29/09/2017

У Берліні з’явився музей графіті

У Берліні з’явився музей графіті

У Берліні з’явилася нова визначна пам’ятка, на цей раз для фанатів стріт-арту. У будь-який час року, незалежно від погоди, в закритому приміщенні музею Urban Nation відмінно збережуться зразки графіті від найвідоміших дизайнерів сучасності.

Свої роботи представив американець Шепард Фейрі, найвпливовіший художник 2008 року за версією видання ART+Auction. Також глядачі побачили творіння француза Ксавьє Проу, більш відомого під псевдонімом Blek le Rat. Вважається, що саме він першим здогадався використовувати трафарети для вуличних малюнків. І, взагалі, першим приніс мистецтво настінного живопису у Францію.

У музеї «Урбан Нейшн» є творіння англійця, що ховається за псевдонімом Бенксі, який встиг прославитися своїми соціальними сюжетами графіті і навіть зняти кінофільм.

infoОдна з робіт Бенксі була продана за 1 мільйон 900 тисяч доларів, а відвідувачі музею зможуть насолодитися його творчістю, сплативши лише вхідний квиток.

Побувати в музеї можуть і українські туристи. Благо, діє безвізовий режим і є прямий рейс PS423/424 Берлін з Борисполя від МАУ.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Tumblr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
16.10.2018

Українські туристи і ділові люди, які прибувають в Ізраїльський аеропорт «Ben Gurion», тепер можуть дістатися до Єрусалима трохи швидше. Це стало реальним завдяки відкриттю нової залізничної гілки, що проходить через спірні території, тобто землі, на які претендує Палестина. Міцність мостів, тунелів та інших залізничних споруд, а також застосування сучасного рухомого потяга дозволяє розвивати швидкість до 160 кілометрів на годину. Пасажирський… Читати далі

08.10.2018

Так, європейців, дійсно, запрошують на Місяць, проте мова зовсім не про космічний туризм. Поки що жителі європейських міст і туристи, які прибули в Європу, можуть починати звикати до космосу за допомогою великорозмірної інсталяції Люка Джеррама, що відтворює розміри супутника Землі в масштабі 1 до 500 000. Цей «Музей Місяця» презентує її пейзаж у всіх деталях і нюансах. По суті, кожен… Читати далі

02.10.2018

Наша держава підписала на рівні міністрів закордонних справ ще одну безвізову угоду. Тепер українці зможуть поїхати без візи ще й до Уругваю. Також уругвайці можуть без отримання візового дозволу відвідати нашу країну з діловою або туристичною метою. Громадянам Уругваю дозволено перебувати в Україні по 90 діб протягом кожних 180-ти календарних днів. Ми можемо перебувати в Уругваї 90 діб, причому цей… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: