08/11/2016

Політ над Боденським озером: самий короткий міжнародний рейс триватиме… 8 хвилин!

Політ над Боденським озером: самий короткий міжнародний рейс триватиме… 8 хвилин!

Австрійська авіакомпанія People’s Viennaline з’єднала два береги Боденського озера авіамаршрутом, прокладеними між німецьким Фридрихсхафеном і швейцарським Санкт Галленом. Відразу варто зауважити, що новий маршрут є частиною вже освоєного напрямку Санкт Галлен-Кельн. Тільки тепер деякі літаки, що прямують у цьому напрямку, будуть здійснювати посадку у Фрідріхсгафені.

infoПерший рейс, скоєний днями, вклався в 8 хвилин і став найкоротшим міжнародним рейсом за всю історію міжнародних перевезень.

Обслуговувати авіанапрямок буде Embraer-145 пасажиромісткістю 55 осіб. Ціна квитка 32 євро. За розрахунками представників People’s Viennaline, пропозицією скористаються до сорока тисяч чоловік в рік.

Санкт Галлен – туристичне містечко з 75-тисячним населенням, де зосередилися представництва декількох банків і страхових компаній. Це великий транспортний вузол, що має автомобільне, залізничне, поромне сполучення, у тому числі з вищезазначеним Фридрихсхафеном. Будівлі монастиря Святого Галла VII сторіччя входять в список ЮНЕСКО. В плані культурного життя Санкт-Галлен пропонує гостям відвідування театру, концертного залу і десятка музеїв. До приміської зони відпочинку можна дістатися фунікулером.

Фридрихсхафен – німецьке містечко з 60-тисячним населенням, що розвивається як центр оборонної промисловості, центр міжнародного фестивального та виставкового руху і відносно недорогий курорт одночасно. Через місто проходить кілька туристичних маршрутів. Також гостям пропонуються польоти на дирижаблі, які, до речі, виробляють тут же. На території Фрідріхсхафена збереглося кілька церков XIX століття. Сучасне культурне життя представлене кількома музеями, муніципальними військово-духовими ансамблями, кінопоказами, концертами та театральними постановками.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Tumblr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
18.10.2017

11 листопада у столиці Арабських Еміратів планується відкриття філії французького Лувру. Цей урочистий момент переносили неодноразово, однак цього разу все відбудеться і пройде в найкращому вигляді. У колекцію арабського Лувру увійшли твори Гогена, Пікассо, Мане, інших митців зі світовим ім’ям. Своїми картинами з «Новим Лувром» поділилися французький Центр Помпіду, Версаля та власне Лувр. Особливість музею така, що він побудований фактично… Читати далі

17.10.2017

19-26 листопада ізраїльтяни запрошують в гості на фестиваль перелітних птахів, який пройде в заповіднику Хула. В цей період там відпочивають птахи, що мігрують на південь. Деякі види тут же і залишаються на зимівлю, орнітологи нарахували в долині близько 400 різновидів пернатих. Це підвиди лелек, бакланів, фламінго, морських орлів і інших співучих і хижих. Крім птахів, там живуть черепахи, риби, видри,… Читати далі

16.10.2017

Дуже скоро з’являться нові можливості регіонального залізничного сполучення. Починаючи з 2 листопада, на лінію виходить новий пасажирський потяг Харків – Ковель – Харків. Такі дії допоможуть оптимізувати турпотік бажаючих відпочити в Західній Україні — наприклад, на Шацьких озерах влітку або в Карпатах взимку. Поїзд буде слідувати через полтавський, кременчуцький, корсунський, знаменський, рівненський, луцький і інші вокзали. Всього в дорозі буде… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: