16/02/2017

Українським туристам на Гаваях доведеться розщедритися!

Українським туристам на Гаваях доведеться розщедритися!

І не тільки українським туристам доведеться розщедритися. Витрати чекають всіх хто приїхав на Гаваї і відвідав Національний парк Халікала, щоб піднятися на гору з такою ж назвою і побачити Гавайський «Будинок Сонця». По суті, Халікала і «Будинок Сонця» — синоніми. З вершини гори добре видно світанок, тому гора і отримала таку романтичну назву «Будинок Сонця».

За право піднятися на вершину гори Халікала, звідки модно зустрічати світанок, тепер потрібно платити півтора долара. Це на додачу до тих 20-ти доларів, які беруть за вхід в Нацпарк Халікала. Передбачається, що дана фіскальна міра обмежить потік охочих піднятися на вершину в темний час доби з 3-х до 7-ї ранку, щоб встигнути до світанку. Адже саме в цей темний час і відбувається максимальне число нещасних випадків.

infoПідраховано, що наверх піднімаються 16 відсотків відвідувачів. Але саме на частку цих 16-ти відсотків припадає 40 відсотків всіх викликів рятувальних служб.

Така статистика цілком обгрунтована. По-перше, там занадто велике стовпотворіння, що веде до випадків. По-друге, в темний час в незнайомій гористій місцевості важко орієнтуватися, що також веде до травматизму.

З приводу ефективності платежу в півтора долара як обмежувального заходу є деякі сумніви. Люди, які здійснили трансконтинентальний переліт і заплатили за кожну путівку 4-значну суму в доларах, навряд чи зупиняться перед такою витратою.

Коментарі закриті.

Інші новини
25.12.2019

Напередодні Нового року прийнято будувати плани на рік майбутній. І головне залізничне відомство України не стало порушувати традицію. Компанія поділилася планами розвантажити львівський ж/д вокзал і зробити Скнилів хабом для міжнародних пасажирських потягів. Для цього «Укрзалізниця» планує з’єднати між собою станції Скнилів і Мостиську, яка сьогодні є пунктом пропуску через українсько-польський державний кордон. Також для зручності пасажирів пустять експрес зі… Читати далі

18.12.2019

23 грудня борт азербайджанського перевізника Buta Airways вперше приземлиться у Львові. У подальшому авіаперельоти здійснюватимуться двічі на тиждень, пункт відправлення — аеропорт Гейдара Алієва. Для бронювання вже доступні квитки трьох класів: Budget (безбагажний), Standard (10 кг багажу) і Buta Super (23 кг багажу). З урахуванням того, що маршрут відкривається напередодні різдвяних свят, українці отримали ще одну можливість урізноманітнити зимові канікули:… Читати далі

10.12.2019

Тури в Париж стануть більш різноманітними: в трьох годинах їзди від столиці Франції відкрився новий Національний парк. Тепер вимогливі українські туристи не будуть нарікати, що походи по нескінченних музеях, відвідування кабаре «Мулен Руж» і поїздки за екстримом в «Дісней Ленд» порядком приїлися. Парк розбили в ареалі проживання рідкісних тварин і птахів — диких кішок, чорних лелек, благородних оленів. Тут можна… Читати далі

Послуги Бізнес Візит:
//
viber