19/05/2017

Український «безвіз» підписано!

Український «безвіз» підписано!

Рішення про затвердження «безвізу», прийнято 11-го травня на Раді ЄС, вже офіційно підписано. У доленосному для нас акті розписалися уповноважені візувати документи такого роду — голови Ради ЄС і Європарламенту.

Наступний етап — публікація в офіційному друкованому органі ЄС. І потім — вступ у дію. Орієнтовна дата старту «безвізу» — 11 червня.

Таким чином, Україна пройшла практично весь шлях до безвізу. Говорячи юридичною мовою, Україну повинні виключити з переліку країн, зазначених у документі № 539/2001. До цього списку внесено держави громадянам яких потрібна Шенгенська віза.

infoНагадаємо, спочатку це питання розглянули постпреди ЄС, потім — європейський комітет свобод, після питання винесли на пленарне засідання Європарламенту. Далі позитивне рішення затвердили в постпредстві ЄС і вже в травні — на Раді ЄС.

Якщо далі все піде за планом, то з 11-го червня власники біометричних паспортів зможуть подорожувати по Шенгену без візи до трьох місяців.

Крім країн ЄС, «дозволений» перелік включає: Норвегію, Швейцарію, Ісландію, Ліхтенштейн. Звертаємо увагу, що на Англію та Ірландію, які у складі ЄС, але не входять в Шенген, український «безвіз» не поширюється.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Tumblr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
16.10.2018

Українські туристи і ділові люди, які прибувають в Ізраїльський аеропорт «Ben Gurion», тепер можуть дістатися до Єрусалима трохи швидше. Це стало реальним завдяки відкриттю нової залізничної гілки, що проходить через спірні території, тобто землі, на які претендує Палестина. Міцність мостів, тунелів та інших залізничних споруд, а також застосування сучасного рухомого потяга дозволяє розвивати швидкість до 160 кілометрів на годину. Пасажирський… Читати далі

08.10.2018

Так, європейців, дійсно, запрошують на Місяць, проте мова зовсім не про космічний туризм. Поки що жителі європейських міст і туристи, які прибули в Європу, можуть починати звикати до космосу за допомогою великорозмірної інсталяції Люка Джеррама, що відтворює розміри супутника Землі в масштабі 1 до 500 000. Цей «Музей Місяця» презентує її пейзаж у всіх деталях і нюансах. По суті, кожен… Читати далі

02.10.2018

Наша держава підписала на рівні міністрів закордонних справ ще одну безвізову угоду. Тепер українці зможуть поїхати без візи ще й до Уругваю. Також уругвайці можуть без отримання візового дозволу відвідати нашу країну з діловою або туристичною метою. Громадянам Уругваю дозволено перебувати в Україні по 90 діб протягом кожних 180-ти календарних днів. Ми можемо перебувати в Уругваї 90 діб, причому цей… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: