11/08/2017

Туреччина запрошує дайверів… в гори!

Туреччина запрошує дайверів… в гори!

Ні, це не жарт — в Туреччині, дійсно, тепер можна зайнятися дайвінгом в горах. Для підводних занурень відкрито озеро Балик, розташоване на висоті 2250 метрів. При цьому глибина озера сягає 70-ти метрів, а саме озеро майже повністю вкрито льодом більше п’яти місяців у році.
Виняток — невеликий простір в північній частині, де воду зігрівають теплі підземні джерела.

На Балику можна зайнятися дайвінгом, а точніше його різновидом скуба-дайвінг, а також зимовим підлідним плаванням і риболовлею. У будь-який час року тут є, що подивитися. Багатий підводний світ приверне увагу навіть досвідчених дайверів. А найчистіша вода забезпечує чудову видимість до 10 метрів і більше.

infoСервіс вже протестувала турецький фрідайвер, автор кількох рекордів по фрідайвінгу і член кількох турецьких збірних з різних підводних видів спорту Шахіка Ерджюмен. Вона високо оцінила перспективи дайвінгу на Балику.

Власне, для того, щоб стати новим туристичним центром, потрібен лише грамотний маркетинг. Все інше тут вже є, включаючи чудову природу, сервіс, інфраструктуру.

Уточнимо, що Балик знаходиться в східній гірській частині Туреччини, яка відома серед туристів менше, ніж морське узбережжя Анталії та інших середземноморських курортів.

Коментарі закриті.

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

Послуги Бізнес Візит:
//
viber