12/10/2017

У Данії з’явиться туристичний екомаршрут

У Данії з’явиться туристичний екомаршрут

Данці мають намір популяризувати красу рідної природи незвичайним способом. Щоб помилуватися всіма складовими традиційного північноєвропейського пейзажу з найбільш вигідних точок, під Копенгагеном облаштують спеціальний екологічний маршрут.

Піший екошлях створять навколо готелю Treetop Experience, який сховався посеред лісового масиву біля містечка Хаслев.

«Лісова стежка» буде дворівнева.

  • Рівень прокладуть по землі.
  • За допомогою спецзасобів зроблять проходи над землею між деревами і над ярами з виходом на оглядовий майданчик 45-метрової вежі.

На різних ділянках маршруту будуть відкриватися види на озера, верхівки дерев, низини і галявини. А в кінцевій точці — на вершині вежі — панорамний огляд на 360 градусів.

Розрахункова протяжність стежки становить 600 метрів. Передбачається, що, крім постояльців готелю, на таку екопрогуллянку будуть привозити туристів, що зупинилися в інших готелях і містах Данії.

Проект планується втілити в життя вже в наступному році. Так що українські мандрівники мають шанс вийти на цю «Лісову стежку» в числі перших.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Tumblr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
16.10.2018

Українські туристи і ділові люди, які прибувають в Ізраїльський аеропорт «Ben Gurion», тепер можуть дістатися до Єрусалима трохи швидше. Це стало реальним завдяки відкриттю нової залізничної гілки, що проходить через спірні території, тобто землі, на які претендує Палестина. Міцність мостів, тунелів та інших залізничних споруд, а також застосування сучасного рухомого потяга дозволяє розвивати швидкість до 160 кілометрів на годину. Пасажирський… Читати далі

08.10.2018

Так, європейців, дійсно, запрошують на Місяць, проте мова зовсім не про космічний туризм. Поки що жителі європейських міст і туристи, які прибули в Європу, можуть починати звикати до космосу за допомогою великорозмірної інсталяції Люка Джеррама, що відтворює розміри супутника Землі в масштабі 1 до 500 000. Цей «Музей Місяця» презентує її пейзаж у всіх деталях і нюансах. По суті, кожен… Читати далі

02.10.2018

Наша держава підписала на рівні міністрів закордонних справ ще одну безвізову угоду. Тепер українці зможуть поїхати без візи ще й до Уругваю. Також уругвайці можуть без отримання візового дозволу відвідати нашу країну з діловою або туристичною метою. Громадянам Уругваю дозволено перебувати в Україні по 90 діб протягом кожних 180-ти календарних днів. Ми можемо перебувати в Уругваї 90 діб, причому цей… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: