25/11/2015

Розклад української філії авіакомпанії Atlasjet чекають зміни

Розклад української філії авіакомпанії Atlasjet чекають зміни

Масу повідомлень про скасування або перенесення рейсів отримали клієнти української філії авіакомпанії Atlasjet. Дати і час нечисленних маршрутів компанії продовжують корегуватись.


Яких рейсів стосуються зміни?

Так, маршрут Харків-Стамбул суттєво змінив розклад. Новий очікує клієнтів авіакомпанії вже в грудні. Замість 3:30 ночі рейс з Харкова стане вилітати о 14:25, повернення зі Стамбулу буде відбуватися о 7:35 або об 11:30 замість 22:40.

Змін зазнали не тільки години, але і дні тижня перельотів, зокрема, замість четверга і суботи рейси будуть працювати по п’ятницях і неділях. Аеропорт Харкова поки ще подає розклад у старому вигляді. Цей факт говорить про те, що Atlasjet поки не повідомила адміністрацію харківського аеропорту про нововведення.

infoДовідкова служба авіаперевізника повідомляє, що інновації в розкладі пов’язані з його оптимізацією, посилаючись на те, що подібне рішення було прийнято в рамках інтересів, як компанії, так і її клієнтів. Пасажир, який вже сплатив за квитки, може повернути гроші назад або ж скористатися іншим, більш зручним рейсом Atlasjet.

Компанія Atlasjet є новим гравцем на українському авіаринку, перельоти з Харкова, Запоріжжя та Львова здійснюються в Стамбул з вересня поточного року.

Відео — презентація компанії Atlasjet в Харкові

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Tumblr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
17.08.2017

Швейцарія відтепер — власниця найдовшого на Землі підвісного моста. Це суто пішохідна споруда довжиною 494 метра, підвішений на висоті 85 м. Знаходиться ця суперконструкцыя над ущелиною Грабенгуфер, що на півдні країни, і стає відтепер частиною дводенного пішохідного маршруту Цермат-Грэхен. Пішохідний міст збудований із застосуванням сучасних інноваційних технологій, оснащений системою гасіння вібрації, бічними огорожами і тому абсолютно безпечний для туристів будь-якого… Читати далі

16.08.2017

«Ейр Берлін» розпочинає процедуру проведення банкрутства. Про це керівництво компанії оголосило на тлі збитків майже 782 мільйона євро, за підсумками минулого року, і сукупних боргів у розмірі 1 мільярд 200 мільйонів євро. Спочатку «Ейр Берлін» сподівався на допомогу свого основного власника акцій — перевізника Etihad. Тим більше що Etihad вже одного разу допоміг виправити становище і дозволив «Ейр Берлін» закінчити… Читати далі

15.08.2017

Літній «Інтерсіті+» під номером 761/762, який був запущений за маршрутом Київ – Одеса – Київ на літо, продовжено до початку вересня. Як поінформувало керівництво «Укрзалізниці», потяг зробить додаткові виїзди 1 і 2 вересня, щоб доставити сім’ї з дітьми до початку навчального року з чорноморського курорту додому. А також щоб відвезти на відпочинок киян, які бажають потрапити в Одесу на День… Читати далі

Услуги Бизнес Визит: