївській (колишній Московській) площі, 3. Назад – у четвер.
Зверніть увагу, що в системах бронювання авторейс Київ – Баку фігурує під номером 9472, якщо бронювати виїзд з Києва, а під номером 055МН, якщо виїжджати з Харкова. Вартість квитків теж різниться: 1938 гривень із Києва і 1756 гривень – із Харкова.
Маршрут прокладений через контрольні пункти Плетнівка і Шебекіно (кордон України і РФ) і погранпункти Яраг-Казмаляр і Самур (кордон РФ і Азербайджану).
В якості перевізника заявлена компанія SKYBUS LLC, а безпосередньо на лінію виходить автобус DAEWOO. Зважаючи на те, що рейс новий, обов’язково уточнюйте наявність виїзду на конкретну дату.
Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі
23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі
Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі