11/08/2017

Туреччина запрошує дайверів… в гори!

Туреччина запрошує дайверів… в гори!

Ні, це не жарт — в Туреччині, дійсно, тепер можна зайнятися дайвінгом в горах. Для підводних занурень відкрито озеро Балик, розташоване на висоті 2250 метрів. При цьому глибина озера сягає 70-ти метрів, а саме озеро майже повністю вкрито льодом більше п’яти місяців у році.
Виняток — невеликий простір в північній частині, де воду зігрівають теплі підземні джерела.

На Балику можна зайнятися дайвінгом, а точніше його різновидом скуба-дайвінг, а також зимовим підлідним плаванням і риболовлею. У будь-який час року тут є, що подивитися. Багатий підводний світ приверне увагу навіть досвідчених дайверів. А найчистіша вода забезпечує чудову видимість до 10 метрів і більше.

infoСервіс вже протестувала турецький фрідайвер, автор кількох рекордів по фрідайвінгу і член кількох турецьких збірних з різних підводних видів спорту Шахіка Ерджюмен. Вона високо оцінила перспективи дайвінгу на Балику.

Власне, для того, щоб стати новим туристичним центром, потрібен лише грамотний маркетинг. Все інше тут вже є, включаючи чудову природу, сервіс, інфраструктуру.

Уточнимо, що Балик знаходиться в східній гірській частині Туреччини, яка відома серед туристів менше, ніж морське узбережжя Анталії та інших середземноморських курортів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

04.12.2019

З 1 грудня на авіамаршрутах «Мотор Січ» всередині країни починають діяти нові нормативи для багажу, що провозиться безкоштовно. Зміни торкнулися всіх тарифних планів компанії. Нові правила провезення багажу поширюються на авіаквитки, викуплені після 24 листопада. Якщо квиток був придбаний раніше, авіакомпанія переконливо просить брати в дорогу квитанцію. В цьому випадку пасажир зможе скористатися колишніми нормами. Нормативи для різних тарифних планів:… Читати далі

27.11.2019

Мандрівникам з України стало простіше орієнтуватися всередині найбільшого в Європі палацового комплексу — Бельведер. Цього літа аудіогіди віденського музею заговорили і українською мовою. Тому тепер наші співвітчизники можуть сміливо планувати самостійне відвідування пам’ятки. І не боятися, що багато цікавих фактів залишиться поза увагою. Палацовий комплекс зведений в далекому XVIII сторіччі і зберігся до наших днів практично в первозданному стані. Крім… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: