19/05/2017

Український «безвіз» підписано!

Український «безвіз» підписано!

Рішення про затвердження «безвізу», прийнято 11-го травня на Раді ЄС, вже офіційно підписано. У доленосному для нас акті розписалися уповноважені візувати документи такого роду — голови Ради ЄС і Європарламенту.

Наступний етап — публікація в офіційному друкованому органі ЄС. І потім — вступ у дію. Орієнтовна дата старту «безвізу» — 11 червня.

Таким чином, Україна пройшла практично весь шлях до безвізу. Говорячи юридичною мовою, Україну повинні виключити з переліку країн, зазначених у документі № 539/2001. До цього списку внесено держави громадянам яких потрібна Шенгенська віза.

infoНагадаємо, спочатку це питання розглянули постпреди ЄС, потім — європейський комітет свобод, після питання винесли на пленарне засідання Європарламенту. Далі позитивне рішення затвердили в постпредстві ЄС і вже в травні — на Раді ЄС.

Якщо далі все піде за планом, то з 11-го червня власники біометричних паспортів зможуть подорожувати по Шенгену без візи до трьох місяців.

Крім країн ЄС, «дозволений» перелік включає: Норвегію, Швейцарію, Ісландію, Ліхтенштейн. Звертаємо увагу, що на Англію та Ірландію, які у складі ЄС, але не входять в Шенген, український «безвіз» не поширюється.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Інші новини
10.12.2018

Унікальна оглядова споруда відкрилася на даху хмарочоса Mahanakhon. Дивитися звідти можна на панораму і на прозору підлогу під ногами. Зі скляної оглядової платформи вид на красу, що відкривається в буквальному сенсі з усіх боків. Споруда розташована на висоті 314 метрів над землею й отримала символічну назву Skywalk. Платформа зроблена з надміцного скла і має таке ж прозоре огородження, прогулянка по… Читати далі

03.12.2018

В останні дні головне залізничне відомство країни оголосило про цілу низку нововведень. Про внесення змін до назви, тепер це не просто держпідприємство, а акціонерне товариство, 100% акцій належать державі. «Укрзалізниця» ввела на час свят заборону на здачу куплених через інтернет квитків. Здавати їх можна буде тільки в касах з пред’явленням паспорта. Обмеження діятиме з 15 грудня по 15 січня 2019… Читати далі

30.11.2018

Перший склад вже випробував у тестовому режимі нову європейську колію Мукачево — Будапешт — Мукачево. Рухомий склад європейського типу, як і планувалося спочатку, надала Угорщина. Нагадаємо, ідея прямого залізничного сполучення між містами була озвучена в лютому 2017 року. За підрахунками, українській стороні було потрібно перекласти приблизно 300 метрів колії, щоб вона відповідала європейським стандартам, і підготувати потрібну інфраструктуру на своєму… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: