04/04/2017

Польща не відкриє консульства, поки не знайдуть винних в обстрілі диппредставництва в Луцьку

Польща не відкриє консульства, поки не знайдуть винних в обстрілі диппредставництва в Луцьку

Консульства Польщі, які закрилися по всій Україні після обстрілу польської дипломатичної установи в Луцьку, не відкриються, поки не покарають винних. Таке рішення прийняв польський МЗС. Відповідно, візові заяви українських громадян не розглядаються, хоча пакети документів на візу як і раніше приймаються.

Таким чином, в даний момент мова не йде про повну відмову у видачі польських віз українцям, а лише про продовження строків розгляду заяв. Якщо ситуація вирішиться найближчим часом, то серйозних наслідків для туристичної галузі не передбачається.

Турпотік до Польщі навесні невеликий, незначну кількість турів можна легко перенести на пару тижнів, а відновити нормальний режим розгляду заяв після короткої перерви не становить труднщів.

infoОднак, якщо ситуація затягнеться, то під загрозою зриву виявиться літній сезон подорожей до Польщі. Тоді доведеться повертати гроші за вже заброньовані тури. Або ж пропонувати інші варіанти.

Ймовірно, що в крайньому разі, бажаючим відпочити в Польщі запропонують безвізову Туреччини, так як часу на відкриття Шенгену або національних європейських віз не залишиться. А питання безвізового режиму для України після «луцького інциденту» може опинитися під питанням. Але поки що український турбізнес сподівається на успішний результат і швидке відновлення роботи польських консульств.

Зазначимо, що польські громадяни, як і раніше, можуть розраховувати на допомогу своїх консульських установ.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Tumblr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
16.10.2018

Українські туристи і ділові люди, які прибувають в Ізраїльський аеропорт «Ben Gurion», тепер можуть дістатися до Єрусалима трохи швидше. Це стало реальним завдяки відкриттю нової залізничної гілки, що проходить через спірні території, тобто землі, на які претендує Палестина. Міцність мостів, тунелів та інших залізничних споруд, а також застосування сучасного рухомого потяга дозволяє розвивати швидкість до 160 кілометрів на годину. Пасажирський… Читати далі

08.10.2018

Так, європейців, дійсно, запрошують на Місяць, проте мова зовсім не про космічний туризм. Поки що жителі європейських міст і туристи, які прибули в Європу, можуть починати звикати до космосу за допомогою великорозмірної інсталяції Люка Джеррама, що відтворює розміри супутника Землі в масштабі 1 до 500 000. Цей «Музей Місяця» презентує її пейзаж у всіх деталях і нюансах. По суті, кожен… Читати далі

02.10.2018

Наша держава підписала на рівні міністрів закордонних справ ще одну безвізову угоду. Тепер українці зможуть поїхати без візи ще й до Уругваю. Також уругвайці можуть без отримання візового дозволу відвідати нашу країну з діловою або туристичною метою. Громадянам Уругваю дозволено перебувати в Україні по 90 діб протягом кожних 180-ти календарних днів. Ми можемо перебувати в Уругваї 90 діб, причому цей… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: