09/09/2016

Слово – пасажирам: авіаперевізник KLM запустив новий сервіс Rate My Flight

Слово – пасажирам: авіаперевізник KLM запустив новий сервіс Rate My Flight

«Королівські авіалінії» впровадили новий онлайн-сервіс, який дозволить авіапасажирам висловити свою думку про польоти рейсами KLM і виставити оцінку обслуговування на борту.

Завдяки сервісу Rate My Flight потенційні мандрівники зможуть заздалегідь отримати інформацію про особливості того чи іншого маршруту, що здійснюється компанією KLM, почитати відгуки та краще підготуватися до перельоту.

infoОцінки, котрі виставляються за п’ятибальною шкалою, формують рейтинг авіарейсу. Або, якщо провести аналогії з готельним бізнесом, його «зірковість».

Rate My Flight вже пройшов обкатку. З червня нинішнього року RMF був доступний в нідерландській версії сайту перевізника KLM в тестовому режимі. Зараз скористатися можливостями сервісу Rate My Flight можна на англомовній версії ресурсу. Для цього слід зареєструватися на сайті компанії.

Розробники сервісу просять утриматися від ненормативної лексики та оприлюднення імен пасажирів і співробітників авіакомпанії KLM. Всю інформацію особистого характеру відразу фільтрують. Ну а приводів для серйозного невдоволення «Королівські авіалінії» зазвичай не дають!

Коментарі закриті.

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

Послуги Бізнес Візит:
//
viber