25/11/2015

Розклад української філії авіакомпанії Atlasjet чекають зміни

Розклад української філії авіакомпанії Atlasjet чекають зміни

Масу повідомлень про скасування або перенесення рейсів отримали клієнти української філії авіакомпанії Atlasjet. Дати і час нечисленних маршрутів компанії продовжують корегуватись.


Яких рейсів стосуються зміни?

Так, маршрут Харків-Стамбул суттєво змінив розклад. Новий очікує клієнтів авіакомпанії вже в грудні. Замість 3:30 ночі рейс з Харкова стане вилітати о 14:25, повернення зі Стамбулу буде відбуватися о 7:35 або об 11:30 замість 22:40.

Змін зазнали не тільки години, але і дні тижня перельотів, зокрема, замість четверга і суботи рейси будуть працювати по п’ятницях і неділях. Аеропорт Харкова поки ще подає розклад у старому вигляді. Цей факт говорить про те, що Atlasjet поки не повідомила адміністрацію харківського аеропорту про нововведення.

infoДовідкова служба авіаперевізника повідомляє, що інновації в розкладі пов’язані з його оптимізацією, посилаючись на те, що подібне рішення було прийнято в рамках інтересів, як компанії, так і її клієнтів. Пасажир, який вже сплатив за квитки, може повернути гроші назад або ж скористатися іншим, більш зручним рейсом Atlasjet.

Компанія Atlasjet є новим гравцем на українському авіаринку, перельоти з Харкова, Запоріжжя та Львова здійснюються в Стамбул з вересня поточного року.

Відео — презентація компанії Atlasjet в Харкові

Коментарі закриті.

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

Послуги Бізнес Візит:
//
viber