19/05/2017

Український «безвіз» підписано!

Український «безвіз» підписано!

Рішення про затвердження «безвізу», прийнято 11-го травня на Раді ЄС, вже офіційно підписано. У доленосному для нас акті розписалися уповноважені візувати документи такого роду — голови Ради ЄС і Європарламенту.

Наступний етап — публікація в офіційному друкованому органі ЄС. І потім — вступ у дію. Орієнтовна дата старту «безвізу» — 11 червня.

Таким чином, Україна пройшла практично весь шлях до безвізу. Говорячи юридичною мовою, Україну повинні виключити з переліку країн, зазначених у документі № 539/2001. До цього списку внесено держави громадянам яких потрібна Шенгенська віза.

infoНагадаємо, спочатку це питання розглянули постпреди ЄС, потім — європейський комітет свобод, після питання винесли на пленарне засідання Європарламенту. Далі позитивне рішення затвердили в постпредстві ЄС і вже в травні — на Раді ЄС.

Якщо далі все піде за планом, то з 11-го червня власники біометричних паспортів зможуть подорожувати по Шенгену без візи до трьох місяців.

Крім країн ЄС, «дозволений» перелік включає: Норвегію, Швейцарію, Ісландію, Ліхтенштейн. Звертаємо увагу, що на Англію та Ірландію, які у складі ЄС, але не входять в Шенген, український «безвіз» не поширюється.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Інші новини
19.02.2019

Українці, які встигли отримати нові внутрішні паспорти, що виконані в форматі ID-картки, отримують додатковий туристичний бонус. З 1 березня 2019 року вони можуть їздити до Грузії без закордонного паспорта, а просто пред’явивши ID-ідентифікатор особи. Уточнимо, що ID-картки мають вбудований безконтактний носій інформації про громадянина. Цієї карти достатньо для ідентифікації особистості мандрівника, який бажає відвідати Грузію. На підставі ID-карти можна проживати… Читати далі

11.02.2019

Ідея розвитку внутрішнього туризму за допомогою організації вертолітного повідомлення знайшла своїх виконавців. За реалізацію проекту беруться корпорації Транс Ворлд Сервіс/Trans World Service і Ексім/EXIM спільно з Міжнародною транспортною сервісною групою. Проектом передбачено обладнання дев’яти вертолітних майданчиків – трьох на курортах Буковеля, Кароліно-Бугазу, Трусковця і шести майданчиків в обласних центрах країни. Таким чином, туристи зможуть прилетіти на будь-який з трьох курортів… Читати далі

04.02.2019

Нову і по-своєму унікальну екскурсію готові запропонувати туристам, що приїдуть на відпочинок в Туреччину вже в травні нового 2019 року. До звичного розкладу екскурсій додасться ще одна – нічна поїздка на Памуккале. Сталактитові тераси-травертини будуть підсвічені світлодіодами, відбивання світла в термальних водах створить неповторний по красі ефект. Різнокольорові вогні з’являться і в самому Ієрополісі – стародавньому місті, розташованому поруч з… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: