19/05/2017

Український «безвіз» підписано!

Український «безвіз» підписано!

Рішення про затвердження «безвізу», прийнято 11-го травня на Раді ЄС, вже офіційно підписано. У доленосному для нас акті розписалися уповноважені візувати документи такого роду — голови Ради ЄС і Європарламенту.

Наступний етап — публікація в офіційному друкованому органі ЄС. І потім — вступ у дію. Орієнтовна дата старту «безвізу» — 11 червня.

Таким чином, Україна пройшла практично весь шлях до безвізу. Говорячи юридичною мовою, Україну повинні виключити з переліку країн, зазначених у документі № 539/2001. До цього списку внесено держави громадянам яких потрібна Шенгенська віза.

infoНагадаємо, спочатку це питання розглянули постпреди ЄС, потім — європейський комітет свобод, після питання винесли на пленарне засідання Європарламенту. Далі позитивне рішення затвердили в постпредстві ЄС і вже в травні — на Раді ЄС.

Якщо далі все піде за планом, то з 11-го червня власники біометричних паспортів зможуть подорожувати по Шенгену без візи до трьох місяців.

Крім країн ЄС, «дозволений» перелік включає: Норвегію, Швейцарію, Ісландію, Ліхтенштейн. Звертаємо увагу, що на Англію та Ірландію, які у складі ЄС, але не входять в Шенген, український «безвіз» не поширюється.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
24.06.2019

З 9 червня з Мукачева почали ходити потяги прямо в словацьке місто Кошице. Це стало можливо завдяки зусиллям «Укрзалізниці» щодо розвитку прикордонного залізничного сполучення та модернізації залізничних колій до європейських стандартів. Для зручності пасажирів запущені відразу дві пари щоденних поїздів. Розклад руху поїздів Кошице — Мукачево — Кошице: №№960/961 Кошице — Мукачево – 09:10-14:00. №№960/961 Мукачево — Кошице – 14:54-18:13…. Читати далі

18.06.2019

З 4 червня стартувала польотна програма перевізника МАУ на курорт Санья, що на півдні Китаю в провінції Хайнань. Раніше вже практикувалися польоти в цьому напрямку, а зараз їх вирішено відновити. Курорт примітний тим, що тут літо триває цілий рік, а температура води в Південно-Китайському морі, що омиває острів Хайнань, дорівнює температурі повітря. Цілорічне тепло пояснюється географічним розташуванням: Санья знаходиться приблизно… Читати далі

10.06.2019

Відразу уточнимо, Сорочинський ярмарок в Одесі проводять на додаток до тієї, що в Сорочинцях, а не замість традиційної. Ярмарок розгорнуть на Приморському бульварі біля Дюка з 26 по 30 червня. Планується зберегти й відтворити всі атрибути ярмарку: торгові ряди, пісні та танці, автентичні народні конкурси та забави з XIX століття. На Сорочинському ярмарку в Одесі будуть присутні відомі персонажі однойменної… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: