02/02/2017

Отримання американської візи ускладниться

Отримання американської візи ускладниться

Не дарма на пострадянському просторі переживали за результати виборів у США. Вони навіть дуже позначилися на нас. Так, один з перших указів, підписаних новообраним Президентом Дональдом Трампом, дещо ускладнює отримання американської візи українцями. Причому це указ «Про захист нації від терористів».

Передбачається, що розпізнати потенційного терориста можна шляхом особистої співбесіди. Тому всі, чия віза закінчилася більше року тому, зобов’язані з’явитися на особисте інтерв’ю в диппредставництво США в своїй країні. Так само як і прохачі, які бажають вперше потрапити в США.

Ті, у кого віза закінчилася менше 12-ти місяців тому, як і раніше, можуть подати документи без проходження особистого інтерв’ю. Чи буде після указу Трампа більше відмов у візах чи ні, поки прогнозувати складно. Проте нові правила, безумовно, тягнуть за собою додаткові витрати. Як мінімум, на поїздку до Київа на інтерв’ю.

Уточнімо, що такий порядок стосується не тільки українців, але й громадян інших країн. І це ще не найбільша складність.

infoВихідцям із семи країн, взагалі, заборонили в’їзд на найближчий час. А кількість прийнятих біженців обмежена до 50 тисяч в 2017-му році.

У зв’язку з впровадженням нових правил консульський департамент МЗС закликав українців бути обачними, утримуватися від послуг сумнівних «візових» посередників, і звертатися за допомогою в отриманні візи тільки до уповноважених представників.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Tumblr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
21.08.2017

З 1 жовтня послуга реєстрації в аеропорту від МАУ стане повсюдно платною. Нововведення поширюється на всіх авіапасажирів, що летять економ-класом. Таке рішення перевізник прийняв у зв’язку з удосконаленням системи безкоштовної онлайн-реєстрації, якою тепер можуть скористатися навіть далекі від комп’ютерних технологій авіапасажири. Реєстрація через Інтернет доступна за 48 годин до вильоту. Способів реєстрації – два. Способи реєстрації на рейси МАУ: Мобільний… Читати далі

18.08.2017

В Єрусалимі пройде щорічний фестиваль мистецтв «Мекудешет». У цьому році він відбудеться 23 серпня і триватиме до 15 вересня. «Мекудешет» традиційно виконує дві важливі місії. По-перше, популяризує унікальність Єрусалиму, приваблює гостей і туристів. По-друге, поєднує людей мистецтва і дає їм платформу для демонстрації своїх досягнень. Варто відзначити, що це не тільки люди мистецтва в звичному розумінні — художники, артисти, музиканти… Читати далі

17.08.2017

Швейцарія відтепер — власниця найдовшого на Землі підвісного моста. Це суто пішохідна споруда довжиною 494 метри, підвішений на висоті 85 м. Знаходиться ця суперконструкція над ущелиною Грабенгуфер, що на півдні країни, і стає відтепер частиною дводенного пішохідного маршруту Цермат-Грэхен. Пішохідний міст збудований із застосуванням сучасних інноваційних технологій, оснащений системою гасіння вібрації, бічними огорожами і тому абсолютно безпечний для туристів будь-якого… Читати далі

Услуги Бизнес Визит: