30/05/2017

Шанхайська вежа: тепер з оглядовим майданчиком!

Шанхайська вежа: тепер з оглядовим майданчиком!

У Китаї з’явився новий об’єкт для туристів усередині діючої туристичної пам’ятки. У відомій на весь світ Шанхайській вежі, що входить в ТОП-3 найвищих будівель світу, запрацював майданчик для огляду околиць, тепер вже офіційно.

Вершина побудованої в 2015-му році вежі піднеслася на рекордну для Китаю висоту 632 метри. А майданчик обладнаний на 546-метровій висоті, дорівнює 118 поверху.

Шанхайська «viewing point» поступається лише 9 метрами своєму найвищому світовому аналогу — оглядовому майданчику в арабському «Бурдж Халіф». Вона розташована на 555-метровій висоті і поки що утримує лідерство.

infoЯк би розподілилися місця в рейтингу на найдивовижний краєвид зверху, якби такий існував — велике питання. Шанхайський майданчик виконан з панорамним склінням і 360-градусним оглядом.

Наверх туристів піднімає ліфт. Шанхайський «шлях у небо» займе всього 55 секунд без урахування часу на посадку/висадку пасажирів. Загалом, охочим потрапити наверх гарантуються відразу два потужних враження: швидкий підйом ліфтом зі швидкістю приблизно 1 метр в секунду і чудовий вид на Шанхай!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Tumblr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
17.08.2017

Швейцарія відтепер — власниця найдовшого на Землі підвісного моста. Це суто пішохідна споруда довжиною 494 метра, підвішений на висоті 85 м. Знаходиться ця суперконструкцыя над ущелиною Грабенгуфер, що на півдні країни, і стає відтепер частиною дводенного пішохідного маршруту Цермат-Грэхен. Пішохідний міст збудований із застосуванням сучасних інноваційних технологій, оснащений системою гасіння вібрації, бічними огорожами і тому абсолютно безпечний для туристів будь-якого… Читати далі

16.08.2017

«Ейр Берлін» розпочинає процедуру проведення банкрутства. Про це керівництво компанії оголосило на тлі збитків майже 782 мільйона євро, за підсумками минулого року, і сукупних боргів у розмірі 1 мільярд 200 мільйонів євро. Спочатку «Ейр Берлін» сподівався на допомогу свого основного власника акцій — перевізника Etihad. Тим більше що Etihad вже одного разу допоміг виправити становище і дозволив «Ейр Берлін» закінчити… Читати далі

15.08.2017

Літній «Інтерсіті+» під номером 761/762, який був запущений за маршрутом Київ – Одеса – Київ на літо, продовжено до початку вересня. Як поінформувало керівництво «Укрзалізниці», потяг зробить додаткові виїзди 1 і 2 вересня, щоб доставити сім’ї з дітьми до початку навчального року з чорноморського курорту додому. А також щоб відвезти на відпочинок киян, які бажають потрапити в Одесу на День… Читати далі

Услуги Бизнес Визит: