02/02/2017

Отримання американської візи ускладниться

Отримання американської візи ускладниться

Не дарма на пострадянському просторі переживали за результати виборів у США. Вони навіть дуже позначилися на нас. Так, один з перших указів, підписаних новообраним Президентом Дональдом Трампом, дещо ускладнює отримання американської візи українцями. Причому це указ «Про захист нації від терористів».

Передбачається, що розпізнати потенційного терориста можна шляхом особистої співбесіди. Тому всі, чия віза закінчилася більше року тому, зобов’язані з’явитися на особисте інтерв’ю в диппредставництво США в своїй країні. Так само як і прохачі, які бажають вперше потрапити в США.

Ті, у кого віза закінчилася менше 12-ти місяців тому, як і раніше, можуть подати документи без проходження особистого інтерв’ю. Чи буде після указу Трампа більше відмов у візах чи ні, поки прогнозувати складно. Проте нові правила, безумовно, тягнуть за собою додаткові витрати. Як мінімум, на поїздку до Київа на інтерв’ю.

Уточнімо, що такий порядок стосується не тільки українців, але й громадян інших країн. І це ще не найбільша складність.

infoВихідцям із семи країн, взагалі, заборонили в’їзд на найближчий час. А кількість прийнятих біженців обмежена до 50 тисяч в 2017-му році.

У зв’язку з впровадженням нових правил консульський департамент МЗС закликав українців бути обачними, утримуватися від послуг сумнівних «візових» посередників, і звертатися за допомогою в отриманні візи тільки до уповноважених представників.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Tumblr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
19.10.2017

У дубайському аеропорту планується реалізувати пілотний проект «розумного тунелю» – нової системи ідентифікації особистості авіапасажира. Людині достатньо пройти через спеціальний коридор – і система сама розпізнає зовнішність, відсканує сітківку ока і таким чином ідентифікує особу. Якщо все співпало – пол стане зеленим, якщо ні – червоним. При такій системі ідентифікація займе в середньому 15 секунд. Додатковій перевірці закордонних паспортів «по… Читати далі

18.10.2017

11 листопада у столиці Арабських Еміратів планується відкриття філії французького Лувру. Цей урочистий момент переносили неодноразово, однак цього разу все відбудеться і пройде в найкращому вигляді. У колекцію арабського Лувру увійшли твори Гогена, Пікассо, Мане, інших митців зі світовим ім’ям. Своїми картинами з «Новим Лувром» поділилися французький Центр Помпіду, Версаля та власне Лувр. Особливість музею така, що він побудований фактично… Читати далі

17.10.2017

19-26 листопада ізраїльтяни запрошують в гості на фестиваль перелітних птахів, який пройде в заповіднику Хула. В цей період там відпочивають птахи, що мігрують на південь. Деякі види тут же і залишаються на зимівлю, орнітологи нарахували в долині близько 400 різновидів пернатих. Це підвиди лелек, бакланів, фламінго, морських орлів і інших співучих і хижих. Крім птахів, там живуть черепахи, риби, видри,… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: