16/02/2017

Українським туристам на Гаваях доведеться розщедритися!

Українським туристам на Гаваях доведеться розщедритися!

І не тільки українським туристам доведеться розщедритися. Витрати чекають всіх хто приїхав на Гаваї і відвідав Національний парк Халікала, щоб піднятися на гору з такою ж назвою і побачити Гавайський «Будинок Сонця». По суті, Халікала і «Будинок Сонця» — синоніми. З вершини гори добре видно світанок, тому гора і отримала таку романтичну назву «Будинок Сонця».

За право піднятися на вершину гори Халікала, звідки модно зустрічати світанок, тепер потрібно платити півтора долара. Це на додачу до тих 20-ти доларів, які беруть за вхід в Нацпарк Халікала. Передбачається, що дана фіскальна міра обмежить потік охочих піднятися на вершину в темний час доби з 3-х до 7-ї ранку, щоб встигнути до світанку. Адже саме в цей темний час і відбувається максимальне число нещасних випадків.

infoПідраховано, що наверх піднімаються 16 відсотків відвідувачів. Але саме на частку цих 16-ти відсотків припадає 40 відсотків всіх викликів рятувальних служб.

Така статистика цілком обгрунтована. По-перше, там занадто велике стовпотворіння, що веде до випадків. По-друге, в темний час в незнайомій гористій місцевості важко орієнтуватися, що також веде до травматизму.

З приводу ефективності платежу в півтора долара як обмежувального заходу є деякі сумніви. Люди, які здійснили трансконтинентальний переліт і заплатили за кожну путівку 4-значну суму в доларах, навряд чи зупиняться перед такою витратою.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Tumblr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
17.08.2017

Швейцарія відтепер — власниця найдовшого на Землі підвісного моста. Це суто пішохідна споруда довжиною 494 метри, підвішений на висоті 85 м. Знаходиться ця суперконструкція над ущелиною Грабенгуфер, що на півдні країни, і стає відтепер частиною дводенного пішохідного маршруту Цермат-Грэхен. Пішохідний міст збудований із застосуванням сучасних інноваційних технологій, оснащений системою гасіння вібрації, бічними огорожами і тому абсолютно безпечний для туристів будь-якого… Читати далі

16.08.2017

«Ейр Берлін» розпочинає процедуру проведення банкрутства. Про це керівництво компанії оголосило на тлі збитків майже 782 мільйони євро, за підсумками минулого року, і сукупних боргів у розмірі 1 мільярд 200 мільйонів євро. Спочатку «Ейр Берлін» сподівався на допомогу свого основного власника акцій — перевізника Etihad. Тим більше що Etihad вже одного разу допоміг виправити становище і дозволив «Ейр Берлін» закінчити… Читати далі

15.08.2017

Літній «Інтерсіті+» під номером 761/762, який був запущений за маршрутом Київ – Одеса – Київ на літо, продовжено до початку вересня. Як поінформувало керівництво «Укрзалізниці», потяг зробить додаткові виїзди 1 і 2 вересня, щоб доставити сім’ї з дітьми до початку навчального року з чорноморського курорту додому. А також щоб відвезти на відпочинок киян, які бажають потрапити в Одесу на День… Читати далі

Услуги Бизнес Визит: