08/11/2016

Політ над Боденським озером: самий короткий міжнародний рейс триватиме… 8 хвилин!

Політ над Боденським озером: самий короткий міжнародний рейс триватиме… 8 хвилин!

Австрійська авіакомпанія People’s Viennaline з’єднала два береги Боденського озера авіамаршрутом, прокладеними між німецьким Фридрихсхафеном і швейцарським Санкт Галленом. Відразу варто зауважити, що новий маршрут є частиною вже освоєного напрямку Санкт Галлен-Кельн. Тільки тепер деякі літаки, що прямують у цьому напрямку, будуть здійснювати посадку у Фрідріхсгафені.

infoПерший рейс, скоєний днями, вклався в 8 хвилин і став найкоротшим міжнародним рейсом за всю історію міжнародних перевезень.

Обслуговувати авіанапрямок буде Embraer-145 пасажиромісткістю 55 осіб. Ціна квитка 32 євро. За розрахунками представників People’s Viennaline, пропозицією скористаються до сорока тисяч чоловік в рік.

Санкт Галлен – туристичне містечко з 75-тисячним населенням, де зосередилися представництва декількох банків і страхових компаній. Це великий транспортний вузол, що має автомобільне, залізничне, поромне сполучення, у тому числі з вищезазначеним Фридрихсхафеном. Будівлі монастиря Святого Галла VII сторіччя входять в список ЮНЕСКО. В плані культурного життя Санкт-Галлен пропонує гостям відвідування театру, концертного залу і десятка музеїв. До приміської зони відпочинку можна дістатися фунікулером.

Фридрихсхафен – німецьке містечко з 60-тисячним населенням, що розвивається як центр оборонної промисловості, центр міжнародного фестивального та виставкового руху і відносно недорогий курорт одночасно. Через місто проходить кілька туристичних маршрутів. Також гостям пропонуються польоти на дирижаблі, які, до речі, виробляють тут же. На території Фрідріхсхафена збереглося кілька церков XIX століття. Сучасне культурне життя представлене кількома музеями, муніципальними військово-духовими ансамблями, кінопоказами, концертами та театральними постановками.

Коментарі закриті.

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

Послуги Бізнес Візит:
//
viber