08/11/2016

Політ над Боденським озером: самий короткий міжнародний рейс триватиме… 8 хвилин!

Політ над Боденським озером: самий короткий міжнародний рейс триватиме… 8 хвилин!

Австрійська авіакомпанія People’s Viennaline з’єднала два береги Боденського озера авіамаршрутом, прокладеними між німецьким Фридрихсхафеном і швейцарським Санкт Галленом. Відразу варто зауважити, що новий маршрут є частиною вже освоєного напрямку Санкт Галлен-Кельн. Тільки тепер деякі літаки, що прямують у цьому напрямку, будуть здійснювати посадку у Фрідріхсгафені.

infoПерший рейс, скоєний днями, вклався в 8 хвилин і став найкоротшим міжнародним рейсом за всю історію міжнародних перевезень.

Обслуговувати авіанапрямок буде Embraer-145 пасажиромісткістю 55 осіб. Ціна квитка 32 євро. За розрахунками представників People’s Viennaline, пропозицією скористаються до сорока тисяч чоловік в рік.

Санкт Галлен – туристичне містечко з 75-тисячним населенням, де зосередилися представництва декількох банків і страхових компаній. Це великий транспортний вузол, що має автомобільне, залізничне, поромне сполучення, у тому числі з вищезазначеним Фридрихсхафеном. Будівлі монастиря Святого Галла VII сторіччя входять в список ЮНЕСКО. В плані культурного життя Санкт-Галлен пропонує гостям відвідування театру, концертного залу і десятка музеїв. До приміської зони відпочинку можна дістатися фунікулером.

Фридрихсхафен – німецьке містечко з 60-тисячним населенням, що розвивається як центр оборонної промисловості, центр міжнародного фестивального та виставкового руху і відносно недорогий курорт одночасно. Через місто проходить кілька туристичних маршрутів. Також гостям пропонуються польоти на дирижаблі, які, до речі, виробляють тут же. На території Фрідріхсхафена збереглося кілька церков XIX століття. Сучасне культурне життя представлене кількома музеями, муніципальними військово-духовими ансамблями, кінопоказами, концертами та театральними постановками.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Tumblr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
22.08.2017

На День української незалежності головне залізничне відомство країни випускає на лінію 5 додаткових пасажирських поїздів. Вони вийдуть на найбільш популярні напрямки — столичний, південний, західний, дніпровський, хмельницький. Додаткові маршрути зв’яжуть Київ, Одесу, Львів та інші міста. Графік додаткових поїздів: Номер поїзда Напрямок Час відправлення Час прибуття Дати відправлення №179К Київ – Дніпро 08:36 17:51 24.08 №179П Дніпро – Київ 12:12… Читати далі

21.08.2017

З 1 жовтня послуга реєстрації в аеропорту від МАУ стане повсюдно платною. Нововведення поширюється на всіх авіапасажирів, що летять економ-класом. Таке рішення перевізник прийняв у зв’язку з удосконаленням системи безкоштовної онлайн-реєстрації, якою тепер можуть скористатися навіть далекі від комп’ютерних технологій авіапасажири. Реєстрація через Інтернет доступна за 48 годин до вильоту. Способів реєстрації – два. Способи реєстрації на рейси МАУ: Мобільний… Читати далі

18.08.2017

В Єрусалимі пройде щорічний фестиваль мистецтв «Мекудешет». У цьому році він відбудеться 23 серпня і триватиме до 15 вересня. «Мекудешет» традиційно виконує дві важливі місії. По-перше, популяризує унікальність Єрусалиму, приваблює гостей і туристів. По-друге, поєднує людей мистецтва і дає їм платформу для демонстрації своїх досягнень. Варто відзначити, що це не тільки люди мистецтва в звичному розумінні — художники, артисти, музиканти… Читати далі

Услуги Бизнес Визит: