25/11/2015

Розклад української філії авіакомпанії Atlasjet чекають зміни

Розклад української філії авіакомпанії Atlasjet чекають зміни

Масу повідомлень про скасування або перенесення рейсів отримали клієнти української філії авіакомпанії Atlasjet. Дати і час нечисленних маршрутів компанії продовжують корегуватись.


Яких рейсів стосуються зміни?

Так, маршрут Харків-Стамбул суттєво змінив розклад. Новий очікує клієнтів авіакомпанії вже в грудні. Замість 3:30 ночі рейс з Харкова стане вилітати о 14:25, повернення зі Стамбулу буде відбуватися о 7:35 або об 11:30 замість 22:40.

Змін зазнали не тільки години, але і дні тижня перельотів, зокрема, замість четверга і суботи рейси будуть працювати по п’ятницях і неділях. Аеропорт Харкова поки ще подає розклад у старому вигляді. Цей факт говорить про те, що Atlasjet поки не повідомила адміністрацію харківського аеропорту про нововведення.

infoДовідкова служба авіаперевізника повідомляє, що інновації в розкладі пов’язані з його оптимізацією, посилаючись на те, що подібне рішення було прийнято в рамках інтересів, як компанії, так і її клієнтів. Пасажир, який вже сплатив за квитки, може повернути гроші назад або ж скористатися іншим, більш зручним рейсом Atlasjet.

Компанія Atlasjet є новим гравцем на українському авіаринку, перельоти з Харкова, Запоріжжя та Львова здійснюються в Стамбул з вересня поточного року.

Відео — презентація компанії Atlasjet в Харкові

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
27.06.2017

Не лякайтеся, адже вам запропонують покататися не на тому тракторі, який ви тільки що зібрали. І збирати вам доведеться не всю машину, а тільки окремий механізм за вашим вибором — наприклад, рульове управління — і під наглядом інженерного персоналу. Таку незвичайну екскурсію на Мінський тракторний завод з участю у виробничому процесі пропонують туристам з Білорусії і іноземцям. Вартість екскурсії становить… Читати далі

26.06.2017

«Укрзалізниця» запускає новий прямий потяг на маршруті Харків – Маріуполь. Зараз пасажири, які бажають проїхати рейсом Маріуполь – Харків – Маріуполь, беруть квитки в безпересадочні вагони №№ 84/796-795/83. Це три вагони (1 купе + 2 плацкарта), які чіпляють до поїздів №№ 795 та 796, а потім — до потягів №№ 83 і 84, повідомленням Дніпро – Харків – Дніпро і… Читати далі

23.06.2017

Не знаєте, як відсвяткувати «безвіз»? Саме час скористатися пропозицією, що прийшла з передмістя чеської столиці. Збирайтеся на фестиваль — так, середньовічної їжі! Не лякайтеся — назва зовсім не означає, що пропонована їжа зберігається з середніх століть. Фестиваль так називається тому, що частування будуть готувати за рецептами середньовіччя, а відвідувачам пропонується особисто продегустувати, як же харчувалися в Європі пів тисячоліття тому…. Читати далі

Услуги Бизнес Визит: