12/10/2017

У Данії з’явиться туристичний екомаршрут

У Данії з’явиться туристичний екомаршрут

Данці мають намір популяризувати красу рідної природи незвичайним способом. Щоб помилуватися всіма складовими традиційного північноєвропейського пейзажу з найбільш вигідних точок, під Копенгагеном облаштують спеціальний екологічний маршрут.

Піший екошлях створять навколо готелю Treetop Experience, який сховався посеред лісового масиву біля містечка Хаслев.

«Лісова стежка» буде дворівнева.

  • Рівень прокладуть по землі.
  • За допомогою спецзасобів зроблять проходи над землею між деревами і над ярами з виходом на оглядовий майданчик 45-метрової вежі.

На різних ділянках маршруту будуть відкриватися види на озера, верхівки дерев, низини і галявини. А в кінцевій точці — на вершині вежі — панорамний огляд на 360 градусів.

Розрахункова протяжність стежки становить 600 метрів. Передбачається, що, крім постояльців готелю, на таку екопрогуллянку будуть привозити туристів, що зупинилися в інших готелях і містах Данії.

Проект планується втілити в життя вже в наступному році. Так що українські мандрівники мають шанс вийти на цю «Лісову стежку» в числі перших.

Коментарі закриті.

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

Послуги Бізнес Візит:
//
viber