18/11/2016

Пасажирам, які прямують через Амстердам: ноутбук не виймати?

Пасажирам, які прямують через Амстердам: ноутбук не виймати?

Мандрівники, що часто літають давно знають, що при проходженні контролю служби безпеки аеропорту ноутбуки слід вилучати з ручної поклажі. Сумки та портфелі «їдуть» через сканер, а мобільні пристрої залишаються на столику біля рамки металошукача. Однак в аеропорту Schiphol в Амстердамі в цьому більше немає необхідності.

Мандрівники, які вирушають в дорогу через зону вильоту номер 3, і транзитні авіапасажири, які проходять контроль у пункті E/F, можуть не витрачати час на витягування і укладання назад ноутбука. І флакон духів дозволеного обсягу теж можна не викладати. В цих двох пунктах контролю безпеки встановлені новітні сканери, що дозволяють контролеру легким рухом руки «розгорнути» зображення на екрані під будь-яким кутом і уважно оглянути все, що лежить в сумці.

infoНовий диво-сканер здатний «бачити» будь-який предмет всередині з ймовірністю правильної ідентифікації 99,99 %. Таким чином, ідентифікувати речі в сумці як дозволені або заборонені для провозу стане швидше і простіше.

Передбачається, що нововведення прискорить проходження черги на контроль і зробить подорож більш комфортним. Якщо тестування новинки пройде успішно, то такими сканерами обладнають усі пункти контролю аеропорту Schiphol.

До речі, керівництво Schiphol постійно приймає заходи по поліпшенню якості обслуговування і підвищенню рівня безпеки польотів. Влітку 2015-го року тут замінили 170 пунктів контролю, що розміщені біля виходів на посадку, на централізовані зони контролю безпеки, які розташували відразу місця після проходження реєстрації на рейс. Ця міра і дала можливість оснастити пункти контролю більш досконалими технічними засобами.

Коментарі закриті.

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

Послуги Бізнес Візит:
//
viber