02/02/2017

Отримання американської візи ускладниться

Отримання американської візи ускладниться

Не дарма на пострадянському просторі переживали за результати виборів у США. Вони навіть дуже позначилися на нас. Так, один з перших указів, підписаних новообраним Президентом Дональдом Трампом, дещо ускладнює отримання американської візи українцями. Причому це указ «Про захист нації від терористів».

Передбачається, що розпізнати потенційного терориста можна шляхом особистої співбесіди. Тому всі, чия віза закінчилася більше року тому, зобов’язані з’явитися на особисте інтерв’ю в диппредставництво США в своїй країні. Так само як і прохачі, які бажають вперше потрапити в США.

Ті, у кого віза закінчилася менше 12-ти місяців тому, як і раніше, можуть подати документи без проходження особистого інтерв’ю. Чи буде після указу Трампа більше відмов у візах чи ні, поки прогнозувати складно. Проте нові правила, безумовно, тягнуть за собою додаткові витрати. Як мінімум, на поїздку до Київа на інтерв’ю.

Уточнімо, що такий порядок стосується не тільки українців, але й громадян інших країн. І це ще не найбільша складність.

infoВихідцям із семи країн, взагалі, заборонили в’їзд на найближчий час. А кількість прийнятих біженців обмежена до 50 тисяч в 2017-му році.

У зв’язку з впровадженням нових правил консульський департамент МЗС закликав українців бути обачними, утримуватися від послуг сумнівних «візових» посередників, і звертатися за допомогою в отриманні візи тільки до уповноважених представників.

Коментарі закриті.

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

Послуги Бізнес Візит:
//
viber