11/04/2017

Ще 7 міст України запровадили спрощену процедуру отримання польської візи

Ще 7 міст України запровадили спрощену процедуру отримання польської візи

Суть спрощеної візової процедури в автоматичному призначені дати подачі документів, яка встановлюється протягом тижня після того, як сплатили візовий збір. Про дату візовий центр повідомляє по телефону.

За бажанням, дату подачі можна змінити, але не більше одного разу. Якщо другий варіант теж не підійде, то гроші повертають заявнику. Якщо необхідність у візі не відпала, то вся процедура повторюється з самого початку.

Система вже випробувана в Україні, зокрема, у Києві та Рівному. Там дійсно скоротилися черги та час очікування видачі віз. У тому числі тому, що за новими правилами на один час можливо зареєструвати близько п’яти осіб, це зручно для тих, хто виїжджає до Польщі сім’ями.

З 3-го квітня до нової системи приєдналося ще 7 міст.

Міста, в яких польські візові центри запрацювали за новими правилами з 03.04.2017:

  • Ужгород.
  • Львів.
  • Чернівці.
  • Житомир.
  • Хмельницький.
  • Вінниця.
  • Івано-Франківськ.

Послугами польських візових центрів, за новою системою, можуть скористатися, і переселенці зі Сходу України. На польську національну візу потрібно надати довідку переселенця, а на шенгенську слід додавати довідку з місця роботи/навчання.

Експерти туристичної галузі прогнозують, що нова система буде користатися попитом і дасть позитивні результати у вигляді відсутності черг і скорочення часу очікування візи.

Коментарі закриті.

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

Послуги Бізнес Візит:
//
viber