02/06/2017

Пляжі на Майорці: з піску не будувати!

Пляжі на Майорці: з піску не будувати!

Марафон заборон триває. Цього разу відзначилися муніципальна влада Кальві, що на Майорці. Вони заборонили на підвідомчому їм курорті Магалуф «пляжно-пісочне» будівництво.

Чиновники вважають, що піщані фортеці та інші конструкції заважають роботі рятувальних служб і закривають огляд для відпочиваючих на пляжі. Штраф з порушника складе 100 євро.

Це не перша заборона на Магалуфе напередодні нинішнього літнього сезону. Загальний перелік складає 109 пунктів, в тому числі недозволено виливати брудну воду під дерево, рвати рослини з клумб, пити воду з фонтанів.

Якщо ви обрали цей туристичний напрямок для відпочинку бажано заздалегідь ознайомитися з повним переліком, щоб не потрапляти в незручні ситуації.

infoВтім, подібні обмеження існують на багатьох курортах Іспанії. Наприклад, у Вільє де Арико, на Тенеріфе, в містечку Артейхо муніципалітету Галісія і Муро на Майорці. Тут все набагато жорсткіше: штраф за несанкціоноване «пляжно-піщане» будівництво досягає 1500 євро.

Не відстають і інші європейські держави. Заборонені піщані будови на деяких пляжах Німеччини та Італії. Приміром, у Еракліа, що недалеко від Венеції, за піщаний замок можна «збідніти» на 250 євро.

У цьому сенсі відпочинок в Україні набагато демократичніший. У нас дозволено будівництво не тільки веж з піску відпочиваючим, але і залізобетонні конструкції бізнесменам біля кромки моря. Доступ рятувальних служб та зручність огляду в розрахунок зазвичай не беруться.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Tumblr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
17.11.2017

В наступному році Прага планує запропонувати туристам нову послугу – вечірку в переобладнаному під бар трамваї. Під цей проект виділять списаний трамвай моделі ТЗ – один з тих, що випускали в 60-70-ті роки минулого ХХ століття. За реалізацію проекту візьметься спеціалізована транспортна фірма DPP, яка сподівається впоратися з переобладнанням до вересня наступного року, щоб встигнути представити новинку на форумі InnoTrans… Читати далі

16.11.2017

З 10 грудня дістатися до Перемишля без пересадок можна буде не лише зі столиці, але і з Одеси. Пасажирському потягу вже привласнені номери 35/36 і вже визначені зупинки на території України. Він буде зупинятися на жмеринському, тернопільському, львівському, вапнярському, хмельницькому вокзалах і на декількох станціях менше. Зупинки на польській території поки узгоджуються. Від їх загального числа і тривалості буде залежати… Читати далі

15.11.2017

Популярний гірськолижний курорт Агс1950 Le Village запрошує відзначити православне Різдво 2018 року в центрі французьких Альп. Відомий французький курорт в новому зимовому сезоні вирішив цілеспрямовано порадувати російськомовних туристів. При тому що Франція – переважно католицька держава, Агс1950 готує грандіозну програму на святкові дати 7-13 січня, тобто аж до Старого Нового Року, також шанованого в країнах СНД. Заплановані покази мод, в… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: