11/04/2017

Ще 7 міст України запровадили спрощену процедуру отримання польської візи

Ще 7 міст України запровадили спрощену процедуру отримання польської візи

Суть спрощеної візової процедури в автоматичному призначені дати подачі документів, яка встановлюється протягом тижня після того, як сплатили візовий збір. Про дату візовий центр повідомляє по телефону.

За бажанням, дату подачі можна змінити, але не більше одного разу. Якщо другий варіант теж не підійде, то гроші повертають заявнику. Якщо необхідність у візі не відпала, то вся процедура повторюється з самого початку.

Система вже випробувана в Україні, зокрема, у Києві та Рівному. Там дійсно скоротилися черги та час очікування видачі віз. У тому числі тому, що за новими правилами на один час можливо зареєструвати близько п’яти осіб, це зручно для тих, хто виїжджає до Польщі сім’ями.

З 3-го квітня до нової системи приєдналося ще 7 міст.

Міста, в яких польські візові центри запрацювали за новими правилами з 03.04.2017:

  • Ужгород.
  • Львів.
  • Чернівці.
  • Житомир.
  • Хмельницький.
  • Вінниця.
  • Івано-Франківськ.

Послугами польських візових центрів, за новою системою, можуть скористатися, і переселенці зі Сходу України. На польську національну візу потрібно надати довідку переселенця, а на шенгенську слід додавати довідку з місця роботи/навчання.

Експерти туристичної галузі прогнозують, що нова система буде користатися попитом і дасть позитивні результати у вигляді відсутності черг і скорочення часу очікування візи.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Tumblr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
22.10.2018

Саме час завести перед поїздкою в Мілан акаунт в Інстаграмі, тоді ви зможете безкоштовно пообідати в ресторані під назвою, що інтригує «This is not a sushi bar». Так, господарі — брати Пітарелло — вирішили розрекламувати новий заклад мережі TINaSB, відкритий 11 жовтня. Що потрібно зробити для участі: ви замовляєте блюдо, вивантажуєте його фотозображення в Інстаграм, а після тисячі лайків, зможете… Читати далі

16.10.2018

Українські туристи і ділові люди, які прибувають в Ізраїльський аеропорт «Ben Gurion», тепер можуть дістатися до Єрусалима трохи швидше. Це стало реальним завдяки відкриттю нової залізничної гілки, що проходить через спірні території, тобто землі, на які претендує Палестина. Міцність мостів, тунелів та інших залізничних споруд, а також застосування сучасного рухомого потяга дозволяє розвивати швидкість до 160 кілометрів на годину. Пасажирський… Читати далі

08.10.2018

Так, європейців, дійсно, запрошують на Місяць, проте мова зовсім не про космічний туризм. Поки що жителі європейських міст і туристи, які прибули в Європу, можуть починати звикати до космосу за допомогою великорозмірної інсталяції Люка Джеррама, що відтворює розміри супутника Землі в масштабі 1 до 500 000. Цей «Музей Місяця» презентує її пейзаж у всіх деталях і нюансах. По суті, кожен… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: