01/09/2016

The Telegraph опублікувала новий рейтинг найпривабливіших місць для відпочинку з дітьми

The Telegraph опублікувала новий рейтинг найпривабливіших місць для відпочинку з дітьми

З ким залишити дітей на час відпустки? Таке питання доводилося задавати собі чи не кожній сімейній людині, котра захотіла хоч трохи відпочити. А ідея взяти дитину з собою для багатьох практично обнуляє надію на гарний відпочинок. Що ж робити?

infoВидання The Telegraph пропонує перелік місць для відпочинку з дітьми. Де ці чарівні місцини і що там привабливого для юних туристів? Давайте дивитися!

Топ-7 місць для сімейного відпочинку від The Telegraph

  1. Амстердам. Берете напрокат дитячий велосипед, катаєтеся на катері, споглядаєте місто. З дітьми обов’язково слід сходити в Музей Вінсента Ван Гога і відвідати Будинок-музей Анни Франк.
  2. Копенгаген. Привабливість для сімейного відпочинку забезпечує парк розваг Тіволі.
  3. Мюнхен. Тут просто рай для початківців мандрівників: Музей іграшок, Німецький музей, Замок Нойшванштайн.
  4. Лондон. Величезна кількість дитячих майданчиків. А експозиції музеїв доступні для дитячого сприйняття.
  5. Стокгольм. Дітям буде цікавий парк, облаштований на честь відомого казкового персонажа Пеппи Довгої панчохи.
  6. Барселона. Оригінальна архітектура Антоніо Гауді створить враження казки, що ожила, а спостереження за вуличними артистами подарує гарний настрій всій родині.
  7. Рим. Навіть якщо ваші діти не цілком готові до сприйняття багатющої історії стародавнього Риму, застиглої в пам’ятках архітектури, то це буде повністю компенсовано шикарною італійською кухнею.

Загалом, для подорожі з дітьми обирайте Європу. Тут не так спекотно, як у південних широтах, більше цивілізованих розваг, більш комфортні умови проживання та найкращий сервіс!

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Tumblr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
18.10.2017

11 листопада у столиці Арабських Еміратів планується відкриття філії французького Лувру. Цей урочистий момент переносили неодноразово, однак цього разу все відбудеться і пройде в найкращому вигляді. У колекцію арабського Лувру увійшли твори Гогена, Пікассо, Мане, інших митців зі світовим ім’ям. Своїми картинами з «Новим Лувром» поділилися французький Центр Помпіду, Версаля та власне Лувр. Особливість музею така, що він побудований фактично… Читати далі

17.10.2017

19-26 листопада ізраїльтяни запрошують в гості на фестиваль перелітних птахів, який пройде в заповіднику Хула. В цей період там відпочивають птахи, що мігрують на південь. Деякі види тут же і залишаються на зимівлю, орнітологи нарахували в долині близько 400 різновидів пернатих. Це підвиди лелек, бакланів, фламінго, морських орлів і інших співучих і хижих. Крім птахів, там живуть черепахи, риби, видри,… Читати далі

16.10.2017

Дуже скоро з’являться нові можливості регіонального залізничного сполучення. Починаючи з 2 листопада, на лінію виходить новий пасажирський потяг Харків – Ковель – Харків. Такі дії допоможуть оптимізувати турпотік бажаючих відпочити в Західній Україні — наприклад, на Шацьких озерах влітку або в Карпатах взимку. Поїзд буде слідувати через полтавський, кременчуцький, корсунський, знаменський, рівненський, луцький і інші вокзали. Всього в дорозі буде… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: