11/04/2017

Ще 7 міст України запровадили спрощену процедуру отримання польської візи

Ще 7 міст України запровадили спрощену процедуру отримання польської візи

Суть спрощеної візової процедури в автоматичному призначені дати подачі документів, яка встановлюється протягом тижня після того, як сплатили візовий збір. Про дату візовий центр повідомляє по телефону.

За бажанням, дату подачі можна змінити, але не більше одного разу. Якщо другий варіант теж не підійде, то гроші повертають заявнику. Якщо необхідність у візі не відпала, то вся процедура повторюється з самого початку.

Система вже випробувана в Україні, зокрема, у Києві та Рівному. Там дійсно скоротилися черги та час очікування видачі віз. У тому числі тому, що за новими правилами на один час можливо зареєструвати близько п’яти осіб, це зручно для тих, хто виїжджає до Польщі сім’ями.

З 3-го квітня до нової системи приєдналося ще 7 міст.

Міста, в яких польські візові центри запрацювали за новими правилами з 03.04.2017:

  • Ужгород.
  • Львів.
  • Чернівці.
  • Житомир.
  • Хмельницький.
  • Вінниця.
  • Івано-Франківськ.

Послугами польських візових центрів, за новою системою, можуть скористатися, і переселенці зі Сходу України. На польську національну візу потрібно надати довідку переселенця, а на шенгенську слід додавати довідку з місця роботи/навчання.

Експерти туристичної галузі прогнозують, що нова система буде користатися попитом і дасть позитивні результати у вигляді відсутності черг і скорочення часу очікування візи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Інші новини
19.02.2019

Українці, які встигли отримати нові внутрішні паспорти, що виконані в форматі ID-картки, отримують додатковий туристичний бонус. З 1 березня 2019 року вони можуть їздити до Грузії без закордонного паспорта, а просто пред’явивши ID-ідентифікатор особи. Уточнимо, що ID-картки мають вбудований безконтактний носій інформації про громадянина. Цієї карти достатньо для ідентифікації особистості мандрівника, який бажає відвідати Грузію. На підставі ID-карти можна проживати… Читати далі

11.02.2019

Ідея розвитку внутрішнього туризму за допомогою організації вертолітного повідомлення знайшла своїх виконавців. За реалізацію проекту беруться корпорації Транс Ворлд Сервіс/Trans World Service і Ексім/EXIM спільно з Міжнародною транспортною сервісною групою. Проектом передбачено обладнання дев’яти вертолітних майданчиків – трьох на курортах Буковеля, Кароліно-Бугазу, Трусковця і шести майданчиків в обласних центрах країни. Таким чином, туристи зможуть прилетіти на будь-який з трьох курортів… Читати далі

04.02.2019

Нову і по-своєму унікальну екскурсію готові запропонувати туристам, що приїдуть на відпочинок в Туреччину вже в травні нового 2019 року. До звичного розкладу екскурсій додасться ще одна – нічна поїздка на Памуккале. Сталактитові тераси-травертини будуть підсвічені світлодіодами, відбивання світла в термальних водах створить неповторний по красі ефект. Різнокольорові вогні з’являться і в самому Ієрополісі – стародавньому місті, розташованому поруч з… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: