16/02/2017

Українським туристам на Гаваях доведеться розщедритися!

Українським туристам на Гаваях доведеться розщедритися!

І не тільки українським туристам доведеться розщедритися. Витрати чекають всіх хто приїхав на Гаваї і відвідав Національний парк Халікала, щоб піднятися на гору з такою ж назвою і побачити Гавайський «Будинок Сонця». По суті, Халікала і «Будинок Сонця» — синоніми. З вершини гори добре видно світанок, тому гора і отримала таку романтичну назву «Будинок Сонця».

За право піднятися на вершину гори Халікала, звідки модно зустрічати світанок, тепер потрібно платити півтора долара. Це на додачу до тих 20-ти доларів, які беруть за вхід в Нацпарк Халікала. Передбачається, що дана фіскальна міра обмежить потік охочих піднятися на вершину в темний час доби з 3-х до 7-ї ранку, щоб встигнути до світанку. Адже саме в цей темний час і відбувається максимальне число нещасних випадків.

infoПідраховано, що наверх піднімаються 16 відсотків відвідувачів. Але саме на частку цих 16-ти відсотків припадає 40 відсотків всіх викликів рятувальних служб.

Така статистика цілком обгрунтована. По-перше, там занадто велике стовпотворіння, що веде до випадків. По-друге, в темний час в незнайомій гористій місцевості важко орієнтуватися, що також веде до травматизму.

З приводу ефективності платежу в півтора долара як обмежувального заходу є деякі сумніви. Люди, які здійснили трансконтинентальний переліт і заплатили за кожну путівку 4-значну суму в доларах, навряд чи зупиняться перед такою витратою.

Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterPin on PinterestShare on LinkedInShare on Tumblr

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Інші новини
20.10.2017

У терміналі «А» жулянського аеропорту змонтовано п’ять терміналів-реєстраторів на рейси ЛОТ і «Бута Ейрвейс» (вона ж – AZAL). Термінали дозволяють пройти реєстрацію «з нуля», а також роздрукувати талон на посадку, раніше отриманий від авіакомпанії на ел/пошту. Уточнимо, що «Жуляни» до сьогоднішнього дня не модернізовані настільки, щоб обмежитися електронною версією посадкового талона, та все ще вимагають надати його паперову версію. Але… Читати далі

19.10.2017

У дубайському аеропорту планується реалізувати пілотний проект «розумного тунелю» – нової системи ідентифікації особистості авіапасажира. Людині достатньо пройти через спеціальний коридор – і система сама розпізнає зовнішність, відсканує сітківку ока і таким чином ідентифікує особу. Якщо все співпало – пол стане зеленим, якщо ні – червоним. При такій системі ідентифікація займе в середньому 15 секунд. Додатковій перевірці закордонних паспортів «по… Читати далі

18.10.2017

11 листопада у столиці Арабських Еміратів планується відкриття філії французького Лувру. Цей урочистий момент переносили неодноразово, однак цього разу все відбудеться і пройде в найкращому вигляді. У колекцію арабського Лувру увійшли твори Гогена, Пікассо, Мане, інших митців зі світовим ім’ям. Своїми картинами з «Новим Лувром» поділилися французький Центр Помпіду, Версаля та власне Лувр. Особливість музею така, що він побудований фактично… Читати далі

Послуги Бізнес Візит: