02/06/2017

Пляжі на Майорці: з піску не будувати!

Пляжі на Майорці: з піску не будувати!

Марафон заборон триває. Цього разу відзначилися муніципальна влада Кальві, що на Майорці. Вони заборонили на підвідомчому їм курорті Магалуф «пляжно-пісочне» будівництво.

Чиновники вважають, що піщані фортеці та інші конструкції заважають роботі рятувальних служб і закривають огляд для відпочиваючих на пляжі. Штраф з порушника складе 100 євро.

Це не перша заборона на Магалуфе напередодні нинішнього літнього сезону. Загальний перелік складає 109 пунктів, в тому числі недозволено виливати брудну воду під дерево, рвати рослини з клумб, пити воду з фонтанів.

Якщо ви обрали цей туристичний напрямок для відпочинку бажано заздалегідь ознайомитися з повним переліком, щоб не потрапляти в незручні ситуації.

infoВтім, подібні обмеження існують на багатьох курортах Іспанії. Наприклад, у Вільє де Арико, на Тенеріфе, в містечку Артейхо муніципалітету Галісія і Муро на Майорці. Тут все набагато жорсткіше: штраф за несанкціоноване «пляжно-піщане» будівництво досягає 1500 євро.

Не відстають і інші європейські держави. Заборонені піщані будови на деяких пляжах Німеччини та Італії. Приміром, у Еракліа, що недалеко від Венеції, за піщаний замок можна «збідніти» на 250 євро.

У цьому сенсі відпочинок в Україні набагато демократичніший. У нас дозволено будівництво не тільки веж з піску відпочиваючим, але і залізобетонні конструкції бізнесменам біля кромки моря. Доступ рятувальних служб та зручність огляду в розрахунок зазвичай не беруться.

Коментарі закриті.

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

Послуги Бізнес Візит:
//
viber