25/11/2015

Розклад української філії авіакомпанії Atlasjet чекають зміни

Розклад української філії авіакомпанії Atlasjet чекають зміни

Масу повідомлень про скасування або перенесення рейсів отримали клієнти української філії авіакомпанії Atlasjet. Дати і час нечисленних маршрутів компанії продовжують корегуватись.


Яких рейсів стосуються зміни?

Так, маршрут Харків-Стамбул суттєво змінив розклад. Новий очікує клієнтів авіакомпанії вже в грудні. Замість 3:30 ночі рейс з Харкова стане вилітати о 14:25, повернення зі Стамбулу буде відбуватися о 7:35 або об 11:30 замість 22:40.

Змін зазнали не тільки години, але і дні тижня перельотів, зокрема, замість четверга і суботи рейси будуть працювати по п’ятницях і неділях. Аеропорт Харкова поки ще подає розклад у старому вигляді. Цей факт говорить про те, що Atlasjet поки не повідомила адміністрацію харківського аеропорту про нововведення.

infoДовідкова служба авіаперевізника повідомляє, що інновації в розкладі пов’язані з його оптимізацією, посилаючись на те, що подібне рішення було прийнято в рамках інтересів, як компанії, так і її клієнтів. Пасажир, який вже сплатив за квитки, може повернути гроші назад або ж скористатися іншим, більш зручним рейсом Atlasjet.

Компанія Atlasjet є новим гравцем на українському авіаринку, перельоти з Харкова, Запоріжжя та Львова здійснюються в Стамбул з вересня поточного року.

Відео — презентація компанії Atlasjet в Харкові

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Tumblr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
20.10.2017

У терміналі «А» жулянського аеропорту змонтовано п’ять терміналів-реєстраторів на рейси ЛОТ і «Бута Ейрвейс» (вона ж – AZAL). Термінали дозволяють пройти реєстрацію «з нуля», а також роздрукувати талон на посадку, раніше отриманий від авіакомпанії на ел/пошту. Уточнимо, що «Жуляни» до сьогоднішнього дня не модернізовані настільки, щоб обмежитися електронною версією посадкового талона, та все ще вимагають надати його паперову версію. Але… Читати далі

19.10.2017

У дубайському аеропорту планується реалізувати пілотний проект «розумного тунелю» – нової системи ідентифікації особистості авіапасажира. Людині достатньо пройти через спеціальний коридор – і система сама розпізнає зовнішність, відсканує сітківку ока і таким чином ідентифікує особу. Якщо все співпало – пол стане зеленим, якщо ні – червоним. При такій системі ідентифікація займе в середньому 15 секунд. Додатковій перевірці закордонних паспортів «по… Читати далі

18.10.2017

11 листопада у столиці Арабських Еміратів планується відкриття філії французького Лувру. Цей урочистий момент переносили неодноразово, однак цього разу все відбудеться і пройде в найкращому вигляді. У колекцію арабського Лувру увійшли твори Гогена, Пікассо, Мане, інших митців зі світовим ім’ям. Своїми картинами з «Новим Лувром» поділилися французький Центр Помпіду, Версаля та власне Лувр. Особливість музею така, що він побудований фактично… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: