25/11/2015

Розклад української філії авіакомпанії Atlasjet чекають зміни

Розклад української філії авіакомпанії Atlasjet чекають зміни

Масу повідомлень про скасування або перенесення рейсів отримали клієнти української філії авіакомпанії Atlasjet. Дати і час нечисленних маршрутів компанії продовжують корегуватись.


Яких рейсів стосуються зміни?

Так, маршрут Харків-Стамбул суттєво змінив розклад. Новий очікує клієнтів авіакомпанії вже в грудні. Замість 3:30 ночі рейс з Харкова стане вилітати о 14:25, повернення зі Стамбулу буде відбуватися о 7:35 або об 11:30 замість 22:40.

Змін зазнали не тільки години, але і дні тижня перельотів, зокрема, замість четверга і суботи рейси будуть працювати по п’ятницях і неділях. Аеропорт Харкова поки ще подає розклад у старому вигляді. Цей факт говорить про те, що Atlasjet поки не повідомила адміністрацію харківського аеропорту про нововведення.

infoДовідкова служба авіаперевізника повідомляє, що інновації в розкладі пов’язані з його оптимізацією, посилаючись на те, що подібне рішення було прийнято в рамках інтересів, як компанії, так і її клієнтів. Пасажир, який вже сплатив за квитки, може повернути гроші назад або ж скористатися іншим, більш зручним рейсом Atlasjet.

Компанія Atlasjet є новим гравцем на українському авіаринку, перельоти з Харкова, Запоріжжя та Львова здійснюються в Стамбул з вересня поточного року.

Відео — презентація компанії Atlasjet в Харкові

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Інші новини
28.04.2017

Усім, хто планує подорож в Лондон, варто зробити це в нинішньому році. Біля Кенсінгтонського палацу з’явився «Сад принцеси Діани». Нагадаємо, принцеса загинула 20 років тому, в 1997-му році. Тому за кілька місяців до сумної дати — 31-го серпня англійці відкрили парк на честь улюбленої Діани. Квіти підібрані так, щоб всі вони були білого кольору. Тому парк на честь принцеси ще… Читати далі

27.04.2017

З квітня внесені зміни в автобусний маршрут Харків – Гдиня – Харків. Рейси 002МН і 002Д тепер заїжджають в польські міста Торунь, Волцлавек, Бигдощ. Для тих хто поспішає є авторейс 004МН, який не проїжджає ці міста. Тому поїздка буде на півтори години коротше: приблизно 31 годину замість майже 33-х. Свої поправки в розклад маршруту вносить час, проведений на прикордонно-митному контролі…. Читати далі

26.04.2017

Асоціація турецьких турагентств готує позови проти Інтернет-ресурсів бронювання номерів Tripadvisor.com і Trivago.com. Суть претензій — занадто низькі ціни на готелі, що виставляються даними сервісами. Часто вони навіть нижчі, ніж розцінки на сторінках офіційних Інтернет-представництв турецьких готелів. В результаті готельєри змушені «гнатися» за смаком розпещених цінами мандрівників, знижувати вартість послуг і терпіти збитки. Тому турецькі турагенти хочуть заборонити роботу американської і… Читати далі

Услуги Бизнес Визит: