04/04/2017

Польща не відкриє консульства, поки не знайдуть винних в обстрілі диппредставництва в Луцьку

Польща не відкриє консульства, поки не знайдуть винних в обстрілі диппредставництва в Луцьку

Консульства Польщі, які закрилися по всій Україні після обстрілу польської дипломатичної установи в Луцьку, не відкриються, поки не покарають винних. Таке рішення прийняв польський МЗС. Відповідно, візові заяви українських громадян не розглядаються, хоча пакети документів на візу як і раніше приймаються.

Таким чином, в даний момент мова не йде про повну відмову у видачі польських віз українцям, а лише про продовження строків розгляду заяв. Якщо ситуація вирішиться найближчим часом, то серйозних наслідків для туристичної галузі не передбачається.

Турпотік до Польщі навесні невеликий, незначну кількість турів можна легко перенести на пару тижнів, а відновити нормальний режим розгляду заяв після короткої перерви не становить труднщів.

infoОднак, якщо ситуація затягнеться, то під загрозою зриву виявиться літній сезон подорожей до Польщі. Тоді доведеться повертати гроші за вже заброньовані тури. Або ж пропонувати інші варіанти.

Ймовірно, що в крайньому разі, бажаючим відпочити в Польщі запропонують безвізову Туреччини, так як часу на відкриття Шенгену або національних європейських віз не залишиться. А питання безвізового режиму для України після «луцького інциденту» може опинитися під питанням. Але поки що український турбізнес сподівається на успішний результат і швидке відновлення роботи польських консульств.

Зазначимо, що польські громадяни, як і раніше, можуть розраховувати на допомогу своїх консульських установ.

Коментарі закриті.

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

Послуги Бізнес Візит:
//
viber