04/04/2017

Польща не відкриє консульства, поки не знайдуть винних в обстрілі диппредставництва в Луцьку

Польща не відкриє консульства, поки не знайдуть винних в обстрілі диппредставництва в Луцьку

Консульства Польщі, які закрилися по всій Україні після обстрілу польської дипломатичної установи в Луцьку, не відкриються, поки не покарають винних. Таке рішення прийняв польський МЗС. Відповідно, візові заяви українських громадян не розглядаються, хоча пакети документів на візу як і раніше приймаються.

Таким чином, в даний момент мова не йде про повну відмову у видачі польських віз українцям, а лише про продовження строків розгляду заяв. Якщо ситуація вирішиться найближчим часом, то серйозних наслідків для туристичної галузі не передбачається.

Турпотік до Польщі навесні невеликий, незначну кількість турів можна легко перенести на пару тижнів, а відновити нормальний режим розгляду заяв після короткої перерви не становить труднщів.

infoОднак, якщо ситуація затягнеться, то під загрозою зриву виявиться літній сезон подорожей до Польщі. Тоді доведеться повертати гроші за вже заброньовані тури. Або ж пропонувати інші варіанти.

Ймовірно, що в крайньому разі, бажаючим відпочити в Польщі запропонують безвізову Туреччини, так як часу на відкриття Шенгену або національних європейських віз не залишиться. А питання безвізового режиму для України після «луцького інциденту» може опинитися під питанням. Але поки що український турбізнес сподівається на успішний результат і швидке відновлення роботи польських консульств.

Зазначимо, що польські громадяни, як і раніше, можуть розраховувати на допомогу своїх консульських установ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
24.06.2019

З 9 червня з Мукачева почали ходити потяги прямо в словацьке місто Кошице. Це стало можливо завдяки зусиллям «Укрзалізниці» щодо розвитку прикордонного залізничного сполучення та модернізації залізничних колій до європейських стандартів. Для зручності пасажирів запущені відразу дві пари щоденних поїздів. Розклад руху поїздів Кошице — Мукачево — Кошице: №№960/961 Кошице — Мукачево – 09:10-14:00. №№960/961 Мукачево — Кошице – 14:54-18:13…. Читати далі

18.06.2019

З 4 червня стартувала польотна програма перевізника МАУ на курорт Санья, що на півдні Китаю в провінції Хайнань. Раніше вже практикувалися польоти в цьому напрямку, а зараз їх вирішено відновити. Курорт примітний тим, що тут літо триває цілий рік, а температура води в Південно-Китайському морі, що омиває острів Хайнань, дорівнює температурі повітря. Цілорічне тепло пояснюється географічним розташуванням: Санья знаходиться приблизно… Читати далі

10.06.2019

Відразу уточнимо, Сорочинський ярмарок в Одесі проводять на додаток до тієї, що в Сорочинцях, а не замість традиційної. Ярмарок розгорнуть на Приморському бульварі біля Дюка з 26 по 30 червня. Планується зберегти й відтворити всі атрибути ярмарку: торгові ряди, пісні та танці, автентичні народні конкурси та забави з XIX століття. На Сорочинському ярмарку в Одесі будуть присутні відомі персонажі однойменної… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: