07/07/2017

У Парижі запрацює «літаюче» річкове таксі

У Парижі запрацює «літаюче» річкове таксі

У Парижі на додачу до метро і автобусів з’явиться новий вид громадського транспорту — річкове таксі. Дістатися у будь-який район французької столиці можна буде по річці Сені, де і почнуть курсувати незвичайні катери.

Нестандартність нового транспорту полягає у візуальному ефекті, який виникає при русі по поверхні води — здається, ніби катер «летить» над поверхнею води. Ефект досягається за рахунок похилих опор, які ніби «піднімають» плавзасіб на півметра над водою.

«Водно-літаючий апарат називається Seabubble, працює на електродвигуні, який не забруднює навколишнє середовище і вже встиг стати зіркою фестивалю Vivatech, що проходив тут же, у Парижі.

infoОдного заряду двигуна вистачає на 4-5 годин роботи — це залежить від завантаження і пройденої відстані. До речі, катер-таксі здатний розігнатися до 55 км/год, проте в цілях безпеки буде рухатися по Сені максимум 18 км/годину.

Перші тестові пасажироперевезення заплановані на 20 вересня — 1 жовтня. У цей відрізок часу возити туристів і городян будуть абсолютно безкоштовно. На лінію вийдуть чотири катери, а забронювати безкоштовну поїздку можна, починаючи з 1 вересня 2017 року.

Українським туристам, охочим випробувати літаючий «диво-катер», потрібно лише оплатити квитки в Париж. Володарі біометричних закордонних паспортів економлять ще й на візі.

Коментарі закриті.

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

Послуги Бізнес Візит:
//
viber