09/09/2016

Слово – пасажирам: авіаперевізник KLM запустив новий сервіс Rate My Flight

Слово – пасажирам: авіаперевізник KLM запустив новий сервіс Rate My Flight

«Королівські авіалінії» впровадили новий онлайн-сервіс, який дозволить авіапасажирам висловити свою думку про польоти рейсами KLM і виставити оцінку обслуговування на борту.

Завдяки сервісу Rate My Flight потенційні мандрівники зможуть заздалегідь отримати інформацію про особливості того чи іншого маршруту, що здійснюється компанією KLM, почитати відгуки та краще підготуватися до перельоту.

infoОцінки, котрі виставляються за п’ятибальною шкалою, формують рейтинг авіарейсу. Або, якщо провести аналогії з готельним бізнесом, його «зірковість».

Rate My Flight вже пройшов обкатку. З червня нинішнього року RMF був доступний в нідерландській версії сайту перевізника KLM в тестовому режимі. Зараз скористатися можливостями сервісу Rate My Flight можна на англомовній версії ресурсу. Для цього слід зареєструватися на сайті компанії.

Розробники сервісу просять утриматися від ненормативної лексики та оприлюднення імен пасажирів і співробітників авіакомпанії KLM. Всю інформацію особистого характеру відразу фільтрують. Ну а приводів для серйозного невдоволення «Королівські авіалінії» зазвичай не дають!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
04.12.2019

З 1 грудня на авіамаршрутах «Мотор Січ» всередині країни починають діяти нові нормативи для багажу, що провозиться безкоштовно. Зміни торкнулися всіх тарифних планів компанії. Нові правила провезення багажу поширюються на авіаквитки, викуплені після 24 листопада. Якщо квиток був придбаний раніше, авіакомпанія переконливо просить брати в дорогу квитанцію. В цьому випадку пасажир зможе скористатися колишніми нормами. Нормативи для різних тарифних планів:… Читати далі

27.11.2019

Мандрівникам з України стало простіше орієнтуватися всередині найбільшого в Європі палацового комплексу — Бельведер. Цього літа аудіогіди віденського музею заговорили і українською мовою. Тому тепер наші співвітчизники можуть сміливо планувати самостійне відвідування пам’ятки. І не боятися, що багато цікавих фактів залишиться поза увагою. Палацовий комплекс зведений в далекому XVIII сторіччі і зберігся до наших днів практично в первозданному стані. Крім… Читати далі

20.11.2019

Норвегія не є популярним туристичним напрямком серед українців. Але вже скоро потік мандрівників на узбережжя Північного Льодовитого океану сильно збільшиться. А все тому, що в найближчому майбутньому влада Норвегії має намір запрошувати гостей милуватися китами. Щоб спостерігати за життям морських мешканців було зручніше, в планах — обладнання оглядового майданчика: The Whale. Його побудують поряд із містечком Анденес. Причому споруду планується… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: