30/05/2017

Шанхайська вежа: тепер з оглядовим майданчиком!

Шанхайська вежа: тепер з оглядовим майданчиком!

У Китаї з’явився новий об’єкт для туристів усередині діючої туристичної пам’ятки. У відомій на весь світ Шанхайській вежі, що входить в ТОП-3 найвищих будівель світу, запрацював майданчик для огляду околиць, тепер вже офіційно.

Вершина побудованої в 2015-му році вежі піднеслася на рекордну для Китаю висоту 632 метри. А майданчик обладнаний на 546-метровій висоті, дорівнює 118 поверху.

Шанхайська «viewing point» поступається лише 9 метрами своєму найвищому світовому аналогу — оглядовому майданчику в арабському «Бурдж Халіф». Вона розташована на 555-метровій висоті і поки що утримує лідерство.

infoЯк би розподілилися місця в рейтингу на найдивовижний краєвид зверху, якби такий існував — велике питання. Шанхайський майданчик виконан з панорамним склінням і 360-градусним оглядом.

Наверх туристів піднімає ліфт. Шанхайський «шлях у небо» займе всього 55 секунд без урахування часу на посадку/висадку пасажирів. Загалом, охочим потрапити наверх гарантуються відразу два потужних враження: швидкий підйом ліфтом зі швидкістю приблизно 1 метр в секунду і чудовий вид на Шанхай!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Tumblr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
20.10.2017

У терміналі «А» жулянського аеропорту змонтовано п’ять терміналів-реєстраторів на рейси ЛОТ і «Бута Ейрвейс» (вона ж – AZAL). Термінали дозволяють пройти реєстрацію «з нуля», а також роздрукувати талон на посадку, раніше отриманий від авіакомпанії на ел/пошту. Уточнимо, що «Жуляни» до сьогоднішнього дня не модернізовані настільки, щоб обмежитися електронною версією посадкового талона, та все ще вимагають надати його паперову версію. Але… Читати далі

19.10.2017

У дубайському аеропорту планується реалізувати пілотний проект «розумного тунелю» – нової системи ідентифікації особистості авіапасажира. Людині достатньо пройти через спеціальний коридор – і система сама розпізнає зовнішність, відсканує сітківку ока і таким чином ідентифікує особу. Якщо все співпало – пол стане зеленим, якщо ні – червоним. При такій системі ідентифікація займе в середньому 15 секунд. Додатковій перевірці закордонних паспортів «по… Читати далі

18.10.2017

11 листопада у столиці Арабських Еміратів планується відкриття філії французького Лувру. Цей урочистий момент переносили неодноразово, однак цього разу все відбудеться і пройде в найкращому вигляді. У колекцію арабського Лувру увійшли твори Гогена, Пікассо, Мане, інших митців зі світовим ім’ям. Своїми картинами з «Новим Лувром» поділилися французький Центр Помпіду, Версаля та власне Лувр. Особливість музею така, що він побудований фактично… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: