11/04/2017

Ще 7 міст України запровадили спрощену процедуру отримання польської візи

Ще 7 міст України запровадили спрощену процедуру отримання польської візи

Суть спрощеної візової процедури в автоматичному призначені дати подачі документів, яка встановлюється протягом тижня після того, як сплатили візовий збір. Про дату візовий центр повідомляє по телефону.

За бажанням, дату подачі можна змінити, але не більше одного разу. Якщо другий варіант теж не підійде, то гроші повертають заявнику. Якщо необхідність у візі не відпала, то вся процедура повторюється з самого початку.

Система вже випробувана в Україні, зокрема, у Києві та Рівному. Там дійсно скоротилися черги та час очікування видачі віз. У тому числі тому, що за новими правилами на один час можливо зареєструвати близько п’яти осіб, це зручно для тих, хто виїжджає до Польщі сім’ями.

З 3-го квітня до нової системи приєдналося ще 7 міст.

Міста, в яких польські візові центри запрацювали за новими правилами з 03.04.2017:

  • Ужгород.
  • Львів.
  • Чернівці.
  • Житомир.
  • Хмельницький.
  • Вінниця.
  • Івано-Франківськ.

Послугами польських візових центрів, за новою системою, можуть скористатися, і переселенці зі Сходу України. На польську національну візу потрібно надати довідку переселенця, а на шенгенську слід додавати довідку з місця роботи/навчання.

Експерти туристичної галузі прогнозують, що нова система буде користатися попитом і дасть позитивні результати у вигляді відсутності черг і скорочення часу очікування візи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
24.06.2019

З 9 червня з Мукачева почали ходити потяги прямо в словацьке місто Кошице. Це стало можливо завдяки зусиллям «Укрзалізниці» щодо розвитку прикордонного залізничного сполучення та модернізації залізничних колій до європейських стандартів. Для зручності пасажирів запущені відразу дві пари щоденних поїздів. Розклад руху поїздів Кошице — Мукачево — Кошице: №№960/961 Кошице — Мукачево – 09:10-14:00. №№960/961 Мукачево — Кошице – 14:54-18:13…. Читати далі

18.06.2019

З 4 червня стартувала польотна програма перевізника МАУ на курорт Санья, що на півдні Китаю в провінції Хайнань. Раніше вже практикувалися польоти в цьому напрямку, а зараз їх вирішено відновити. Курорт примітний тим, що тут літо триває цілий рік, а температура води в Південно-Китайському морі, що омиває острів Хайнань, дорівнює температурі повітря. Цілорічне тепло пояснюється географічним розташуванням: Санья знаходиться приблизно… Читати далі

10.06.2019

Відразу уточнимо, Сорочинський ярмарок в Одесі проводять на додаток до тієї, що в Сорочинцях, а не замість традиційної. Ярмарок розгорнуть на Приморському бульварі біля Дюка з 26 по 30 червня. Планується зберегти й відтворити всі атрибути ярмарку: торгові ряди, пісні та танці, автентичні народні конкурси та забави з XIX століття. На Сорочинському ярмарку в Одесі будуть присутні відомі персонажі однойменної… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: