12/10/2017

У Данії з’явиться туристичний екомаршрут

У Данії з’явиться туристичний екомаршрут

Данці мають намір популяризувати красу рідної природи незвичайним способом. Щоб помилуватися всіма складовими традиційного північноєвропейського пейзажу з найбільш вигідних точок, під Копенгагеном облаштують спеціальний екологічний маршрут.

Піший екошлях створять навколо готелю Treetop Experience, який сховався посеред лісового масиву біля містечка Хаслев.

«Лісова стежка» буде дворівнева.

  • Рівень прокладуть по землі.
  • За допомогою спецзасобів зроблять проходи над землею між деревами і над ярами з виходом на оглядовий майданчик 45-метрової вежі.

На різних ділянках маршруту будуть відкриватися види на озера, верхівки дерев, низини і галявини. А в кінцевій точці — на вершині вежі — панорамний огляд на 360 градусів.

Розрахункова протяжність стежки становить 600 метрів. Передбачається, що, крім постояльців готелю, на таку екопрогуллянку будуть привозити туристів, що зупинилися в інших готелях і містах Данії.

Проект планується втілити в життя вже в наступному році. Так що українські мандрівники мають шанс вийти на цю «Лісову стежку» в числі перших.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
10.06.2019

Відразу уточнимо, Сорочинський ярмарок в Одесі проводять на додаток до тієї, що в Сорочинцях, а не замість традиційної. Ярмарок розгорнуть на Приморському бульварі біля Дюка з 26 по 30 червня. Планується зберегти й відтворити всі атрибути ярмарку: торгові ряди, пісні та танці, автентичні народні конкурси та забави з XIX століття. На Сорочинському ярмарку в Одесі будуть присутні відомі персонажі однойменної… Читати далі

03.06.2019

Італійська столиця приєдналася до відомого проекту Luggage Hero, місія якого дати туристам можливість з комфортом оглянути пам’ятки міст. Загальновідомо, що багато транзитних пасажирів коротають довгі години в аеропорту зовсім не тому, що вони недопитливі й не хотіли б подивитися пам’ятки в місті, куди їх закинула доля буквально на день. Багатьом просто ніде залишити багаж, а ходити по місту з валізою… Читати далі

28.05.2019

У нинішньому році з’явилося відразу кілька нових рейсів, що зв’язують Південну Пальміру з містами Італії та Іспанії. Так, лоукостер Ernest Airlines презентує авіарейси в Рим, а «Скай Ап» пропонує злітати на італійський Адріатичний курорт Ріміні та в іспанську Барселону. У свою чергу, грецький перевізник Ellinair готовий звозити українців в Салоніки. Розклад нових авіарейсів з Одеси до Європи Рейс Напрямок Час… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: