02/02/2017

Отримання американської візи ускладниться

Отримання американської візи ускладниться

Не дарма на пострадянському просторі переживали за результати виборів у США. Вони навіть дуже позначилися на нас. Так, один з перших указів, підписаних новообраним Президентом Дональдом Трампом, дещо ускладнює отримання американської візи українцями. Причому це указ «Про захист нації від терористів».

Передбачається, що розпізнати потенційного терориста можна шляхом особистої співбесіди. Тому всі, чия віза закінчилася більше року тому, зобов’язані з’явитися на особисте інтерв’ю в диппредставництво США в своїй країні. Так само як і прохачі, які бажають вперше потрапити в США.

Ті, у кого віза закінчилася менше 12-ти місяців тому, як і раніше, можуть подати документи без проходження особистого інтерв’ю. Чи буде після указу Трампа більше відмов у візах чи ні, поки прогнозувати складно. Проте нові правила, безумовно, тягнуть за собою додаткові витрати. Як мінімум, на поїздку до Київа на інтерв’ю.

Уточнімо, що такий порядок стосується не тільки українців, але й громадян інших країн. І це ще не найбільша складність.

infoВихідцям із семи країн, взагалі, заборонили в’їзд на найближчий час. А кількість прийнятих біженців обмежена до 50 тисяч в 2017-му році.

У зв’язку з впровадженням нових правил консульський департамент МЗС закликав українців бути обачними, утримуватися від послуг сумнівних «візових» посередників, і звертатися за допомогою в отриманні візи тільки до уповноважених представників.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
27.06.2017

Не лякайтеся, адже вам запропонують покататися не на тому тракторі, який ви тільки що зібрали. І збирати вам доведеться не всю машину, а тільки окремий механізм за вашим вибором — наприклад, рульове управління — і під наглядом інженерного персоналу. Таку незвичайну екскурсію на Мінський тракторний завод з участю у виробничому процесі пропонують туристам з Білорусії і іноземцям. Вартість екскурсії становить… Читати далі

26.06.2017

«Укрзалізниця» запускає новий прямий потяг на маршруті Харків – Маріуполь. Зараз пасажири, які бажають проїхати рейсом Маріуполь – Харків – Маріуполь, беруть квитки в безпересадочні вагони №№ 84/796-795/83. Це три вагони (1 купе + 2 плацкарта), які чіпляють до поїздів №№ 795 та 796, а потім — до потягів №№ 83 і 84, повідомленням Дніпро – Харків – Дніпро і… Читати далі

23.06.2017

Не знаєте, як відсвяткувати «безвіз»? Саме час скористатися пропозицією, що прийшла з передмістя чеської столиці. Збирайтеся на фестиваль — так, середньовічної їжі! Не лякайтеся — назва зовсім не означає, що пропонована їжа зберігається з середніх століть. Фестиваль так називається тому, що частування будуть готувати за рецептами середньовіччя, а відвідувачам пропонується особисто продегустувати, як же харчувалися в Європі пів тисячоліття тому…. Читати далі

Услуги Бизнес Визит: