19/05/2017

Український «безвіз» підписано!

Український «безвіз» підписано!

Рішення про затвердження «безвізу», прийнято 11-го травня на Раді ЄС, вже офіційно підписано. У доленосному для нас акті розписалися уповноважені візувати документи такого роду — голови Ради ЄС і Європарламенту.

Наступний етап — публікація в офіційному друкованому органі ЄС. І потім — вступ у дію. Орієнтовна дата старту «безвізу» — 11 червня.

Таким чином, Україна пройшла практично весь шлях до безвізу. Говорячи юридичною мовою, Україну повинні виключити з переліку країн, зазначених у документі № 539/2001. До цього списку внесено держави громадянам яких потрібна Шенгенська віза.

infoНагадаємо, спочатку це питання розглянули постпреди ЄС, потім — європейський комітет свобод, після питання винесли на пленарне засідання Європарламенту. Далі позитивне рішення затвердили в постпредстві ЄС і вже в травні — на Раді ЄС.

Якщо далі все піде за планом, то з 11-го червня власники біометричних паспортів зможуть подорожувати по Шенгену без візи до трьох місяців.

Крім країн ЄС, «дозволений» перелік включає: Норвегію, Швейцарію, Ісландію, Ліхтенштейн. Звертаємо увагу, що на Англію та Ірландію, які у складі ЄС, але не входять в Шенген, український «безвіз» не поширюється.

Коментарі закриті.

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

Послуги Бізнес Візит:
//
viber