10/10/2017

У Борисполі встановили кіоски безкоштовної самореєстрації від МАУ

У Борисполі встановили кіоски безкоштовної самореєстрації від МАУ

Перевізник МАУ знову розширює можливості безкоштовної реєстрації на рейси, що виконуються авіакомпанією. Кіоски-термінали безкоштовної самореєстрації встановлені в Борисполі. З’явилися вони в терміналі D в лівій половині будівлі.

Біля терміналів черг не передбачається – їх поставили відразу п’ять штук, а розібратися з інтерфейсом допомагає черговий співробітник авіакомпанії. Після того як авіапасажир зареєструвався, друкується талон на посадку – функція друку вбудована в термінал.

infoНагадуємо, що з 01.10.2017 всі послуги офлайн реєстрації авіапасажирів економ-класу, що летять з МАУ, коштують 10 євро. Заощадити можна, зареєструвавшись власноруч через сайт або додаток і роздрукувати або зберегти на гаджеті талон.

Ще варіант – вказати при бронюванні квитка ел/адресу і дочекатися, коли система зареєструє вас автоматично, виславши талон вам на пошту. Його також можна роздрукувати або показати з екрану гаджета при посадці.

Тепер можна реєструватися безкоштовно і в аеропорту – правда, поки тільки авіапасажирам, що вилітають з Києва. Чи буде цей досвід поширений на інші аеропорти – поки не повідомляється.

Коментарі закриті.

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

Послуги Бізнес Візит:
//
viber