20/09/2017

Новий сервіс Wizz Air дозволяє змінювати супутника

Новий сервіс Wizz Air дозволяє змінювати супутника

«Візз Ейр» запропонував сервіс — раннє бронювання без вказівки даних супутників, що летять з вами. Простіше кажучи, якщо планується груповий — сімейний або робочий виїзд, то можна вказати прізвище однієї людини, на чиє ім’я бронюється перший квиток.

Наприклад, якщо начальник ще не визначився, кого з заступників і головних спеціалістів він візьме з собою на конференцію, то він все одно може забронювати будь-яке число квитків, вказавши своє прізвище на одному з них.

Аналогічна ситуація, якщо сім’я поки що не вирішила, кого відправити на відпочинок наступним літом. Квиток можна оформити тільки на маму, яка точно летить, а інших членів сім’ї внести перед відльотом через сайт «Візз Ейр».

infoВам треба лише доплатити за квитки без імен по 10 євро за кожен і заповнити дані перед вильотом, але не пізніше 3 годин до часу відправлення. Інакше всі квитки будуть анульовані.

Це не перший випадок, коли перевізник готовий іти назустріч клієнтам раннього бронювання». Нещодавно «Віз Ейр» дозволив «морозити» вартість квитка на 48 годин з моменту бронювання до викупу.

Коментарі закриті.

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

Послуги Бізнес Візит:
//
viber