30/05/2017

Шанхайська вежа: тепер з оглядовим майданчиком!

Шанхайська вежа: тепер з оглядовим майданчиком!

У Китаї з’явився новий об’єкт для туристів усередині діючої туристичної пам’ятки. У відомій на весь світ Шанхайській вежі, що входить в ТОП-3 найвищих будівель світу, запрацював майданчик для огляду околиць, тепер вже офіційно.

Вершина побудованої в 2015-му році вежі піднеслася на рекордну для Китаю висоту 632 метри. А майданчик обладнаний на 546-метровій висоті, дорівнює 118 поверху.

Шанхайська «viewing point» поступається лише 9 метрами своєму найвищому світовому аналогу — оглядовому майданчику в арабському «Бурдж Халіф». Вона розташована на 555-метровій висоті і поки що утримує лідерство.

infoЯк би розподілилися місця в рейтингу на найдивовижний краєвид зверху, якби такий існував — велике питання. Шанхайський майданчик виконан з панорамним склінням і 360-градусним оглядом.

Наверх туристів піднімає ліфт. Шанхайський «шлях у небо» займе всього 55 секунд без урахування часу на посадку/висадку пасажирів. Загалом, охочим потрапити наверх гарантуються відразу два потужних враження: швидкий підйом ліфтом зі швидкістю приблизно 1 метр в секунду і чудовий вид на Шанхай!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
27.06.2017

Не лякайтеся, адже вам запропонують покататися не на тому тракторі, який ви тільки що зібрали. І збирати вам доведеться не всю машину, а тільки окремий механізм за вашим вибором — наприклад, рульове управління — і під наглядом інженерного персоналу. Таку незвичайну екскурсію на Мінський тракторний завод з участю у виробничому процесі пропонують туристам з Білорусії і іноземцям. Вартість екскурсії становить… Читати далі

26.06.2017

«Укрзалізниця» запускає новий прямий потяг на маршруті Харків – Маріуполь. Зараз пасажири, які бажають проїхати рейсом Маріуполь – Харків – Маріуполь, беруть квитки в безпересадочні вагони №№ 84/796-795/83. Це три вагони (1 купе + 2 плацкарта), які чіпляють до поїздів №№ 795 та 796, а потім — до потягів №№ 83 і 84, повідомленням Дніпро – Харків – Дніпро і… Читати далі

23.06.2017

Не знаєте, як відсвяткувати «безвіз»? Саме час скористатися пропозицією, що прийшла з передмістя чеської столиці. Збирайтеся на фестиваль — так, середньовічної їжі! Не лякайтеся — назва зовсім не означає, що пропонована їжа зберігається з середніх століть. Фестиваль так називається тому, що частування будуть готувати за рецептами середньовіччя, а відвідувачам пропонується особисто продегустувати, як же харчувалися в Європі пів тисячоліття тому…. Читати далі

Услуги Бизнес Визит: