30/05/2017

Шанхайська вежа: тепер з оглядовим майданчиком!

Шанхайська вежа: тепер з оглядовим майданчиком!

У Китаї з’явився новий об’єкт для туристів усередині діючої туристичної пам’ятки. У відомій на весь світ Шанхайській вежі, що входить в ТОП-3 найвищих будівель світу, запрацював майданчик для огляду околиць, тепер вже офіційно.

Вершина побудованої в 2015-му році вежі піднеслася на рекордну для Китаю висоту 632 метри. А майданчик обладнаний на 546-метровій висоті, дорівнює 118 поверху.

Шанхайська «viewing point» поступається лише 9 метрами своєму найвищому світовому аналогу — оглядовому майданчику в арабському «Бурдж Халіф». Вона розташована на 555-метровій висоті і поки що утримує лідерство.

infoЯк би розподілилися місця в рейтингу на найдивовижний краєвид зверху, якби такий існував — велике питання. Шанхайський майданчик виконан з панорамним склінням і 360-градусним оглядом.

Наверх туристів піднімає ліфт. Шанхайський «шлях у небо» займе всього 55 секунд без урахування часу на посадку/висадку пасажирів. Загалом, охочим потрапити наверх гарантуються відразу два потужних враження: швидкий підйом ліфтом зі швидкістю приблизно 1 метр в секунду і чудовий вид на Шанхай!

Коментарі закриті.

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

Послуги Бізнес Візит:
//
viber