12/10/2017

У Данії з’явиться туристичний екомаршрут

У Данії з’явиться туристичний екомаршрут

Данці мають намір популяризувати красу рідної природи незвичайним способом. Щоб помилуватися всіма складовими традиційного північноєвропейського пейзажу з найбільш вигідних точок, під Копенгагеном облаштують спеціальний екологічний маршрут.

Піший екошлях створять навколо готелю Treetop Experience, який сховався посеред лісового масиву біля містечка Хаслев.

«Лісова стежка» буде дворівнева.

  • Рівень прокладуть по землі.
  • За допомогою спецзасобів зроблять проходи над землею між деревами і над ярами з виходом на оглядовий майданчик 45-метрової вежі.

На різних ділянках маршруту будуть відкриватися види на озера, верхівки дерев, низини і галявини. А в кінцевій точці — на вершині вежі — панорамний огляд на 360 градусів.

Розрахункова протяжність стежки становить 600 метрів. Передбачається, що, крім постояльців готелю, на таку екопрогуллянку будуть привозити туристів, що зупинилися в інших готелях і містах Данії.

Проект планується втілити в життя вже в наступному році. Так що українські мандрівники мають шанс вийти на цю «Лісову стежку» в числі перших.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Інші новини
19.02.2019

Українці, які встигли отримати нові внутрішні паспорти, що виконані в форматі ID-картки, отримують додатковий туристичний бонус. З 1 березня 2019 року вони можуть їздити до Грузії без закордонного паспорта, а просто пред’явивши ID-ідентифікатор особи. Уточнимо, що ID-картки мають вбудований безконтактний носій інформації про громадянина. Цієї карти достатньо для ідентифікації особистості мандрівника, який бажає відвідати Грузію. На підставі ID-карти можна проживати… Читати далі

11.02.2019

Ідея розвитку внутрішнього туризму за допомогою організації вертолітного повідомлення знайшла своїх виконавців. За реалізацію проекту беруться корпорації Транс Ворлд Сервіс/Trans World Service і Ексім/EXIM спільно з Міжнародною транспортною сервісною групою. Проектом передбачено обладнання дев’яти вертолітних майданчиків – трьох на курортах Буковеля, Кароліно-Бугазу, Трусковця і шести майданчиків в обласних центрах країни. Таким чином, туристи зможуть прилетіти на будь-який з трьох курортів… Читати далі

04.02.2019

Нову і по-своєму унікальну екскурсію готові запропонувати туристам, що приїдуть на відпочинок в Туреччину вже в травні нового 2019 року. До звичного розкладу екскурсій додасться ще одна – нічна поїздка на Памуккале. Сталактитові тераси-травертини будуть підсвічені світлодіодами, відбивання світла в термальних водах створить неповторний по красі ефект. Різнокольорові вогні з’являться і в самому Ієрополісі – стародавньому місті, розташованому поруч з… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: