06/04/2017

Польща задовольнилася підвищенням заходів безпеки і відкрила консульства

Польща задовольнилася підвищенням заходів безпеки і відкрила консульства

Польща, яка раніше обіцяла припинити обслуговувати українських громадян аж до затримання і покарання винних в обстрілі луцького консульства, таки відкрила свої представництва в нашій країні.

Після короткої перерви дипустанови відновили роботу, про що українська сторона була офіційно повідомлена. Причиною настільки раптової гнучкості стали додаткові заходи безпеки, терміново вжиті українською стороною. Тепер дипломатичні представництва Польщі в Україні охороняє Нацгвардія.

Передбачається, що вжиті заходи дозволять надалі уникнути інцидентів, подібних луцькому. А дипломати можуть почувати себе в безпеці і продовжувати виконувати свої обов’язки.

infoТаким чином, туристичному сезону нічого не загрожує — польський напрямок працює, як раніше. Тим більше що основний масив бажаючих виїхати в сусідню країну — це люди, які виїжджають на заробітки.

Не виключено, що завдяки наближенню літнього сезону сільгоспробіт, який традиційно «витягують» на своїх плечах наші співгромадяни, польська влада стала більш поступливою і вирішила не піддавати додатковим випробуванням економіку країни.

Ну, а наскільки повністю вичерпаний даний інцидент, стане ясно після голосування за «безвіз» для України. Особливо з тієї позиції, яку займе Польща в даному питанні, враховуючи останні події.

Коментарі закриті.

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

Послуги Бізнес Візит:
//
viber